Které svahy je lepší dělat na PVC oknech - sádrokarton, sádra nebo plast


Zvolíme správné sklony pro plastová okna.

Instalace svahů jako důležitá etapa montáže oken

Svah - vnitřní část otvoru okna, místo, kde je okno vloženo. Když budete muset změnit okno, musíte věnovat pozornost sjezdovkám, čím vyšší kvalita, tím lepší vzhled celku.

Při instalaci PVC oken jsou dnes nabízeny následující typy svahů: sádrokarton, sádra a plasty.

Bez šikmého vzoru bude nové a kvalitní okno vypadat nedokončené a nedbalé. A často se dozvíte o svazích během opravy bytu nebo při výměně oken. Protože staré svahy dlouho stály bez jediné trhliny, je zde vysvětlení. Stará konstrukce okna měla vysokou prodyšnost. Od volných fit a praskliny probublávání, vytvářet šikmé sparing teplotní zónu. Moderní design dřevěných a plastových oken je však těsný. Vzduch nevstoupí do trhlin, které prostě chybí, a svahy jsou mezi chladem venku a teplem uvnitř, tj. Při teplotním limitu, který je vyjádřen poměrně ostře. Když se okno otevře, dostane se studený vzduch na ohřátý svah, kvůli kterému se rozpadne. Stejně důležitou roli hraje kondenzát.

Obsah
  1. Sádrové sklony pro plastová okna
  2. Sádrokartonové svahy
  3. Plastové svahy PVC
  4. Montáž plastových svahů
  5. Montáž plastových svahů videa

Sádrové svahy proplastová okna

\ t

Sádrová směs, ze které jsou svahy zhotoveny, se pevně nepřipojí k rámu z PVC, což dříve nebo později povede k vyklouznutí. Ve svahu sádry nejsou žádné materiály, které by měly dobré tepelně izolační vlastnosti, což vede k přehřátí otvoru v chladném období, samotnému oknu. To způsobuje kondenzaci jak ve svahu, tak na skleněné tabuli.

Výroba sádrových svahů trvá spoustu času. Technologií se materiál překrývá ve vrstvě a každá nová vrstva může být vložena pouze po vysušení předchozí vrstvy. Jinak svahy praskly. Sádra, která se aplikuje na beton nebo cihlu, je i nadále zdí. Svahy se proto v místech spojení s rámem stávají chladnými a mrazovými. Mimochodem, podívejte se, co je nyní moderní technologie izolačních oken, nejběžnější technologie - oknadena.

Sádrokartonové svahy

\ t

Stejné nevýhody a ve svazích sádrokartonových desek, které stále vyžadují dobré upevnění. Pokud jsou tenké plasty vloženy na list sádrokartonových desek, kvalita také nebude ve výšce: jedná se o práci s vysokou intenzitou práce s nedostatečnou stabilitou sádrokartonových desek a nejistotou spoje s lepidlem také vede ke zničení.

Tenké plastové fólie nejsou vhodné pro zpracování, i když se jedná o jeden z nejjednodušších způsobů, jak zvládnout svahy. Svahy v tomto případě nejsou izolovány, což vede k tvorbě zamrznutí a kondenzace, a způsob lepení plastů vede k uvolnění v důsledku stlačení /expanze materiálu.

Plastové svahy PVC

\ t

Nyní na trhu stavebních materiálů můžeteNajděte panely z porézních plastů. Při izolaci minerální vlny pomocí montážního profilu může tento materiál použít upevnění panelů na kolejnici. Zde je nutné zvolit nejkvalitnější výrobce. Levnější panely v průběhu času mění barvu, na čelní ploše je vidět tuhost žeber, což zase vede ke ztrátě celkové viditelnosti okna, vytváří dojem ručně vyráběného okenního otvoru s dobře provedeným oknem.

Svahy MDF panelů stojí poměrně levně, ale stejně jako svahy jsou vyrobeny ze sádrokartonu, nemají dostatečnou odolnost proti vlhkosti a vyžadují vysoce kvalitní upevnění.

Jednosměrné sendvičové panely mají dobrý estetický výkon, ale není tu dostatečná tuhost. To je zvláště nežádoucí pro široké svahy, protože svah se bude ohýbat.

Dnes se vyrábějí dvouvrstvé sendvičové panely, speciální plastové svahy, které jsou považovány za nejkvalitnější a nejpraktičtější v provozu, i když jsou dražší než jiné.

Instalace PVC svahů na plastová okna zajišťuje dobré utěsnění, zaručuje absenci trhlin, vytváří pocit pevnosti a úplnosti.

Je dána významná úloha v celkovém dojmu z místnosti a místo spojení tapety a svahu. Nejdražší vysoce kvalitní oprava bude zrušena, pokud bude viditelná zpožděná tapeta nebo prasklý sklon. To lze eliminovat pomocí prokluzu PVC. Svahy PVC dokonale eliminují vizuální mínus při změně dřevěné svahové konstrukcena plastu, když je pás ponechán kvůli rozdílu v tloušťce dřevěných rámů a plastu. Kromě toho, instalace svahů z PVC nebere moc času, mají odolnost proti vlhkosti, nebojí se přímého slunečního světla, významně mění vzhled místnosti. Je důležité, aby v případě poškození plastového sáčku z PVC mohl být snadno nahrazen novým. Díky svým provozním vlastnostem a dostupné hodnotě získaly plastové svahy velkou popularitu.

Montáž plastových podložek

V plánu instalace je instalace svahů pro okna PVC nejjednodušší. Do té doby, plast, na rozdíl od jiných materiálů, může tolerovat deformaci do kritického bodu. Pokud dřevěný svah nevydrží sezónní teplotní výkyvy a deformuje se bez ochrany laku, může plast bezpečně snášet jak kolísání vlhkosti, tak teploty. Z dekorativního hlediska mohou svahy připomínat strukturu takových možností zpracování, jako je kov, dřevo. Toho je dosaženo laminováním speciální fólie, která napodobuje tyto materiály.

Montáž plastových svahů videa

\ t