Kuchyně s barem - výhledy, fotogalerie a nápady na design

Z území akce jsme získali tyto multifunkční „ostrovy“. První položky byly drahé, ale postupně bylo možné snížit jejich náklady a začali získávat více srdcí. Je nemožné si představit moderní kuchyňský set bez barových regálů, pomoci rozdělit prostor a stát se příjemným doplňkem.

Obsah
 1. Funkčnost
 2. Výběr
 3. Materiál
 4. Odrůdy
 5. Klasické modely
 6. Modely ostrova
 7. Kombinované modely
 8. Dvouúrovňové modely
 9. Modely půlkruhové
 10. Typy tyčových regálů
 11. Párový dům
 12. Regál na kolech
 13. Skládací regál
 14. Zajímavé
 15. Fotogalerie bar barů v kuchyni

Funkčnost

Výrobci tyčových regálů dbali na to, aby jejich výrobky mohly plnit několik různých funkcí najednou. Kromě standardní aplikace mohou nahradit mnoho detailů interiéru nebo je zahrnout. Barový pult pro kuchyňské fotografie jej snadno přinese, a když dáme jejich hlavní funkce:
• místo pro příjemný čaj;
• umístit pod bufet;
jídelní stůl;
• místo pro malé občerstvení;
• pracovní plocha.

Při pohledu na všechny vlastnosti barového pultu můžete snadno vidět jejich multifunkčnost. Vzhled těchto vzorů se přidá do jakékoli místnosti, bez ohledu na její velikost a designJedinečnost a jedinečné kouzlo.

Výběr

Pokud se rozhodnete se třemi hlavními složkami, je snadné vybrat barový pult.
1. Materiál.
2. Velikost.
3. Forma.

Čítač barů může být dlouhý, pokud umožňuje místnost kompaktní, mobilní nebo skládací. Vzhled a parametry jsou takové konstrukce lehké a masivní.

Pro malé kuchyňské prostory jsou nejvhodnější rovné a rohové regály, ale nezapomeňte na oválné modely. Řada takových výrobků je tak široká, že je obtížné vybrat, zejména bez pomoci profesionála.

Materiál

Na tuto charakteristiku prakticky neexistují žádná omezení. U barových stolů si můžete také vybrat tradiční materiály, jako je dřevo, cihla nebo plast, nebo se uchýlit k mimořádnému řešení pomocí sádrokartonových desek, natřené nebo potažené mramorem.

Všechny klasické barové stoličky jsou vyrobeny ze dřeva, což činí kuchyni nejen stylovou, ale také šetrnou k životnímu prostředí. Domácí řemeslníci dělají takovéto návrhy sami, investují do nich část duše a šetří spoustu peněz. Nejdůležitější věcí v takovém případě je kompetentně kreslená kresba a následná montáž.

Odrůdy

Výrobci poskytli trhu velký počet vzorů, které lze posoudit pohledem na barový pult pro fotografii kuchyně. Zde jsou některé základní typy:

Klasické modely

U tiskopisů jsou tyto výrobky různorodé, ale ve své samostatné formě jsou přiděleny způsobem upevnění - až po vertikální konzoly. Výška těchto konstrukcí je přibližně 110-115 cm a jsou doplněny barovými stoličkami. Navzdory své kompaktnosti umožňují modely oběd dvěma lidem bez hanby. Více kupujících si jich všímá jako výborných pracovních ploch.

Modely ostrova

Tyto tyčové regály jsou díky konstrukčním prvkům vhodné pro velké kuchyně. Je důležité, aby po instalaci nebránili lidem v pohybu v kuchyni. Většina ostrovních stolů je pokračováním pracovní plochy sporákem a myčkou.

Kombinované modely

\ t

Tyto výrobky jsou druhem pokračování dvou prvků kuchyňské soupravy. Například pracovní plocha jídelního stolu. Kombinované modely jsou lepší zvolit "G" nebo "D" podobného tvaru, který bude chránit část prostoru kuchyně, vytváří ostrov, pohodlný pro práci.

Dvouúrovňové modely

\ t

Mezi sloupkovými stoly jsou dvoupodlažní stavby. Jsou rozděleny do dvou typů, jasně oddělených funkcí. První z nich ve spodní části mají pult a horní část pod regálem. Druhá umožňuje vytvořit širokou pracovní plochu ve spodní části, zatímco horní část také patří k pracovní ploše.

Polokruhové modely

Takovéto desky - moderní a originální řešení každé kuchyně. Tyto produkty pomáhají distribuovat techniku ​​nebo jiné prvky.

Typy tyčových regálů

Kupeynyův dům

Je důležité šetřit místo v malých kuchyních, proto budou takové regály co nejvhodnější. Tento stojan lze snadno složit pouze odstraněním nohy, na které spočívá. Na jedné straně je design upevněn na stěně, pevně upevněn na speciálních smyčkách. Oprava těchto konstrukcí může být dlouhá i krátká.

Stojan na kola

Tyto modely jsou podle mnoha kupujících nejoriginálnější. Barové pulty tohoto plánu jsou mobilní, pohodlné a multifunkční. Pokud je to nutné, mohou být snadno odstraněny v jiné místnosti.

Skládací regál

Takovéto návrhy se také nazývají transformátory a jejich velikosti lze v případě potřeby snadno upravit. Můžete například snadno rozšířit pracovní plochu nebo změnit výšku stolu jednoduchým otočením určitého mechanismu. S takovými návrhy můžete snadno uspořádat prostor v kuchyni nebo závod neočekávané hosty.

Zajímavé

Kromě jednoúrovňových a dvouúrovňových regálů existují také víceúrovňové modely, ale používají se velmi vzácně. Barové regály bez ohledu na tvar a velikost mohou být otevřené nebo zavřené. Prolamované - stolní deska na vysoké, elegantně zdobené noze s minimálním počtem prvků. Uzavřené výrobky - pracovní deska, jejíž podpěra je uzavřena ozdobným materiálem. Takové designy jsou více funkční, protože ve spodní části můžete umístit police nebo boxy.

Police mohou být snadno zdobeny podsvícenými nebo vyřezávanými prvky, zatímco design krabic může být univerzálnější. Mohou být glazovány běžným sklem nebo objednat vitráže.

Ve většině případů jsou pracovní plochy doplněny funkční římsou, která může být také zdobena jakýmkoliv materiálem a je vybavena podsvícením. Vertikální prostor kolem stavby má zvláštní význam. Mohou existovat další osvětlení, malé police nebo jiné prvky, které doplňují styl stojanu nebo mu dávají originalitu.

Zajímavé rozhodnutí vyzdobit pracovní plochu - funkční "strom", který se vejde sklenice, sklenice na víno, ovoce a další doplňkové prvky. Pro malé místnosti, vhodnější "lehké" designy, které pouze vytvářejí účinek přítomnosti baru.

Fotogalerie barových barů v kuchyni