Kuchyně zdobíme až do Nového roku: 10 nejlepších nápadů na novoroční výzdobu (FOTKY)

Obsah

 • Příprava na nový rok
 • Deset novoročních nápadů

Příprava na nový rok

Nový rok je obdobím magie, kdy v očekávání zázraku žijí nejen děti, ale i dospělí. Již na konci listopadu plánujeme splnit svátek, koupit dárky pro příbuzné a pomalu začít zdobit dům. V kuchyni je místo, kde začíná svátek. Právě zde sežereme ingredience pro našeho milovaného Oliviera na novoroční hudbu nebo vtipy Ivana Urganta, v přestávkách mezi vařením - pít šampaňské a kousat mandarinky a ve velkém množství kuchyně se tu můžeme setkat i na Nový rok. Novoroční výzdoba začíná také v kuchyni. Začínáme sérií článků o tom, jak udělat z vaší kuchyně nejkrásnější a nej útulnější v novém roce; díky našim radám se naučíte nejlepší nápady novoročního designu kuchyně vlastníma rukama. Dnes - TOP 10 nápadů, jak vyzdobit kuchyň jakéhokoliv obleku a velikosti.

Deset novoročních nápadů

 • Červený - Nový rok musí mít.Barvy tradičně spojené s Novým rokem a Vánocemi jsou červené a zelené. Zelená bude stačit v podobě vánočního stromu v každé místnosti av některých dalších maličkostech, ale červená může být hlavním přízvukem slavnostní výzdoby. Červené detaily budou stejně působivé s jakoukoliv barvou v kuchyňském nábytku, ať už se jedná o bílé nebo klasické odstíny dřeva. Jak si myslíte o novoroční design kuchyně s červenoupodrobnosti o našich fotografiích?
 • Aroma je klíčem k slavnostní náladě.Pokud z nějakého důvodu nedáte přírodní smrk nebo borovici doma, můžete si koupit vánoční stromek a umístit je na samém vrcholu kuchyňského setu. Vůně bude závratě a tento druh vytvoří dovolenou! Tradičně zdobíme kuchyni na Nový rok, tak proč se nestarat, aby voněla v novém roce?
 • Malé tajemství:Můžete si koupit mandarinkový esenciální olej a na větve aplikovat několik kapek. Vaše kuchyně bude tedy naplněna klasickou novoroční vůní jedlí a mandarinek.

  Tip pro pronajímatele: vařte perníkové sušenky a pověste je na stuhy po celé kuchyni. Je nasáván rukama a potěší oko i duši. A jak voní!

 • Ozdobte lustr - proč ne?Například můžete obalit matnou pozlátko zelené barvy a na stropě zavěsit míčky. Čím vyšší je růst vašich příbuzných - tím více budou zkratky.
 • Jsme v souladu s požární bezpečností, proto se ujistěte, že se pozlátko nevyhřívá z dlouhého kontaktu s lampami.

 • Stuhy na dveřích.Mohou to být prolamované, hráškové, minimalistické, mohou dokonce štípat pohlednice, které vám posílají vaši přátelé a příbuzní! Pásku upevněte na oboustrannou lepicí pásku a pásky se prodávají například v obchodních domechbalení Vidíte, kuchyně se okamžitě změní!
 • Tip:Sbírejte staré sovětské pohlednice (například své rodiče) a pověste na krásné stuhy. Vy a vaši blízcí si s potěšením vzpomínáte na dobré přání z minulosti napsané na nich, které činí tyto pohlednice opravdu okouzlující a jedinečné.

 • Výzdoba chladničky a kuchyňských dveří.Pokud vaši milovaní mají smysl pro humor, všechno je v pořádku, a ještě více, pokud máte děti, pak si můžete z chladničky vytvořit svůj vlastní sněhulák. To vyžaduje pouze hustý barevný papír, nůžky a oboustrannou pásku. Kromě toho, pokud máte dveře v kuchyni, můžete pověsit improvizovaného sněhuláka z pozlátko, lepené na papíře, nebo dokonce zkroucené z větví! Různé nápady "sněhuláka" jsme se rozhodli ukázat vám fotku.
 • Napsáno perem ...Můžete si zakoupit dopisy z hotových interiérů a vytvořit z nich nový slogan nebo slovo. Nebo, pokud máte tabuli v černé kuchyni, napište a namalovejte na ní něco jako křída. Dopisy mohou také vytvořit originální novoroční výzdobu oken - podívejte se na to, co jsme našli. No, skuteční mistři mohou udělat takový dekor vlastníma rukama z pomocných materiálů!
 • "Řez" okno v novém roce!Výzdoba oken je vytvoření novoroční nálady nejen pro sebe, ale i pro ostatní, protože je viditelné nejen pro vás, ale i pro kolemjdoucí a obyvatele sousedních domů. Snadný způsob je -Zavěste na závěs věnce a zapněte ho s nástupem večera. Více kreativních milenek může vztyčit vlastními rukama několik jednoduchých kousků z girlandy na sklenici - vánoční stromeček nebo sněhulák. A páska vám pomůže! Další nápady na výzdobu oken vám ukážeme z následujícího článku.
 • Dekor Berry.Padub - rostlina, která tradičně zdobí svůj domov novému roku. Vypadá to skvěle v malých vázách, džbáncích, dokonce se dá použít na ozdobu svícnů! Alternativy k holly mohou přijít větvičky popela, hlohu, a navíc, můžete najít umělé. Na fotkách, které jste si vyzvedli, můžete získat zajímavé nápady na šťavnaté zralé kuchyně až do nového roku.
 • Nový život plechovek.Máš spoustu plechovek ze solin, které s vámi sdílí vaše babička? Výborně, prostě budou potřebovat nový rok! Nápady na výzdobu mohou být velmi odlišné: uvázat krk lanem (můžete ho najít v obchodech) a vrhat vnitřek kuželů; vyplňte umělým zasněžováním a vložte do něj svíčku - nový vánoční svícen připraven! Nádobu můžete naplnit čistou vatou a postavit zvířecí postavy - skutečný novoroční les přímo ve vaší kuchyni! Další nápady pro použití plechovek můžete vidět na fotografiích. Podívejte se - mnoho z navrhovaných možností lze provést vlastníma rukama.
 • Novoroční cukrovinky.Sladkosti do nového rokuVždy kupujte hodně. A co takový "sladký" novoroční výzdoba v kuchyni, jako na fotkách? Zde budete potřebovat sklenice, které mohou být naplněny sladkostí pro každý vkus. Proč ne měřit čas do nového roku, jíst cukroví za den? Nebo se vám líbí kamna sladkosti vlastními rukama - mohou také naplnit sklenice! A hosté mají vždy co dělat.
 • Tip:pro ty, kteří jedí správně nebo nechtějí získat větší váhu do nového roku: plechovky plněné ořechy, sušené ovoce nebo kandované ovoce. A pevně zavřete víko!

  Připomeňme: v plném rozsahu. Nezapomeňte, že počet novoročních dekorů by měl být srovnatelný s velikostí kuchyně. Čím větší je délka kuchyně - tím větší je šířka kuchyně. Proto v malé kuchyni do 10 m2 bude stačit, například, výzdoba oken, lustry a skříňky. A samozřejmě novoroční stůl a jeho porce! Počkejte na články velmi brzy.

  Doufáme, že s naší pomocí jste se naučili zdobit kuchyni až do nového roku. Přejeme Vám příjemné starosti a přípravy na Nový rok 2016!