Kulatý balkon s vlastními rukama

V procesu opravy venkovského domu je někdy třeba balkonové zařízení. V tomto článku se budeme zabývat tím, jak udělat kulatý balkon vlastními rukama. Rozměry balkonu nebudou mít velký průměr pouze 1m. Abychom mu poskytli otevřenější pohled, použijeme kované ploty.

Výroba kulatého balkonu

První věc je udělat malou skicu, abyste získali představu o naší struktuře. Je to ještě lepší, aby některé z těchto náčrtků a pak vybrat nejlepší možnost.

Zjištěno s vzhledem balkonu, vybíráme kované předměty. Jako kolejnice použijeme pás 40x4 mm, který chcete ohnout ve tvaru kruhu o průměru 1 metr.

Pro základnu je třeba vzít roh 50x50 mm. Abychom to udělali kulatým pohledem, prořízneme každých 100 mm a složíme do kruhu. Ze stejného rohu uděláme upevňovací tyč a přivaříme k základně.

Připojte horní a dolní část balkonu k sobě. Stejně jako sloupy budou kované prvky (12 ks) 900 mm vysoké, které musí být zajištěny přes 100 mm pomocí elektrického svařování.

Abychom zajistili větší tuhost našeho designu, budeme navíc kombinovat sloupy s monogramy.

Dodatečně pancéřovaný a spodní část balkonu.

Celá konstrukce je odmaštěna acetonem, broušena a natřena černě. Můžete použít černý nitroemal.

Poskytnout krásnější výhled na kulatý balkonJednotlivé prvky jsou natřeny zlatou barvou.

Montáž kulatého balkonu

K instalaci balkonu na místě stavíme les a instalujeme ruční naviják. S navijákem zvedneme balkon na úroveň druhého patra a upevníme se ke stěně pomocí šroubů M12h120 mm. potřeba pouze 7 kusů. Balkon bude dále postaven na cihlovém podlaží v prvním patře.

Po upevnění balkonu přejděte na betonový základ.

Obklad na podlahu balkonu bude proveden keramickou dlažbou. Pod dlaždicí je výztužná síť.

Balkon je instalován.