Lustr ze stromu s vlastními rukama

V designu interiéru návrháři se neodchylují od použití dřevěných předmětů a dekorace. Mezi tyto styly patří: Loft, Skandinávie, ruský venkov, francouzská provence, americká země, národní, mezi nimiž jsou obzvláště populární - Japonci, Číňané.

Obsah:

 • Vlastnosti světelných zařízení
 • Výhody staveb
 • Pozor při provozu
 • Vytvoření světelného kola
 • Video instrukce
 • Funkčnost výrobku
 • Obsah
  1. Vlastnosti světelných zařízení
  2. Výhody konstrukcí
  3. Pozor při provozu
  4. Vytvoření svítilnového kola
  5. Video instrukce:
  6. Funkčnost výrobku

  Vlastnosti světelných zařízení

  \ t

  Dřevěný lustr se může stát nejen součástí stylové výzdoby pokoje, ale také proměnit ho v požadovaný odstín hrubé jednoduchosti ve starověku nebo elegantní eleganci, vytvořit atmosféru odvážného středověku nebo japonské přísnosti.

  Zhotovený lustr ze stromu se svými vlastními rukama se může stát milovaným originálním darem naplněným vřelostí pocitů a pozitivní energie. Kromě toho bude exkluzivní a unikátní, jak to může být provedeno v jedné kopii.

  Výhody staveb

  \ t

  Dřevěné výrobky, včetně lustrů, mají řadu pozitivních vlastností obsažených ve všech předmětechpřírodní materiály:

  • Čistota životního prostředí výrobku, nepřítomnost škodlivých emisí je důležitým faktorem v touze vytvořit pohodlný pokoj, ve kterém můžete vést zdravý životní styl.

  • Dřevo - materiál, s nímž se snadno manipuluje, ze kterého můžete udělat neobvyklou krásu, bizarní, sofistikované produktové řady, nebo vhodné ve stylu, jednoduché a praktické lampy.

  • Všestrannost použití dřevěných konstrukcí umožňuje použití jak samostatně, tak v kombinaci s kontrastními materiály: kovem, textilem, kovanými prvky, sklem, kůží, což umožňuje na rozdíl od sebe vytvářet komíny s různými vlastnostmi.

  Pozor při provozu

  • Hygroskopičnost dřevěných zařízení vede ke změně tvaru, popraskání povrchu, když spadají do vlhkého prostředí. Proto se nedoporučuje instalovat lustry ze dřeva ve vlhkých prostorách s vysokou vlhkostí, jako jsou koupelny, sklepy.

  • Nebezpečí požáru dřevěných svítidel je způsobeno potřebou poskytnout další bezpečnostní opatření proti vznícení. Nelze umístit v blízkosti kamen, komínů, v blízkosti otevřeného ohně, například v blízkosti krbů, v oblasti jisker. Design lustru musí mít zvýšenou izolaci v místech upevnění stropních svítidel, žárovek žárovek.
  • Je žádoucí instalovat luminiscenční, halogen,LED lampy s nízkým uvolněním tepla.

  • Aby se zabránilo poškození hmyzem, který může zkazit a zničit dřevo, měl by pokrýt svůj povrch speciálními antiseptiky.

  Navzdory skutečnosti, že výroba každého výrobku individuálně závisí na představivosti a schopnostech průvodce, existuje několik typických modelů, které se často používají pro instalaci v zemi, kuchyni, obývacím pokoji. Jsou poměrně jednoduché na výrobu, nevyžadují mnoho nákladů na materiál, mají originální vzhled, jsou kombinovány s různými styly interiéru.

  Vytvoření světelného kola

  Tento lustr se vyrábí ve tvaru kola z vozíku. Nyní je těžké najít vhodné kolo o velikosti a kvalitě, aby se snížil požadovaný design, jak je vidět na fotografii dvou štítů čtvercového tvaru o délce 1 m, tloušťce 40 mm

  .

  Dřevěné sloupy se snadno vyrábějí samostatně nebo nakupují v obchodní síti. V závislosti na stylu interiéru je lepší, když se hrany a povrchy manipulují opatrně, nebo záměrně nedbale, jako kdyby se sekala sekerou.

  Jemně, přesně podle průměru držáku žárovky, jsou vyvrtány odpovídající otvory. Spojení lampy lze předvídatelně rozdělit do skupin: rovnoměrně (4 + 4) nebo prakticky (2 + 6, 3 + 5).

  Smontovaná konstrukce by měla být ošetřena lakem ve 2 - 3 vrstvách. Jeho odstín je vybrán v souladu s jinými interiérovými předměty. Doporučuje se používat neindukční diody LED nebo halogenové žárovkynadměrné zahřívání dřeva.

  Přednostně se zavěsí takto: přímo ke stropu, na různých úrovních pomocí kovových řetězů, kovaných spojovacích prostředků s nastavitelnou výškou.

  Video instrukce:

  Funkčnost výrobku

  \ t

  Chcete-li se o víkendu postarat o sebe a děti, ukázat kreativní představivost může být vytvořením jednoduchých návrhů svítidel. Tím, že poskytuje příjemnou zábavu všem rodinným příslušníkům, rozvíjí dovednosti vyšívání v juniorských, je možné vytvořit si vlastní rukou užitečný a praktický suvenýr pro babičku nebo neobvyklý předmět zdobení letní rezidence.

  Ručně vyráběné dřevěné lustry jsou možností pro kreativní přístup k výzdobě místnosti. S takovým výrobkem můžete dosáhnout neobvyklé dekorace místnosti, nevyžaduje materiální náklady. Příjemné osvětlení a pozitivní energie mohou vytvořit teplou a domácí atmosféru, nebo stylovou a originální atmosféru po mnoho let.

  Přečtěte si také: Svítidla pro lampy s vlastními rukama, Které lampy jsou lepší pro napínací stropy, Který lustr je vhodný pro napínací stropy, Lustry do ložnice: Foto