Malé městečko sádrových a plastových lahví

Město sádrových a plastových lahví

Dat.vydání: 23-10-2014, 01:22

Pokud chcete vzít své děti, je lepší být něčím jiným než koprodukcí něčeho. No, pokud jde o to, co lze udělat s dítětem, tady je spousta možností, například malé město s použitím plastových lahví a sádry.

V tomto případě je vše velmi jednoduché. Je nutné ředit sádrovec do tekutého stavu, naplnit je polovinou láhve a zavřít víko, dát láhev na stranu a začít se rozvalovat. Láhev by měla být válcována v plné revoluci, dokud se veškerá sádra nepřilepí ke stěnám, jednoduše to pochopí, bude jasné, kdy se zastaví vyprazdňování. Poté musíte láhev nechat asi hodinu, aby se omítka úplně dokončila a pak pokračujte dalším krokem.

Je nutné odříznout několik otvorů ve spodní části láhve ve formě okenních a dveřních otvorů. Mimochodem, po dokončení válcování první lahve je nutné začít plnit a válcovat druhou a tak dlouho, dokud nebude vyrobeno potřebné množství předlitků.

Řezání všech otvorů ve všech lahvích, musíte začít míchat tlusté sádry k naplnění lahví přes řezané otvory, ale ne úplně, vše závisí na přání, můžete vyplnit částečně nebo udělat něco jako sloupy. Ve stejné fázi je nutné zavěsit horní část lahví sádrovcem a můžete si to také představit.

Když suchá sádra může začít malovat lahve.Určitě záleží na fantazii.