Mini-zahrada se starou žárovku

Mini-zahrada ze staré žárovky

Dat.vydání: 17-01-2014, 23:46

Žárovky brzy zapadnou do historie, na jedné straně je to dobré, protože jejich změna v efektivnějších zařízeních slibuje spoustu úspor energie, ale na druhou stranu je to špatné, protože po jejich zmizení mnoho “ samodelkins "mu chybí." Koneckonců, s takovými žárovkami můžete udělat spoustu různých produktů. Například, ze staré spálené žárovky můžete swoop něco jako mini zahrada.

Aby bylo možné vytvořit tak neobvyklou zahradu, budete potřebovat starou žárovku, trysku z límcového klíče, pilu, kleště, malou zem, plastový kelímek, epoxidovou pryskyřici, kůži a kovový kryt. Mimochodem, takový kryt je ideální pro maskovací kroužek z instalatérských zařízení nebo z kliky dveří.

Nejdříve musíte vzít žárovku, musíte ji demontovat pomocí kleští, pily nebo něčeho jiného. Obecně je třeba zcela odstranit černou konvexní část bez poškození kovového a skleněného dílu žárovky.

Pak musíte vybudovat nadaci. Nejprve budete muset naplnit šálek s půdou. Pak by tato půda měla být zasadena malá, ale dlouhá rostlina. Poté je třeba pokračovat ve výrobě horní části základny. Zde budete muset připojit kovový kroužek s gumičkou a sortimentem límce. Guma se v tomto případě používá jako spojka a kompenzátor rozdílu průměru otvoru v prstenci a průměru trysky. Mimochodem, průměr trysky by měl být přesně stejný jako průměr otvoru ve dněžárovky a průměr horní části plastového kelímku by měl být přibližně roven průměru kovového prstence.

Poté, co je nutné opatrně zatlačit vrcholy rostliny kovovým kroužkem a tryskou z klíče límce. Tato konstrukce by měla být jednoduše spuštěna na dno šálku, čímž by byla maska ​​uzemněna. Pro zajištění víka na šálku můžete použít epoxidovou pryskyřici nebo něco takového.

Je tedy nutné přeskočit nebo jednoduše zatlačit závod do žárovky. Poté jej připevněte k trysce z klíče límce. Pro spolehlivost můžete také použít epoxidovou pryskyřici.

Jako zkušební rostlina se dokonale hodí obvyklá máta.