Mitre Thermal Heater: Princip práce a tipy pro výběr

S nástupem nachlazení, důležitou podmínkou pro dobrý zdravotní stav a pohodu je adekvátní úroveň tepla v domě a řešení tohoto problému pomůže mikatermichesky topení, vyvinuté tak dávno.

Micatermic topení se liší od našich běžných olejových radiátorů nebo tepelných ventilátorů řadou technických vlastností. Pohodlí a komfort s použitím tohoto ohřívače již ocenili desítky tisíc zákazníků, kteří zařízení používají nejen pro vytápění městských bytů, ale i pro venkovské chaty a zimní chaty.

Obsah

 • Princip činnosti ohřívače mikatermicheskogo
 • Hlavní výhody slídových ohřívačů
 • Jak vybrat mikatermický ohřívač
 • Populární výrobci
 • Hodnocení zákazníků
 • \ t
Obsah
 1. Princip činnosti ohřívače mikatermicheskogo
 2. Hlavní výhody směšovacích ohřívačů
 3. Jak vybrat mikatermichesky
 4. Populární výrobci
 5. Recenze kupujících
 6. Videa

Princip činnosti ohřívače mikatermicheskogo

Hlavním prvkem ohřívače směšovače je vícevrstvá deska, jejíž vrstva je na obou stranách pokryta tenkou vrstvou slídy. Když je přístroj zapnut, desky slídy se začnou zahřívat a vydávat infračervené vlny v prostoru, které nejsou zahřívány vzduchem samotným, ale objekty, které jsou v cestě jejich šíření. To znamená, že povrch nábytku, stěn, podlah a stropů, který se nachází vedle něj, je vytápěn.

ZS pomocí tepelné energie ohřívač mikatermichesky dodává asi 80% tepla, zbývajících 20% představuje ohřev vzduchu. Takový mechanismus působení neodpařuje kyslík ve vzduchu, což znamená, že úroveň vlhkosti v místnosti je vždy na požadovaném indikátoru.

Po zapnutí ohřívače to trvá doslova několik minut, aby bylo v nejchladnější místnosti ještě pohodlnější. Většina spotřebičů v této sérii ohřívačů má několik režimů, s jejichž pomocí je možné udržet normální teplotu v noci, přístroj se může automaticky zapnout, když je dosaženo kritické teploty v místnosti.

Vývojáři micatermického ohřívače tvrdí, že to nejenže neovlivňuje zdraví, ale také přispívá k jeho zlepšení. Pod vlivem zařízení s infračerveným zářením v lidském těle se zlepšují procesy výměny a cirkulace krve, což je jedno z kritérií pro normální fungování imunitního systému.

? návrat k obsahu

Hlavní výhody slídových ohřívačů

\ t

Hlavní výhody ohřívače mikatermichesky vzhledem k zásadě jeho práce a použitých topných prvků, nejžádanější výhody těchto zařízení lze přičíst:

 • Nákladová efektivnost.Ve srovnání s jinými spotřebiči pro vytápění místnosti spotřebuje tento ohřívač o 30% méně elektřiny.
 • Bezpečnost.Povrch zařízení se zahřívá pouze na 60 stupňů, to jenemůže způsobit popáleniny.
 • Kompaktní rozměry a nízká hmotnostusnadňují pohyb jednotky v místnostech, berou s sebou do chaty.

 • Hlavní složky ohřívače mikatermicheskogo

 • Široká oblast použití.Mikatermický ohřívač lze použít v jakékoli místnosti, včetně těch se zvířaty. S pomocí rychle vyhřívaného zařízení je možné se vyrovnat se zaledněním na balkóně během několika minut.
 • Ticho- Přístroj nezazní, když je zapnutý, zahříván nebo obnovován, a proto bude noční spánek nejpohodlnější.
 • Negativní vliv na zdraví.Přidělené infračervené vlny nesuší vzduch, nespalují kyslík, a proto nemohou způsobit bolesti hlavy, suchost sliznic očí a ústní dutiny, exacerbaci onemocnění dýchacích cest.


Můžete jej použít v dětském pokoji bez omezení

.

Tepelný ohřívač pokosu lze přiřadit výrobkům s vysokou poptávkou. Použít jej snadno, bezpečně a nebude bránit ani osobě daleko od technického pokroku.

Existují určité nulové odchylky, které by výrobci měli vzít v úvahu při provozu:

 • Přístroj neumísťujte do blízkosti povrchů, které nejsou odolné vůči tepelným vlivům. To znamená, že pokud váš nábytek nebo stěny jsou vyrobeny z plastu, pak je třeba pohybovat ohřívač alespoň jeden metr od nich. Provoz zařízení nemůže způsobit požár, ale můžezpůsobit změnu barvy plastu nebo způsobit jeho deformaci.

 • Ohřívač vypadá jako interiér

 • Když je přístroj poprvé zapnut nebo po delší době volnoběhu, prach močového měchýře se hromadí v deskách zařízení a vydává nepříjemný zápach. Proto je nejlepší zapnout spotřebič na ulici nebo v otevřených průduchech, doslova za 1-2 hodiny, všechny prachové částice zmizí a nebude cítit zápach.

Při nákupu mikatermichesky ohřívače důvěřujte pouze spolehlivým firmám a ujistěte se, že si zakoupíte výrobek se zárukou, což umožní v případě rozbití zařízení vrátit zpět. Také věnujte pozornost konvektorům pro domácnost.

? návrat k obsahu

Jak si vybrat mikrobermický ohřívač

Při koupi klimatického vybavení pro domácnost si každý z nás chce koupit zařízení, které zajistí nejen cenu, ale i funkce, které provádí. Při volbě ohřívače mixéru je třeba věnovat pozornost následujícím parametrům:

 • Napájení v instrukci ukazuje, která oblast místnosti se vypočítá.
 • Přítomnost dálkového ovládání vám umožňuje měnit režimy, aniž by se nedostaly na místo.
 • Automatické vypnutí během ohřevu místnost nepřehřívá.
 • Některá topná tělesa jsou navíc vybavena ionizátory vzduchu nebo sušičkami obuvi.

 • Věnujte pozornost určitému typu prostoru navrženému vaším modelem

  Při koupi zařízení se ujistěte, že si to zkontrolujte, zkontrolujte svou práci přímo v obchodě a požádejte o nějzáruční list. Přečtěte si také: "Jak si vybrat klimatizaci pro byt".

  ? návrat k obsahu

  Populární výrobci

  Do dnešního dne se do výroby mikroremických ohřívačů nezabývá tolik společností. Mezi ně patří Poliaris, VES, Bimatec, AiC.


  Tepelný ohřívač pokosu VES

  VESje považována za španělskou značku, ale Čína se podílí na otázce topení. Obecně platí, že tato značka vyrábí mikatermicheskih ohřívače s krytem chráněné, dva režimy provozu, automatické časovače, vypnutí zařízení v případě poruchy.


  Mikrovlnný ohřívač Polaris

  SpolečnostPoliarisvyrábí poměrně výkonné ohřívače určené k vytápění místnosti o rozloze více než 20 m2. metrů. Tyto modely se často používají ve velkých kancelářích a domácnostech.


  Model ohřívače od společnosti Bimatec

  SpolečnostBimatec- Ruština, ohřívače tohoto výrobce se vyznačují elektronickým způsobem řízení, možností předprogramování požadovaného režimu.

  Mikotermální ohřívače od různých výrobců se ve svých funkcích a režimech příliš neliší, jediným významným rozdílem je design.

  ? návrat k obsahu

  Hodnocení zákazníků

  \ t

  Před nákupem techniky se mnoho lidí snaží najít zpětnou vazbu od skutečných lidí své práce, což vám umožní udělat správný dojem o potřebě takového zařízení doma.

  "Mika Thermal Heater koupilv loňském roce. Ohřívač se líbí rychlému ohřevu a skutečnosti, že nesuší vzduch. V noci to funguje při vystavené teplotě "- Igor, 35 let.

  "Hledali topení v sirotčinci, zastavil jejich volbu na mikatermichesky a nelitují." Zařízení rychle ohřívá místnost, můžete nastavit automatický režim a nemůžete se starat o bezpečnost dítěte "- Anna, 23 let.

  "Budu používat mikatermichesky topení pro vytápění garáže v zimě, po zapnutí v místnosti se zahřeje během několika minut." Nebylo třeba delšího vytápění vozu a možnost pohodlné opravy stroje v chladu se objevil "- Vadim, 32 let."

  Video