Modelová řada mini traktorů Zubr: vlastnosti, rozsah, ceny

Výrobky společnosti Zubr jsou již dlouho známé těm, kteří se zabývají zemědělstvím. Motorbloky a minitraktory Zubr (Zubr) jsou stále častější v polích a městech našich krajanů.

Podle svých technických vlastností jsou optimálně vhodné pro použití v malých zemědělských podnicích, kde je nutné pěstovat půdu na ploše do 4 ha.

Není ekonomicky možné použít výkonnější techniku ​​zpracování malých pozemků.

Současně je zde aplikace 8 litrů. s až 24 ks. - nejlepší volba. Zejména s ohledem na skutečnost, že minitraktorům je nabízeno různé kloubové zařízení pro úpravu půdy. Kromě toho, s jejich pomocí můžete nejen pěstovat půdu, ale také dopravu různých nákladů.

Obsah
  1. Modely pro každý vkus
  2. Motorový traktor z motocyklu Zubr (Zubr) JR-Q12E
  3. Cenové otázky

Modely pro každý vkus

Pásové minitraktory (Zubr) jsou vybaveny jedno- a dvouválcovými čtyřdobými dieselovými motory s výkonem od 8 do 24 koní. vodou chlazenou. Zda má minitraktor Bison kotoučovou spojku a je vybaven převodovkou se šesti rychlostními stupni dopředu a dvěma dozadu. Některé sady jsou vybaveny elektrickým startérem a hydraulickým systémem.

Tabulka 1 - Specifikace mini traktorů Zubr (Zubr)

Motor 180 AN čtyřdobý dieselový 1 válec 190 N čtyřdobý dieselový 1 válec 244 C vertikální čtyřdobý dvouválcový dieselový motor Výkon motoru 8 l.s 10 litrů. s 24 s. Spotřeba paliva\ t 1,62 l /h 1,62 l /h 249 g /kWh Zásoby paliva\ t 5,0 l 5,5 litrů 21 l Spouštěcí systém manuál manuál elektrický startér\ t Typ spojky disk disková jednotka suchý /jeden kotouč Počet převodů (dopředu /dozadu) (3 + 1) x2 (3 + 1) x2 (4 + 1) x2 Hmotnost 300 kg 310 kg 1060 kg

Mototractor z lopaty motocyklu Zubr (Zubr) JR-Q12E

Samostatné místo v řadě mini traktorů Zubr (Zubr) přijímá traktor JR-Q12E. Na základě modelu JR-Q12E se mu podařilo spojit kvalitu traktoru a nízké náklady na motorku.

Tento model traktoru založený na motocyklu Zubr byl reakcí na přání uživatelů přivést motory na úroveň minitraktorů prostřednictvím různých vylepšení. Taková technika se nazývala motorový traktor.

Toto zlepšení vám umožní zlepšit podmínky provozu motocyklu a rozšířit jeho možnosti bez zbytečných nákladů.

Zpracování lze provádět nezávisle, s použitím doplňkových souprav zařízení a v továrních podmínkách. Jedním příkladem takového zpracování je motor JR-Q12E. Minitractor motocyklu Zubr obdržel mechanický řídicí systém pro výklopné zařízení, zadní most je podobný systému pro automobily a brzdy typu bubnu.

Na rozdíl od motobloku má trakční motor pohodlné sedadlo a sloupek řízení je podobný vozu - což zlepšuje pracovní podmínky řidiče. Z bloku motoru přežiljednoválcový motor s vodou chlazenou.

Video Minitractor Zubr (Zubr) JR-Q12E.

Tabulka 2 - Specifikace motorového traktoru z bison motocyklu Zubr (Zubr) JR-Q12E

Motor ZH195 AN-2AM (s elektrickým startérem) Výkon motoru 12,5 l. s Spotřeba paliva\ t 860 m /kV /h Zásoby paliva\ t 6 l. Počet převodů (dopředu /dozadu) (3 + 1) x2 Spojka Disk Brzda Buben (zadní) Hmotnost 500 kg Zahrnuto v dodávce Pluhy a půdní kompaktory\ t

Nové zařízení je poměrně nenáročné na údržbu a provoz díky skutečnosti, že většina náhradních dílů je obdobná jako u motocyklů. To snižuje náklady na opravu traktoru ve srovnání s jinými modely, které vyžadují originální náhradní díly. Kromě toho může snadno používat přídavná zařízení s bloky motoru.

Cenové otázky

Díky různým možnostem závěsných zařízení je minitraktor schopen provádět různé zemědělské práce a také pro dopravu různého zboží.

Popularita technologie Zubr je poměrně vysoký díky poměru cena /výkon.

Minimální cena pro bison traktoru je od 2 tisíc dolarů u modelu s motorem 8 litrů. s Ve srovnání s náklady na výrobky jiných výrobců mohou být knížky společnosti kategoricky klasifikovány jako rozpočtová kategorie. To je zpřístupňuje většině obyvatelstva.