Moderní interiér v modré barvě s novými přístupy

Důležitým aspektem pro uspořádání vlastního domova je volba vhodného barevného schématu. Pozadí stěn je jakýmsi základem, proto musíte tomuto okamžiku věnovat zvláštní pozornost. Je to modrá barva, která má mnohostrannou paletu odstínů, které vám umožní vybrat si optimální volbu pro váš domov. Specialisté v kategorii designu to nepovažují za zcela univerzální, ale mohou harmonicky kombinovat s jinými základními barvami.

Obsah
  1. Klasická kombinace barev v interiéru s modrou barvou s ohledem na klíčové vlastnosti
  2. Zvažte také několik optimálních kombinací s modrou:
  3. Atraktivní interiér v modré barvě pro vytvoření designu ve funkčních místnostech
  4. Úspěšná kombinace barev s modrou barvou v interiéru různých místností:

Klasická kombinace barev v interiéru s modrou barvou s ohledem na klíčové vlastnosti

Je velmi populární používat klasického návrháře s využitím moderních technologií, což vám umožní dosáhnout atraktivního vzhledu všech místností. Interiér v modré barvě lze doposud provádět standardními dodatečnými odstíny, a to bílou a šedou. Takové tandemy téměř ve všech případech budou vyhrávat, protože tato volba dá vzduchové atmosféře, která přispívá k úplnému odpočinku ve vaší domácnosti. Mnozí odborníci doporučují použít tuto kombinaci barevs modrými pro pokoje s malými okny, protože lehké tóny dodávají potřebné světlo a dokonce i čerstvý vzduch.

modrá a zelená v interiéru koupelny

interiér kuchyně v modrém

Měli byste také zvážit několik optimálních kombinací s modrou:

  • Použití šedé barvy vytvoří v interiéru lehké a nekulační prostředí a také příjemný dojem, že místnost je naplněna zimní atmosférou.
  • Je červená, což může poskytnout zajímavou představu o teplotní nerovnováze. Bude to jako plamen a led, což obecně pomůže vytvořit kontrastní obraz jedinečného designu.
  • Kombinace zeleně je vhodná pro prostorné pokoje, jako je obývací pokoj, koupelna a koupelna. Jedná se o neobvyklou přirozenou kombinaci, která může odrážet příjemné příjemné motivy, dodávat pocit čerstvosti a čistoty.
  • S pomocí oranžové nebo žluté barvy můžete snadno doplnit v podobě teplého slunce, které dodává teplo na pozadí jasné oblohy.
  • Je možné vzít v úvahu postupné přechody z jednoho odstínu modré do druhé, často používané zkušenými designéry ve velkých venkovských domech
  • .

Atraktivní interiér v modré barvě pro vytvoření designu ve funkčních místnostech

interiér obývacího pokoje v modré barvě

kombinace modré a béžové v interiéru

Vytvoření neobvyklého interiéru v modré barvě v kuchyni může kdokoliv,více, takže v současné době je v této barevné škále různých odstínů hmota dokončovacích materiálů. Modrá umožňuje vizuálně rozšířit prostor, takže se často používá v designu malých kuchyní. Můžete také říci o jiných prostorách. Před nákupem potřebného nábytku a materiálů věnujte pozornost několika tipům.

Úspěšná kombinace barev s modrou v interiéru různých místností:

V ložnicije lepší použít lehké doplňky k naplnění atmosféry klidem bez jakýchkoli úzkostí (bledý citrón, šedá, béžová, světle zelená atd.) V poslední době je mořské téma relevantní. Tmavě modré a fialové tóny na pozadí světle modré povrchové úpravy lze také nazvat úspěšnou kombinací, zejména pokud je místnost prostorná a světlá s velkými okny.

kombinace modré a fialové v interiéru

\ t

kombinace modré a červené barvy

Pro obývací pokojlze použít kombinaci bílé a modré. Jak víte, bílá odráží světlo, takže designéři často používají kombinaci s ní, aby rozšířili prostor, učinili místnost světlejší, vzdušnou. Jak již bylo zmíněno, kombinace s bílou se vztahuje na všechny pokoje v domě. Útěchu a harmonii v obývacím pokoji lze dosáhnout namísto bílých teplejších odstínů, černých a mléčných. Aby interiér vypadal jako nemocniční komory, svítí interiérové ​​odstíny s tmavšími podlahovými krytinami. Napříkladpoužitím laminátu (parketové desky) z medových nebo čokoládových barev.

V kuchynibudou harmonicky vypadat světlé odstíny modré s tmavými dlaždicemi. Bílý a stříbřitě modrý interiér je také dobrou volbou, zejména pokud chcete realizovat moderní styl moderních nebo high-tech technologií. Provence na modré kuchyni zahrnuje použití měkké fialové, světle fialové nebo bílé doplňky: květiny, nádobí, mozaikové prvky a textil.

Na chodběje také smysluplné přidávat modré odstíny tepla (béžová, hnědá, medová), aby si hosté mohli vychutnat krásný světelný obraz. Tyto odstíny je možné vyrobit pomocí nábytku z přírodních materiálů: skříněk a dřevěných podstavců, proutěných košů, polštářů z přírodních tkanin atd.

modrá a šedá v interiéru ložnice

kombinace modré a oranžové

kombinace modré a žluté

Lze vyrobit dítě , které kombinuje modrou s živějšími barvami - červenou a oranžovou. Teenageři milují rebel aktivní barvy. Veselá nálada vás přivádí do žluté místnosti. Pro chlapce je stejné téma pro chlapce relevantní. Pro jeho implementaci můžete použít gradient modré, od světla po tmavý. Zde se také hodí odstíny zelené (tyrkysová, zelená, modrá, atd.), Stejně jako bílá a šedá. Podtržený styl pomůže dřevěným předmětům nábytku a doplňků.

Designéři mají velmi rádi modrou, ale neDoporučuje se nanášet syté barvy na povrchovou úpravu stěn a stropů. Stěny jsou lepší, aby se světlo, živé. Strop pro modrý interiér doporučujeme ponechat bílou. Ale tady jsou textilie, výzdoba a nábytek položky, které lze nalézt ve více sytých barvách než stěny, hrát kombinaci modré s výše uvedenými možnostmi. Musíte vybrat několik takových kombinací, které budou příjemné pro oko, budou harmonicky zapadat do celkového stylu místnosti a nebudou odvádět pozornost od funkčního účelu. Výběr tohoto barevného řešení vám a vašim hostům poskytne pouze pozitivní emoce, protože modrá stupnice je druh moře a nebe.