Moderní interiér ve stylu art deco

Umělec-designéři nedávno přednostní použít italský styl pro výzdobu interiérů, nazvaný Art Deco (Art Deco), známý pro jeho okázalé a okouzlující krásu.

Spojením trendů modernismu a neoklasicismu se s jistotou usadil v moderních domech a bytech. Každý prvek stylu ztělesňuje harmonii pohodlí a dovolené.

Styl Art Deco

Interiér Art-deco

Expresivita a jas jsou hlavními složkami prostoru art deco. Ale většina pokojů, provedených v tomto stylu, nemá jasnou integritu a strukturu, a proto vypadají jako soubor zcela neslučitelných detailů interiéru, které patří k různým druhům umění.

Pro návrh místnosti v italském stylu je nasycení různých objektů nejen žádoucí, ale také povinné. Zde najdete cenné plemena dřeva, drahých kovů, diamantů, stejně jako všechny druhy tvarů a vzorů. Často jsou v interiérech art deco exotické detaily čínské, africké, egyptské a jiné kultury.

Praví obdivovatelé moderního umění dávají přednost všem exkluzivním, nevztahuje se na výrobu dopravníků. Dekorace náhlavních souprav nábytku jsou: přírodní kůže, krystaly, bronz, drahé dřevo, předměty z drahých kovů.

Interiérové ​​umělecko-dekorační fotografie

V té době přijdou fontány, kompaktní nízká pódia, kované bronzové mříže, sady čínských fanoušků. Nábytek je obvykle vyroben ze dřeva světlých barev. AsTradičně používanými materiály jsou bronz, barevné sklo, keramika, textilie a koberce s různými geometrickými vzory.

Pokoje zařízené ve stylu art deco se vyznačují rovnými a zakřivenými liniemi, jasnými uměleckými formami.
Art deco styl v interiéru dovedně kombinuje přísnost a nádheru, pevnost a prosperitu, protože je vytvořen pro elitu společnosti. Jeho obdivovatelé - lidé nejsou chudí, prosperující a mají velký umělecký vkus.

Pro moderní italský design je charakteristická ladnost a zdokonalení náhlavní soupravy nábytku, zdobené různými dekorativními kameny nebo malebným vypouklým reliéfem.

Interiér Art-deco může dokonale kombinovat různé dekorační prvky: panely, vázy, polštáře, různé ozdoby, záclony, záclony.

Indické motivy na tkaninách a suvenýrech z Afriky zvyšují pocit hojnosti a nádhery tohoto stylu, zatímco úžasné zahraniční „cetky“ dokonale zapadají do celkového interiéru art deco, v souladu s jakýmkoliv etnickým stylem.
PS A na dezert doporučuji sledovat video: Interiér Art-deco