Moderní styly interiéru moderní koupelny

Úspěšný design standardní koupelny by měl kombinovat praktičnost a krásu. Profesionální designéři k dosažení tohoto cíle používají dekorativní styly, absolvovali časovou zkoušku.

Interiéry koupelny

Někteří z nich mají například moderní styl, který vytváří klidnou a pohodlnou atmosféru zdůrazněnou čistými liniemi a elegantní funkčností. A francouzský budoár styl přináší do místnosti ducha minulé epochy a elegance Paříže. Pokud dáváte přednost jinému populárnímu stylu - italské vesnici, budete potřebovat komodu, která vypadá, jako by byla vytvořena starověkým italským mistrem.

Ale bez ohledu na to, jaký je design koupelny, mělo by vám to umožnit pohodlnou relaxaci a pohodlí unaveného těla v horké vaně nebo ve sprše.

Interiéry koupelnových stylů

Moderní styl. Vytvořte rovnováhu mezi přímými liniemi moderního stylu a atmosférou lázní. Stěny zdobené světlými barvami a zavěšené (připevněné ke stěně) toaletní stolek barevného třešeň připomínají luxusní lázně.

budoár francouzského stylu

Kulaté zrcadlo v rámu z nerezové oceli bude kontrastovat s přímými liniemi toaletního stolku a ručníků. Hladké zaoblené linie prodlouženého závěsného WC doplní moderní design koupelny.

Francouzský budoár. Zákonodárce francouzské módy, Coco Chanel, by se cítil naprosto najeho místo mezi klasickou elegancí francouzského budoárského stylu. Od přísných, ale nádherných okenních závěsů z světle tyrkysového damašku se zlatými akcentovanými detaily k lustru s křišťálovými přívěsky, tato koupelna bude ztělesněním francouzského dekorativního stylu. Kulatá skořápka na podstavci s ručně malovanými květy na misce, spolu se starožitnou lázní na nohou v podobě zvířecích tlapek zdůrazní starou atmosféru koupelny.

italský rustikální styl. Samostatně je prádelník, ve kterém budete ukládat ručníky a další věci, měl by vypadat, jako by byl vytvořen před mnoha staletími dřevařem z malé italské vesnice. Jednoduchost italského venkovského stylu kombinuje funkčnost a krásu s teplem venkovské výzdoby. Nasycené odstíny červené a oranžové na ošetřených benátských omítkách vytvoří ještě jasnější přírodní dřevo toaletního stolku, prádelníku nebo skříněk.

Moderní design v designu koupelny

Chata. Odborníci nazývají chata styl jeden z nejoblíbenějších oblastí v designu koupelen. Útulný moderní interiér koupelny je vhodný pro ty, kteří usilují o pohodlí s minimálním úsilím. Charakteristické detaily dekorace: starobylé zrcadlo ve stříbrném rámečku, rovný obrys obrysu na podstavci, lehké neutrální odstíny pro stěny. Jednoduchá skříňka nebo povlak na polštář v rohu budou ukládat ručníky a koupelnové doplňky.

Klasikaelegantní styl. Typické architektonické detaily zahrnují dřevěný toaletní stolek s umyvadlem a dřevěnou vanu ve stejném stylu. Světlý strom se v drážkách třese pomocí stárnoucího dřevěného ořechu, aby se zdůraznila krása nábytku. Skříňka stejného stromu může být zavěšena nad zrcadlem, aby tam držely ručníky a doplňky.

Umístěte prošívanou lávovou lávu, kterou můžete po relaxační lázni uschnout. Mramorové dlaždice na podlaze a mramorové desky perfektně kombinují s dřevěným nábytkem. Interiér doplní elegantní nástěnné svítidla. Taková koupelna vyzařuje luxus.

PS A na dezert Doporučuji sledovat video: Trend v koupelně - černé, skleněné a dřevěné vany