Montáž kovové vlečky - ruční instalace kovové vlečky vlastními rukama, foto a video

Vlečka - jedná se o kovové panely, které plní ochrannou a dekorativní funkci. Instalace kovové vlečky nebere mnoho času a úsilí a budete s výsledkem spokojeni. Takové panely napodobují například obložení desek a mohou být provedeny "pod stromem".

Po zakoupení materiálu buďte s ním velmi opatrní, na list nepokládejte těžké předměty, což může vést k deformaci. Níže je uveden návod pro montáž kovové vlečky.

Obsah:

 • Příprava fasády
 • Instalace rozvodné sítě a ohřívače
 • Těsnicí a selektivní prvky
 • Montáž panelů
 • Tipy průvodce
 • Náklady a ceny vlečky a práce
 • \ t

  Nejdříve musí být řezán, řezán nožem nebo jinými elektrickými nástroji, které jsou určeny pro kov, typu s polymerním povlakem. Od okraje perforace začněte řezat kovovou vlečku.

  Důležité! Nesnažte se používat brusku, zahřeje se, což může vést ke ztrátě zinkové vrstvy polymerního povlaku. Tímto způsobem dáváte možnost koroze kovu.

  Obsah
  1. Jak připravit fasádu před montáží vlečky
  2. Pokládka topení
  3. Montáž panelů
  4. Ceny nákladů a materiálu

  Jak připravit fasádu před montáží pily

  Nejprve pečlivě zkontrolujte celou fasádu. Pokud je to možné, odstraňte omítku a zdivo. Také odstraňte z fasády jakýkoliv obal, jeho rolety, konstrukce, které se upevňujíodkapávací pánev, cokoliv, co může rušit proces.

  Pomocí úrovně zkontrolujte, zda jsou všechny stěny a rohy stejné. Všechny nerovnosti jsou zarovnány s mřížkou. Poté nainstalujte lištu.

  Jak nainstalovat mřížku.

  Pro kovovou obkladovou fasádu je nutné vytvořit podobnou konstrukci jako větraná fasáda. To vám poskytne pohodlný pobyt v domě, stěny budou vždy suché, je to jejich životnost. Taková mřížka je prováděna ze stromu nebo kovového větru.

  Jedinou nevýhodou zpracování dřeva je vlhkost dřeva, která při použití vede k deformaci. Kovová mříž je spolehlivější a vydrží mnohem déle.

  Pokládka topení

  Hlavní funkcí ohřívače je udržet teplo v domě a v horkém počasí neumožňuje přehřátí místnosti. Pokud jste správně izolovali ohřívač, pak váš domov nebude potřebovat klimatizaci v létě, a v topení v zimě.

  Je velmi důležité, aby se vlhkost nedostala do ohřívače. Za tímto účelem nainstalujte hydroelektrickou antikondenzační membránu.

  Velkou volbou je ohřívač na bázi čedičových vláken s vynikajícími technickými vlastnostmi a také nehořlavý. Stohování musí začínat zdola nahoru, můžete připojit drát nebo použít hmoždinky. Vše bude záviset na fasádě budovy.

  Jak nainstalovat difuzní fólii.

  Difuzní fólie musí být upevněna přes izolaci. Vše záležíz typu samotného filmu, může být namontován na topení, nebo je nutné ponechat mezeru 3-5 sm. V případě pochybností se obraťte na odborníky, abyste se vyhnuli chybám.

  Montáž vybraných prvků a těsnění.

  Tyč startéru je o 40 mm vyšší než úroveň, na kterou chcete upevnit obklady. Další bude fixován již ve vzdálenosti 6 mm. Tato metoda vám pomůže vyhnout se třepetání. Závěsný pásek musí být připevněn pod střešní okap. Dále instalujeme komplikovanou spojovací lištu. Dále provádíme instalaci kolem dveřních a okenních otvorů. Začneme od dna díry.

  Abychom se vyhnuli padajícímu šikmému dešti nebo sněhu, instalujeme ve větraném systému obkladových fasád univerzální těsnění v rozích.

  Montáž panelů

  \ t

  Před započetím instalace nezapomeňte odstranit ochrannou fólii a začít pokládat kovové rohové panely z rohu domu. Připevněte je pomocí šroubů od středu k okrajům. Šrouby našroubujte do lišty, první řada bude fixována v počátečním pásu spodním zámkem.

  Když instalujete poslední panel pod oknem a římsou, nezapomeňte jej připevnit k oknu a označit rozměry desek a oken. Potrubí, které jste zmínil, musí být opilé. Následně je dáme do baru u okna a ochráníme je ve spodním řádku panelů, které jste již nainstalovali. Tak pokračujte v pokládání panelů, které budou umístěny pod okapy.

  Při montáži kovové vlečkyRuce jeho nutné pečlivě přečíst návod. Aby se skutečně vstoupit do své kvalitě, konzultovat s odborníky, protože i malá chyba může přinést spoustu nepryatnostey - dům nebude teplé nebo naopak, nebude procházet vzduch, který nepřispívá k pohodlné existence.

  Při instalaci, pozorovat některé důležité doporučení zkušený řemeslník

  • až do konce svou domovskou vlečku úspěšný pečlivě a důkladně připravit povrch musí být dokonale rovný.
  • si krok profily by měla být 30-40 cm.
  • Při instalaci kovové vlečka na paměti, že materiál, v závislosti na povětrnostních podmínkách se roztahuje nebo smršťuje, tak aby pauza mezi 6-7 mm. Nepřivazujte dopis zastavit, nechat mezeru.
  • Ujistěte se, spusťte instalaci z centra do rohů. Panely opravit střed technologických otvorů.

  běžné chyby

  Při instalaci vlečky může zabránit nevratným chybám, že budoucnost přinese spoustu problémů. Pokud nechcete nechat mezeru mezi krytem a barem na nehty, pak materiál je špatné, protože to může zvětšit nebo zmenšit pod vlivem teploty.

  Konstrukce panelů je taková, že má speciální montážní hranu a jí kill hřebík uprostřed otvoru, pak tento pás se může pohybovat v závislosti na teplotních podmínkách.

  Náklady a materiálové náklady

  Cena stěnových panelů může přirozeně kolísat. Vše bude záviset na jehotloušťky a od výrobce. V průměru se v Moskvě cena plechu vlečky pohybuje v rozmezí 400 - 500 rublů. To vám bude sloužit více než jeden rok, což znamená, že byste neměli šetřit na jeho pořízení.

  Náklady na montážní práce na vlečce na kov začínají na 280 rublů na m2.