Montáž plastových panelů na strop - stropy z plastových panelů fotografie

Strop z plastových panelů

\ t

Zpracování stropů s plastovými panely má mnoho výhod, jeho instalaci je možné provést Nemám zájem o najaté pracovníky - zcela vlastníma rukama. Chcete-li začít, koupit všechny potřebné materiály, a pak si pečlivě přečtěte naše pokyny na instalaci plastového stropu v koupelně.

Obsah
  1. Výhody stropu z plastových panelů:
  2. Montáž plastových panelů v koupelně
  3. Montáž plastových panelů na strop
  4. Stropy z plastových panelů
  5. Stropní dekorace plastových video panelů

Výhody stropu z plastových panelů:

  • Na základě nákladů na plastové panely pro strop a jejich instalaci nebude takový strop příliš drahý.
  • Existuje široká škála panelů různých tvarů a barev.
  • Strop z vysoce kvalitních panelů vypadá elegantně, hladce, krásně.
  • Montáž plastových panelů na strop je jednoduchá a za krátkou dobu se provádí vlastníma rukama.

Montáž plastových panelů v koupelně

Před začátkem práce by měla být určena výška stropu v koupelně - obvykle takový strop se doporučuje umístit 7-9 cm pod starou úroveň. Pokud se na novém stropě plánuje instalace svítidel, pak by měl být strop umístěn 1 cm pod svítidlem. Dále po obvodu stěn v určité vzdálenosti od starých stropních výkresů jsou zhotoveny, skrze které se stavbou dlouhé úrovně s tlustou černou tužkou provedenéhorizontální montážní linka - to je mezník výšky stropu. Na této lince jsou k dispozici speciální podpůrné profily, které lze snadno zakoupit ve stavebnictví.

Pro upevnění jsou otvory ve stěně vyvrtány profilem v krocích po cca 30-40 cm, pokud je povrch stěny obložen keramickými obkladačkami, je vhodnější použít speciální vrták k vyvrtání otvorů tak, aby nedošlo k jejich zlomení. Tento proces je namalován v našem článku Jak vrtat dlaždice. Také není žádoucí, aby se otvor dostal do švu mezi dlaždicemi: vrtání může podstatně poškodit šev, zeslabit pojivo mezi sousedními dlaždicemi. Pro upevnění profilů ke zdi můžete použít jednoduché hmoždinky, protože strop není těžký. Základna stropu je tedy připravena.

Další na profilu jsou nastaveny stringer (tj. Vodítko) ve vzdálenosti od sebe 70-90 cm. U dlouhých šroubů se upevňují k hlavnímu stropu a šrouby se otáčejí tak dlouho, dokud nejsou vodítka na úrovni vodorovných vodicích profilů.

Montáž plastových panelů na strop

\ t

Se stacionární pilou a bez ní - nůž na kov, odříznout panely požadované velikosti. V těch místech, kde se plánuje instalovat lampy na korunku na vrták nebo ostrý hliněný nůž, se vytvoří otvory. Předtím byste se měli postarat o pokládku kabelového svazku na střeše. Po instalaci svítidel do otvorů a jejich zapojení začněte do konečné fáze instalace. Připraveno podle velikostipanely střídavě těsně přiléhají k profilu a nakonec jsou zajištěny.

Před upevněním posledního panelu se strop pro tyto účely konečně vyrovná pomocí šroubů namontovaných na šňůrách - "zkroucení" nebo "odšroubování", pevně přitlačení stropu na profily a vyrovnání s nimi na výšku. Povrch stropu by měl být rovný. V tomto případě může být instalace plastových panelů na stropě v koupelně považována za úspěšné dokončení.

Stropy z plastových panelů

)

Stropní zpracování plastových video panelů

\ t