Montáž sádrokartonu na lepidlo

Montážní práce na umístění gipsokartnoy na lepidlo mají určitou složitost. Zpravidla se provádějí při ošetřování betonových stěn, nemají rovnoměrný povrch. Proto je nutné předběžně realizovat řadu přípravných interních prací.

Především je třeba mít na paměti, že vrstva lepidla nanesená na stěnách je poměrně tenká, což znamená, že plastová vedení pod sádrokartonem bude sotva možné skrýt. Pro tento účel, ve zdi prodal nábytek, které jsou umístěny dráty.

Montáž sádrokartonu na lepidlo vlastníma rukama

Na začátku se na stěně vytvoří odpovídající označení, pak pomocí nástroje, který máte na svém místě, je třeba vložit do zdi kus práce, který je úhledně zapojen, a nezapomeňte jej upevnit každých 400-500 mm pomocí speciálních svorek. Pro montáž subnosných pomocí diamantové korunky na betonu se zhotovují hnízda. To by mělo být provedeno tak, že nemusíte řezat otvory v sádrokartonu, abyste vytáhli dráty v době hnízdění.

Poté by měl být aplikován povrch stěn. Mnohem méně pracným procesem bude první nátěr čistě betonových stěn. Často se však stává, že stěny jsou pokryty barvou, navíc olejem. První možností pro přípravu takových stěn může být odstranění celého uloženého inkoustu a odhalení jejich obvyklého stavu. Je to poměrně pracný proces, ale levný. V druhém případě je nutné zakoupit speciální základní nátěr - je však dražší a jednodušší a jednodušší. Materiál lze zakoupit u kteréhokoliv výrobce,který pracuje na betonové kontaktní technologii. Tento základní nátěr snadno pomůže upevnit sádrokartonové desky ke zdi.

Prvním krokem je smíchání směsi lepidla, a to podle pokynů na obalu. Není nutné vařit příliš mnoho lepidla, protože rychle uchopí. Po tom, v listu sádrokartonové značky a vrtat otvory pod spínači a zásuvky. V tomto případě je třeba použít další korunku určenou pro opracování dřeva. Pokuste se otevřít otvory ve zdi co nejtěsněji s otvory ve zdi. Pomocí zubové stěrky nanesené na list lepidla ze sádrokartonu.

Technologií by mělo být lepidlo nanášeno po celém obvodu listu, navíc několik pruhů uprostřed. Lepší montáž na stěnu pomůže nanášet lepidlo na celý plech.

Poté se plech položí na stojany připravené ze stejné sádrokartonové desky ke stěně a konce drátů jsou vedeny otvory. List je vyrovnán a teprve potom je přitlačen ke stěně. To by mělo být provedeno pomocí pravidla, otočením na dopis. Tam, kde pravidlo praskne, musíte ho stlačit silněji a tak na celém povrchu listu. Stejným způsobem, držet všechny ostatní listy sádrokartonu. Zmrazit lze pouze lepidlo, substrát můžete opatrně odstranit.

Při zpracování sádrokartonových desek nemusí být nutné zkosení odstranit, protože u těchto stěn stěn nejsou žádné vodorovné spoje (je-li výška plechu sádrokartonové desky rovná výšce místnosti) a přiVertikální spoje již mají tovární zkosení, které bude dostačující.