Montáž skříní na dveře. Mistr třídy

Po instalaci dvířek zůstane pouze montáž skříně. Aby bylo možné správně realizovat rámování dveří, nepotřebujete vysokou dovednost, stačí následovat určitý sled činností. Jedním z hlavních problémů v tomto případě je přesné provedení spojení rámu za předpokladu, že všechny tři pásy by měly být vůči sobě v pravém úhlu.

Poměrně často je to špatné pro mnohé, aby to dělali, a proto se v místech, kde jsou spojeny tyče, vytvářejí posuny a mezery. Tyto zdánlivě maličkosti mohou pokazit celý vzhled vašich dveří.

Instalace skříní na dveře vlastními rukama

1. Pro upevnění lišt budete potřebovat lamely samotné, malé hřebíky, kladivo, rovinu, šilhání a metr.

2. Nejprve musíte nastavit horní lištu. Před instalací je třeba ji vyrovnat a poté opatrně oříznout pod úhlem 45 stupňů. Chcete-li provést přesné značení, musíte připnout skříň na místo, kde bude instalována, vyrovnat ji a označit na ní jeden vnitřní roh.

3. Poté musíte pruh uříznout na značku pod úhlem 45 stupňů. Nejvhodnější je řezat paprsek pilovým kotoučem, ale pokud taková pila neexistuje, je to docela vhodné a obvyklý zdvih.

4. Nyní musíte připevnit lištu, o úroveň výš, kombinovat úhel dveřního boxu s koncem řezu a označit druhý úhel, který pak potřebujeteodřízněte štítek.

5. Výsledná tyč by měla být opět hladká a zajištěna tenkými nehty.

6. Nyní můžete začít instalovat vertikální lišty. K tomu je třeba jej umístit na místo, kde bude instalován, vyrovnat a označit odříznutý konec horní lišty. Je velmi důležité, aby byla etiketa co nejpřesnější a nejpřesnější. Pak je třeba skříň na štítku oříznout.

7. Pak je nutné paletu nainstalovat na její místo, vyrovnat a upevnit pomocí hřebíčku.

8. Je také nutné instalovat druhé pouzdro.

9. Desky desek by měly být pod podlahou. Budete-li připevňovat talíře s obyčejnými karafiáty, je nutné kousnout klobouky a hřebíky samy by měly být přeplněné.

Právě se provádí instalace vazníků na dveře. Hodně štěstí!