Montované montované domy se sendvičovými panely. Výstavba domu se sendvičovými panely

Na pozadí rychlejšího tempa průmyslové i civilní příměstské výstavby, s přihlédnutím jak ke zvýšené potřebě rychle budovaných budov, dochází ke stálému nárůstu objemu prodeje sendvičových panelů na všech stavebních trzích v zemi.

Dvoupodlažní dům se sendvičovými panely

V této souvislosti roste počet výrobních podniků, což vede k neustálému hledání nových řešení v oblasti zlepšování sendvičových panelů ve všech parametrech, kterými se staly tak populární mezi vývojáři.

Obsah
  1. Výstavba panelového domu se sendvičovými panely
  2. Stavba
  3. Výhody

Výstavba panelového domu se sendvičovými panely

Hospodářský život se pohybuje rychlejším tempem. Potřeba vnitřního prostředí roste každým dnem. Budování velkých budov se silným základem se stalo nepříjemným, nerentabilním a nevhodným. Lehké konstrukce pro montáž na stěnu, které lze snadno namontovat a rozebrat, jsou plně v souladu s dynamikou moderního bydlení.

Potřebujete kancelář, obchod, dočasné bydlení pro pracovníky, skladové prostory, nákupní centrum s pobavením? Žádný problém! Jakýkoliv podnikatelský nápad, který má podnikatel možnost začít poměrně rychle realizovat.

Venkovský dům se sendvičovými panely

Plány se změnily a firma se přestěhovala do jiné oblasti? Nemusíte házet něco, co již bylo jednou postaveno. Stačí sehnat tzv. Designéra ze sendvičových panelů, ponořit se do transportu a projítněkolik dní bude vaše společnost úspěšně pokračovat v podnikání v jiném regionu.

Stavebnictví

Název „sendvičový panel“ mluví sám za sebe. Jedná se o třívrstvý koláč, který se skládá ze dvou vnějších obkladových vrstev a vnitřní tepelně izolační vrstvy z kamene nebo minerální vlny, ale je možné použít i pěnový polystyren. V tomto případě nemusí být stěny ošetřeny, protože jsou natřeny v požadované barvě nebo opatřeny ochranným PVC dekorativním filmem. Možnosti externího a interního designu mohou být velmi odlišné a předem diskutované.

Výhody

Použití sendvičových panelů při stavbě prefabrikovaných a lehkých prefabrikovaných budov je dáno řadou nepopiratelných výhod. Zajímavostí panelů je jejich malá hmotnost, díky níž se lehké prefabrikované stavby „dokonale“ cítí na jednoduchých nedokončených základech v místech, kde se stavba z tradičních materiálů může stát velmi levně.

Výstavba budovy se sendvičovými panely

Co říci, pokud můžete postavit obyčejnou venkovskou chalupu na sloupovém základu, vyrobeném pod každým nosným sloupem, spíše než aby jej zcela obklopoval po obvodu domu. Zařízení takového základu vyžaduje několikrát méně peněz a jeho jednoduchost umožňuje jednat se zákazníkem sami, bez zapojení stavební brigády, přátel nebo sousedů.

Použití jako základ šroubových pilot nabízí prefabrikované domy se sendvičovými panely svého druhumobilitu, kterou lze požadovat zejména v hospodářském sektoru.

Sendvičové panely jsou tak snadno a rychle namontovány, že nové budovy rostou jako houby. A rychlost jejich konstrukce může závidět všechny dosud známé tradiční technologie budov. Podstatně snížené dodací podmínky objektů, což vytváří příznivý základ pro krátkodobé investice do výstavby.

Stavba domu se sendvičovými panely nevyžaduje speciální vybavení a nástroje. To je důležité zejména v oblasti soukromé výstavby, kdy je nákup nebo pronájem drahých zařízení, které je nutné pouze ve fázi výstavby, nerentabilní.

Hlavní výhodou provedení stěnových bloků je to, že hotové prvky požadovaných velikostí jsou vyráběny ve výrobním závodě a po dodání na místo je na místě namontován jakýkoliv předem připravený rám z jakéhokoliv materiálu (dřevěný trám, kovový profil).

Je-li zřejmá výhoda používání sendvičových panelů k výstavbě komerčních budov, je to ještě výraznější při výstavbě venkovského domu, kdy ho finanční možnosti vlastníka pozemku nutí k tomu, aby to dělal sám.

Potřebujete dům, který lze postavit rychle, snadno a co je nejdůležitější - levný? Pak budou sendvičové panely tou nejlepší volbou!

PS A na dezert Doporučuji sledovat video: Kompozitní domy se sendvičovými panely