Moodyard pro koupelnu - Instalace umyvadla do koupelny tajemství instalace

Koupelna middicore

Instalace a montáž umyvadla midi-door, okupace je poměrně složitá, ale s trochou úsilí a dovedností, můžete takovou práci provádět vlastníma rukama, aniž byste se uchýlili ke službám specialistů.

Nákup a instalace umyvadla vlastníma rukama vyžaduje zvláštní přístup. V první řadě je nutné určit materiál, ze kterého je stěna zhotovena. To je nezbytné, aby se zabránilo problémům s dodávkou vody, instalací drenáže a přímo samotným pláštěm. Až po určení materiálu stěny můžete pokračovat v instalaci.

Po namontování myčky na nádobí, směšovače, sifonu a případně vodního filtru. Se zjevnou snadností instalace instalatérských prací je tento proces poměrně komplikovaný. Musí být vzaty v úvahu všechny technologické vlastnosti koupelny. Umístění vany nebo sprchového koutu, pračky a tak dále.

Instalace a následná instalace umyvadla se sklápěčem, mnohem jednodušší instalace klasických umyvadel. Konstrukční vlastnosti však vyžadují dodatečnou montáž a pečlivou přepravu. Toto je kvůli skutečnosti, že hlavní uzly jsou skryté v “skříňce”.

Seznam prací provedených během instalace systému:

  • Demontáž starého umyvadla nebo dřezu;
  • Umyvadlo a nástěnná montáž pro upevnění upevňovacích částí umyvadla, jakož i vodovodních a kanalizačních komunikací;
  • Vrtání otvorů pro montáž. Vrták musí být opatrný, aby se nepoškodily dlaždice neboskryté vedení;
  • Uzavřete mezeru mezi umyvadlem a stěnou. Nejvhodnější je použít speciální těsnící materiál odolný proti vlhkosti.
  • Instalace sifonu a instalace kanalizace. Obvykle je doplněna sifonem vlnitá hadice, která spojuje sifon a kanalizaci;
  • Dalším krokem je instalace směšovače s následným připojením z vodovodu;
  • Zkontrolujte těsnost všech spojů a spojů. Nedostatečný únik v budoucnu zajišťuje nepřetržitý provoz namontovaného systému.
  • Instalatérský trh nabízí širokou škálu výrobků od tuzemských i zahraničních výrobců. Takový důl, který dokonale zapadne do každého interiéru, můžete snadno vyzvednout. Volba instalatérství je tak velká, že uspokojí rozmary jakéhokoliv designéra. Se zabudovanou elektronikou a dalšími technickými inovacemi.