Možnosti pro balkony

V posledních letech, mnoho lidí začalo používat své balkony jako další místnost. Někdo má pohodlnou odpočívárnu, někdo chová kaktusy. V tomto případě zjevně nestačí pouze jedno zasklení balkonu, je nutné, aby jeho interiér byl zevnitř esteticky a atraktivně.

Možnosti pro balkony se mohou od sebe lišit pro zpracování materiálů a technologie zpracování.

Povrchová úprava balkonu plastovými panely

Možnosti zpracování balkonu vlastníma rukama

Je velmi populární obložení balkonu jachetního vozu.

  • Nasaďte dřevěnou dýhu v horizontálním směru na stěny. Jako základ, vybrané tyče, které mají velikost 25x40 mm, jsou pečlivě vyrovnány v rovině, aby se vytvořil rovný povrch.

V důsledku toho neztrácejte čas při zušlechťování stěn stěn na kvalitativní vyrovnání.

  • Montáž vozu se provádí s těsným upevněním desek k sobě tak, aby mezi nimi nebyla žádná mezera.
  • Povrch je pak ošetřen ochranným a dekorativním zařízením odolným proti povětrnostním vlivům ze série "Pinotex" nebo "Aquatex".

Podobně zpracování balkonu s plastovými panely vlastními rukama, a to pouze díky velké šířce panelu a jeho úplné připravenosti k použití, nevyžaduje další zpracování, což podstatně zkracuje dobu instalace.

Kromě toho se životnost panelů výrazně zvyšuje, protože jsou zvláštníochranná vrstva, která chrání materiál před vlhkostí a popáleninami a nezhoršuje estetické vlastnosti.

Je třeba poznamenat, že omítka je mnohem levnější než obložení ze dřeva.

Další možností pro balkony je ozdobit vlečkou. Takový plášť je vyroben jak zevnitř, tak zvenčí, ale pouze v případě, že nejsou nutné skleněné otvory.

Vlečka je poměrně spolehlivou ochranou kovových konstrukcí balkonu, protože je zcela odolná vůči negativním účinkům atmosférických srážek. To je jen jeho estetické kvality pro obložení vnitřních povrchů prostor naprosto nevhodné.

Obložení stěn balkonu pod kamenem nebo samotným kamenem je v poslední době stále populárnější. Tato metoda může být použita nejen pro dokončení podlahy, ale také pro zpracování balkonu umělým kamenem.

Povrchová úprava balkonu plastovým obložením

\ t

Je určován chutí a touhami samotného majitele, který si vybírá možnosti pro balkony.

Využívání levných dokončovacích materiálů ke snížení nákladů na zpracování není vždy odůvodněné, protože kvalita výsledných povrchů přímo závisí na ceně materiálu.

Nejekonomičtějším způsobem je samozřejmě vápno. Naneste na důkladně uzemněný a rovný povrch. Vrstva vápna se však rychle ucpává prachem a povrch musí být nejméně dvakrát ročně vybělen, aby byla zachována nezbytná čistota uvnitř.

A tapety na balkóně z jasného slunečního světla velmi rychlemizí, mizí a ztrácejí svou dřívější přitažlivost. Doporučuji, aby při výběru obkladových materiálů byl vyváženější přístup k poměru požadované kvality povrchu a původní ceny.

PS A na dezert Doporučuji se podívat na video: Krycí balkony a lodžie s dřevěnou skříní