Myš past na ruce

Mystery trap s vlastníma rukama

Dat.vydání: 19-01-2014, 01:25

Téměř všichni obyvatelé soukromých domů se setkali s takovým problémem jako myši. Nejčastěji je pro jejich vyhlazování koupena sekačka nebo je spuštěna kočka. Někdy je používán jed myší a někteří velmi podnikaví lidé dělají myši sami. A nejen myši, ale i myši. Díky takové pastě na myši nebudete muset jednat s mrtvými hlodavci, ale zároveň budete muset dostat kočku, protože někdo potřebuje zničit a tak říci recyklaci.

Můžete použít běžné domácí věci, aby se past na sekačku. Takže budete potřebovat starý struhadlo, sklenici kávy, magnet, tenký průhledný plast a drát. Samotný struhadlo by mělo být čtyřhranné a sklenice kávy z kovu.

Nejprve je třeba odstranit plastovou rukojeť struhadla a vložit do ní předřezaný a upevněný plast. Pak musíme odříznout víko z plechovek na dno struhadla. Měla by být o něco větší než dno a ze všech stran, takže z obou stran bylo možné ohnout o 1 cm a z vrcholu udělat ohyb v 1,5. Mimochodem, v těchto ohybech, totiž v bočních, bude na hraně nutné vytvořit dva otvory o průměru asi 2 mm.

Dále musíte namontovat víko na své místo a přes díry, které již fungovaly, aby se zaklapl šev, čímž se vytvoří otvory ve struhovači. Pak můžete otvory proříznout okamžitě.

Dále je třeba posílit tvrdost víka, k tomu je třeba připojit magnetkteré by měly být připevněny blíže k okraji víka. Je důležité vytvořit spolehlivé spojení.

Dalším krokem je vytvoření spouštěcího mechanismu. Všechno je zde jednoduché. Nejdříve je nutné vytvořit malý otvor pod drátem v horní části víka. Pak přeskočte drát uvnitř této díry a zamkněte jej, jen ohněte konec. Dále musíte udělat malý design s háčky, omezovač. Zátka je potřebná tak, aby design nebyl vytáhnut z past na myši, a pokud jde o háčky pro háčkování, jedna je nutná pro připevnění návnady a druhá pro četu mechanismu.

Mimochodem, jako návnada, je nejlepší použít čerstvou chlébovou kůru, která může být ještě nasycena rostlinným olejem.