Na palubě je terasa a parketové podlahy

Terasa (zahradní parkety) - perfektní podlahová krytina pro venkovní terasy, sauny, bazény, zahradní cesty. Deking se používá k uspořádání lůžek, letních sprchových kabin, lávek a palub. Kryt terasy je vyroben z exotických druhů dřeva - teak, mandarinka, kumaru, ipe nebo sibiřský modřín. Jehličnatá modřínová podlaha není prakticky náchylná k hnilobě, může být použita bez dalšího zpracování. A pokud všechny stejné zpracovat desky z modřínu olej nebo vosk emulze, budou sloužit věčnost.
Obsah
 1. Obsah
 2. Proč nemohu používat běžné sexuální tabule?
 3. Výhody řadových desek
 4. Instalace palubek
 5. Hlavní chyby při pokládce podlah s PDC

Obsah

 • Proč nemohu používat běžné sexuální tabule?
 • Výhody řadových desek
 • \ t
 • Montáž palubovky
 • \ t
 • Hlavní chyby při pokládce palubek s PDC
 • \ t

Povlaky na terasy jsou vyrobeny z kompozitu z dřevěného polymeru. Dumping z PDC je odolný vůči vnějším faktorům, není náchylný k hnilobě a porážce plísní, není ovlivněn hmyzem, odolný vůči vlivu vnějších faktorů (vlhkost, slunce, teplotní rozdíly), snadno se omyje silným proudem vody.

Proč nemohu používat normální sex pásku?

Obyčejné sexuální tabule jsou vyrobeny ze dřeva, nejsou dostatečně silné, aby mohly být používány venku. Použití speciálních desek ve vzduchu nebo v plicích je způsobeno zvýšenými požadavky na odolnostmechanické vlivy a pevnost desky.

Za prvé, terasy jsou náchylné k působení přírodních faktorů - slunce, teplotní rozdíl, vlhkost. Za ním jít na hrubé boty, přesunout zahradní nábytek. Proto by měla být podlaha opatřena odolností proti opotřebení.

Zadruhé, podlaha z teras se staví spolu s nosnými konstrukcemi. Vzdálenost mezi trámy a zpožděním je maximální a závisí na tloušťce desky. Typicky se desky používají v tloušťce 2 palce. Ze zadní strany jsou malé drážky pro kompenzaci vlivu teploty a vlhkosti.

Na hladkých deskách jsou na vnější straně vytvořeny drážky, takže voda klesá a deska není kluzká. Kromě toho, když decking terasovité podlahy není nikdy namontován v trnu.

Přírodní parkety mají své nevýhody: tendenci k hnilobě, speciální systematickou péči, vysokou cenu. Alternativou přírodního dřeva je zahradní parkety z odolného dřeva.

Dřevěno-polymerní kompozit - materiál ze směsi dřeva a polymerů. Navenek se prakticky neliší od stromu, ale mnohem spolehlivější.

Terasové desky v krajině

Výhody terasových desek

\ t

1. Přírodní materiály. Strom vytváří v místnosti speciální auru, "domácí". Například levnější obložení z polymeru nikdy nedává takový pocit tepla a pohodlí.

2. Využívání vysokých technologií. Terasové desky jsou vyráběny podle nejnovějších technologií s přísným dodržováním všech výrobních postupů.

3. Vynikající umělecké kvality.Vyrobeno z přírodního dřeva, zahradní palubka je dokonale kombinovaná s přírodním kamenem, stálezelenými dekorativními rostlinami - Thuja, zimostráz, cypřiši.

4. Vysoká tepelná kapacita. Zahradní deska zůstává teplá i po západu slunce, je příjemné chodit naboso.

5. Trvanlivost. Se správným výběrem materiálu na podlahu na terase nebo v altánu a řádné péči o něj bude terasová deska trvat desetiletí. Bude to stačit na pravidelné zakrytí speciálními kompozicemi nebo laky.

Instalace palubek

\ t

Povrch podlahy by měl být čistý a suchý, ideálně pokud se jedná o betonovou desku s mírným sklonem pro odtok vody. Zbytky musí být zvednuty nad zemí a stohovány paralelně s odtokem vody ve vzdálenosti 35-50 cm od sebe.

Montáž palubovky

\ t

Na polenech je palubka - deska se rozkládá ve správném pořadí, opět změřena a upevněna k základně. Pokud je palubka položena na terase nebo venku, mezi deskami zůstane velká mezera. Pokud je podlaha vyrobena v letním domě nebo na balkóně, jsou desky pevně položeny. Desky upevněte speciálními spojovacími prostředky.

Instalace modulárních palubek

\ t

Hlavní chyby při pokládce podlah s PDC

Velká interaxiální vzdálenost

Ve snaze ušetřit, někteří pracovníci zvětší vzdálenost mezi zpožděním, což výrazně zvyšuje zatížení desky a vede k její deformaci. Optimální vzdálenost mezi zpožděními -40 sm.

Malá vůleKompenzace rozšíření

Kompozitní deska má schopnost zvýšit pod vlivem vnějších faktorů. Pětimetrová deska na rok může růst o 2,5 cm, pokud mezi deskami a stěnou nezanecháváte mezeru, podlahová deska jednoduše ohne oblouk.

Použití dřevěného zpoždění

Nelze použít běžné dřevěné desky jako podlahové desky pro kompozitní desky. Koeficient lineární expanze v těchto materiálech je odlišný a časem se deska s dvanácterníkem jednoduše vytratí z prodlení.

Nesoulad jednosměrných mostů

Výrobci desek s hrubou silou - odstraňte vrchní vrstvu. Při instalaci podlahy je důležité, aby desky byly umístěny v jednom směru tak, aby podlaha nebyla pruhovaná. Někteří výrobci dokonce kreslí šipky na koncích desek, což naznačuje směr stohování.

Jak plánovat desky

\ t

Slabé připevnění

Stává se, že šroub nenatahuje konec svorky. V tomto případě stačí vzít delší šroub, jinak bude deska nakonec "chodit" a klepat na zpoždění.

profdlážka z dřevěného polymerního kompozitu

\ t

Viz články pro podobná témata:

 • Kachlová dlažba - kontrola a odkládání
 • Stavíme zahradní altány s grilem vlastníma rukama - malované stupně
 • Pavilony pro letní chatu - sbírka fotografií
 • Jak udělat grilování vlastními rukama - podrobně
 • Zahradní mosty - konečný dotek obrazu vašeho panství
 • Původní nápady pro zahradu a zemi - vysíláme fantasy do kanáluzahrada