Návrh dětského pokoje s balkonem: rozdíly pro chlapce a dívky

Dětské pokoje, zřejmě, jako žádný jiný, plní několik úkolů současně: slouží okamžitě pro dítě a ložnici, obývací pokoj a hru a místo ke studiu a sportovní koutek. Kromě toho je nejzajímavější v designu místnosti v domě.

Vzhledem k multifunkčnosti je nutné vytvořit design dětského pokoje s balkonem, aby byly pro každou z funkcí zajištěny příjemné podmínky. Přítomnost balkonu umožňuje odhalit nekonečnou tvořivost, vymyslet množství věcí, které jsou zajímavé pro dětský čas.

Vizuální a funkční zvláštnosti dětí

V interiéru interiérů dětských pokojů jsou moderní trendy. Zejména se týkají následujících konstrukčních prvků.

Nábytek

\ t

Základem jedné ze součástí designu nábytku je jeho funkčnost, bezpečnost a čistota použitých materiálů. Je dokonce vzato v úvahu, že děti uctívají svá vlastní „tajemství“, kde mohou své hodnoty skrývat a chránit. V dnešní době je nejžádanějším designem využití bed-boxů, dvoupodlažních postelí, které vám umožní vytvořit si vlastní teritorium.

Všestrannost prostor

Konstrukce dětského pokoje s balkonem s věkem dítěte přechází do funkčnosti. Dnes, standardní zón ztratil jeho přitažlivost, a všestrannost prostor je dosažen s pomocí dalších technik.

Například při použití transformátorového nábytku je možné vytvořit celou řadu různých situací, aniž by se muselo použítrozdělení obytného prostoru do zón. Například nenápadná pohovka se může stát stolem se sedadly a pod úhledným obláčkem skryje mostní stolek a skříň může být za minutu přeměněna na postel. Nábytek Transformer odebírá minimální prostor. Interiér není ve skutečnosti ucpaný objekty a během několika minut můžete vytvořit zóny pro učení a relaxaci, sport a spánek.

Jsou-li děti malé, je možné využít výhod tematického designu, například dětské kabiny nebo knihovny. Futurismus bude vypadat velkolepě a špatné geometrické tvary jsou zkreslené. Děti mají zpravidla podobnou situaci. Pro dívky na balkóně můžete postavit malý palác s pompézními lampami, židlemi s vyřezávanými zády a dalšími.

Obsah
  1. Návrh dětského pokoje s balkonem: definovat funkčnost
  2. Zdobení dětského pokoje dívkou
  3. Registrace chlapcova osobního prostoru

Návrh dětského pokoje s balkónem: definovat funkčnost

Před zahájením prací na sjednocení balkonu a dětí je nutné zjistit, jak má být využitý prostor. Nejčastěji jsou vybaveny:

  • hra pro dítě, v létě můžete dokonce nainstalovat nafukovací bazén;
  • pracoviště, jehož hlavní výhodou je přirozené světlo.

Plochu lze nahradit pracovní plochou, která je instalována podél okna. Na obou stranách můžete umístit police nebo police na knihy, disky a dalšívěcí.

Balkony nejsou příliš velké, takže je lepší se vyhnout použití stěn v tmavých barvách, protože jsou ještě více vizuálně zužující.

Dětský pokoj, ve kterém dítě podle psychologů trávilo dětství, ukládá na svůj pozdější život určitý otisk. Vnější prostředí, které dítě vidí každý den, proto vyžaduje zvláštní přístup s opatrností a usilovností.

Neschopný, zatímco psychika dítěte nevnímá „křičící“ tóny, odvážné prvky dekoru. Musí převažovat nenápadný a měkký design. Pokud by stůl měl být jasně osvětlen, musí odpočívat a spát, aby se svět rozptýlil a ztlumil. Celý prostor by měl být zdrojem pouze pozitivních emocí, funkčních a zároveň elegantních.

Vytvoření dětského pokoje pro dívku

Pro mladé dívky musí registrace dítěte splňovat určité požadavky:

  • místnost by měla být útulná, dostatečně prostorná, s dostatkem přirozeného světla
  • je nezbytné, aby místnost byla teplá, ale nikoliv bodavá, bez průvanu;
  • dekorační materiály a nábytek by měly být šetrné k životnímu prostředí.
Je zřejmé, že první dvě podmínky mohou být splněny připojením dítěte k balkonu.

Při výběru barevného schématu je kromě přání dítěte nutné zohlednit jeho charakter. Pro klidnou dívku je lepší zahrnout do životního prostředí prvky červené barvy, aby její život byl aktivnější. Pro neklidné děti hodí béžové a hnědé tóny,která na rozdíl od červené, klid.

Přistoupení balkon umožňuje navrhovat izolované balkon ve hře. Nápady mohou čerpat z oblíbených kreslených filmů a pohádek. Navržena ve stejném stylu, odlišný od zbytku bytu, prostor vytváří dítě prožívá svůj fantastický svět.

Registrace osobním prostoru chlapce

Nápady pro chlapce školky by měly být omezeny a stručné. Namísto mírného pohádkové princezny, aby se budoucí silné a odvážné lidi. Proto se na balkonu si můžete nastavit sportovní areál, což je pravděpodobné, že od dětství Scion chlapcova lásky k sportu. Vezme velkou radost hrát na baru a švédská žebřík. Konstrukce se provádí v autě nebo kosmické lodi kabinou a jiná loď - praktický zobrazení nadšení a zájmu dítěte. Vše, co je třeba vzít v úvahu každý detail, že i malé prvky zapadají do obecné myšlence.

barvy obvykle slouží studené barvy - modrá, zelená, béžová, krém. Přizpůsobte barvy mohou být, řekněme, světlé barvy závěsy nebo žaluzie.

Psychologové doporučují prostor pro chlapce dělat světlé barvy, jako je například negativní dopad na jejich psychiku.

Nábytek vybrány z velkého množství různých schránek, kde budou ukládat své hračky. Mimochodem, mohou být uloženy na balkoně ve speciálně označených krabic. Tam je snadnéSestavte si design vhodný pro různé triky a hry.