Návrh malé kanceláře

Malá společnost je mnohem moudřejší pronajímat malou místnost. Uvažujme, jak udělatdesign malé kanceláře , aby bylo pohodlné a příjemné pracovat najednou několik zaměstnanců. Málo zaměstnanců přímo přemýšlí o tom, jak vypadá jejich pracoviště, které může být opraveno v interiérovém designu kanceláře, kde mnoho z nich tráví většinu dne.

Není třeba být super-psychologem, který by věděl: situace, ve které dlouhodobě pobýváme, ovlivňuje výkonnost a celkovou efektivitu týmu, což se stává obzvláště důležité v podmínkách omezení. Hlavní problém, kterému zaměstnavatel v tomto případě čelí: jak může design malé kanceláře pomoci maximálně funkčně využít centimetrů prostoru.

Nejlepší řešení z hlediska výběru barevného schématu může být použití lehkých dekorativních tónů, lepší odstíny studené šedé nebo modré. Nejenže vizuálně zvýší nedostatek prostoru, ale také stimulují duševní aktivitu a nezpůsobí těžkou únavu.

Pro stropy lépe přiléhají k bílé, lépe lesklé.

Nábytek by měl být vybrán nejen funkční, ale i pohodlný ergonomický. Úspěšným řešením může být použití vestavěných kancelářských skříní, které šetří místo a poskytují odpovídající kapacitu. Jako materiály pro nábytkové fasády si vyberte strom, ale lehký a tenký plast, lehký kov nebo sklo.

Moderní pracoviště je obtížnépředstavte si bez četných kancelářských přístrojů, které jsou umístěny na obou stolních počítačích a na "pomocných" stojanech, stojanech, regálech, policích.

Pokud má vaše pracoviště spoustu zaměstnanců, doporučuje se umístit stoly ve dvojicích, s lehkými regály rozdělujícími pracovní prostor. Jednotlivá pracoviště by měla být osvětlena jednotlivými spotřebiči. Přemýšlejte o tom, která křesla byste si měli vybrat tak, aby na ně mohli vaši kolegové pohodlně sedět dlouhou dobu. Je zřejmé, že by měly mít regulátor úrovně, být pohodlný a spolehlivý.

Nejvhodnějším stylempro design malých kanceláříje hi-tech nebo minimalismus. High-tech, který kombinuje prvky ze skla, kovu, vizuálně rozšiřuje hranice malé místnosti: sklo zaplní kancelář světlými, chromovanými povrchy a lesklé stropy se začnou odrážet, aby odrážely světlo.

Stylový minimalismus umožňuje použití v prostředí pouze těch nejnutnějších prvků výzdoby a nábytku. Nic zbytečného a nic osobního - pracoviště by nemělo být přetíženo trivialitami.

Konečné dokončovací práce se provádějí po větších opravách. Ale předtím, vezměte v úvahu všechny nuance designu, pak mnoho z nich již nebude možné.

Například v jedné ze stěn lze uspořádat výklenek, kde se montují regály s policemi pro dokumentaci nebo papírnictví. Realizace takového rozhodnutí po opravách nebude možná.

Ať už si vybereteinteriérový design pro malou kancelář , nezapomeňte, že vše je důležitá harmonie. Dokončovací prácezdvih v designu kancelářských prostor, ať je jeden, ale nejjasnější a nejzajímavější prvek. Mohou se stát krásnými hodinami, jemnou rostlinou nebo reprodukcí slavného malířství

.