Nezávislá výroba papírového paliva

Vlastní výroba papírového paliva

\ t

Datum zveřejnění: 31-12-2013, 16:24

Pro pec v peci na lázně nebo buržoazii se dřevo používá zpravidla, ale samozřejmě jako papír, ale pouze jako prostředek zapálení, nikoli však jako hlavní palivo. To lze snadno opravit pomocí technologie výroby papírového paliva. Mimochodem, takové palivo je mnohem účinnější než spalování obyčejného papíru.

Aby bylo možné vyrábět papírové palivo, budete potřebovat kopec nepotřebného papíru, vody, nůžek, kbelíku, palety a malé desky.

První akce a to je nejvíce pracovně náročné a dlouhodobé je to řezání papíru, které nelze nazvat chlupatým jinak. Mimochodem, protože složitost tohoto procesu pro řezání papíru, musíte připravit ne nůžky a řezání papíru. Bude to mnohem rychlejší a zábavnější.

Když je papír rozřezán na tenké proužky, měl by být vložen do kbelíku a nalit do vody. Po použití desky je nutné důkladně promíchat obsah nádoby. Když všechny proužky unikly do vody, obsah kbelíku by měl být nalit do cedníku a stlačit hmotu papíru.

Poté, co je hmota z ní vylisována, je nutné nalepit ingoty, například "kotletu", a pak ji umístit tak, aby byla suchá.

Takové palivo je připraveno k okamžitému použití po vysušení. Papírové ingoty a "kotlety" budou hořet ne tak dlouho a horké jako pravé dřevo, ale mnohem déle než obyčejný papír.