Nůž s vlastníma rukama

Nůž s vlastníma rukama

Dat.vydání: 5-11-2014, 22:50

Pokud potřebujete jednoduchý nůž nebo nábytek z Číny ve velkém, k provedení nějaké práce na farmě, například k pěstování sazenic nebo k řešení dalších úkolů, pak to můžete vždy udělat vlastníma rukama.

To bude vyžadovat plech, to je nejlepší, pokud je to ocel a dřevo, a lepší překližky. Kromě kusu ocelového plechu a překližky je třeba i trochu tlustší hliníkový drát. Nástroje budou vyžadovat brusku, vrtačku, pilku, kladivo a brusný papír.

Je třeba začít s kreslením budoucího nože někde na papíře. Pak musíte začít označovat kov pod plátnem plátna. Mimochodem, řezaný kov vyjde pouze s pomocí mocného stroje, takže pokud je bruska velmi slabá, je nejlepší připravit předem bulharský.

Po vyjmutí žehličky můžete začít řezat. Je nutné řezat přesně av žádném spěchu. Jakmile je obrobek vyříznut, musí být vyleštěn a naostřen. Úkolem je vyrobit z obrobku skutečný nůž, proto je nutné jeho řeznou část zaostřit.

V dalším kroku musíte vzít rukojeť. Pro začátek je nutné překližku označit pod řezem dvou identických částí. Když jsou vyříznuty, bude k leštění hran vyžadován brusný papír. Pak musí být překližky přehnuty a vrtány na dvou místech. Je nutné vrtat s přihlédnutím k otvorům již v kovové části nože.

Pak užmůžete přistoupit k montáži nože. Všechno je zde velmi jednoduché. Za prvé, na ocelové části, musíte použít jak překližky části rukojeti, přirozeně na obou stranách a přirozeně spojující otvory, a pak je třeba opravit s malými kousky jednožilového hliníkového drátu. Kusy drátu musí být vloženy do otvorů a poté otevřeny na obou stranách. Výsledkem bude velmi dobrá fixace macešek.