Obarvení dřevěných podlah vlastníma rukama

Pokud se rozhodnete namalovat podlahu sami, pak je třeba ji velmi pečlivě připravit. Odstraňte praskliny mezi deskami, vyplňte výmoly, vyrovnejte ohyby mostů a další. Čím pevněji sedí a vyrovnáte podlahu, tím krásnější a praktičtější bude výsledek.

Pro natírání zcela suché podlahy. Před začátkem práce, připraven k použití barvy, musíte důkladně promíchat a udělat vzorek na kus suché desky, aplikovat ji v tenké vrstvě. Vzorek by měl být držen asi dva dny. Pokud je po té době, nelepí na prsty, pak to dobře schne. Před smícháním sušící a zahušťovací nátěrové hmoty musí být předběžně vyzkoušeny. Nejsou-li za dva dny úplně suché, nejsou vhodné pro práci.

Při aplikaci nátěrových hmot provedených v souladu s moderními technologiemi jsou tyto zkušební metody vyloučeny, neboť výrobce garantuje uvedené termíny sušení.

Ploché podlahy by měly být natřeny nutně ve dvou nebo třech vrstvách. První vrstva by měla sušit asi den, druhá - asi dvě. A velmi důležitý detail - při aplikaci horní vrstvy by se měl směr pohybu kartáče nebo válečku co nejvíce shodovat se směrem vláken ze dřeva.

Barva může být jednoduchá, vylepšená a vysoce kvalitní.

Jednoduché . Naneste první vrstvu, ne příliš silnou konzistenci a po dvou dnech se aplikuje druhá vrstva. V nejhorším případě, pokud některé oblasti vašeho sexuálního lesku, po pár nebo třech dnech, aplikujte třetí vrstvu. Pokudbarvení bylo provedeno za použití sušících olejů, pak bylo vyrobeno zbytky oplachu horkou vodou bez použití mýdla nebo sody, protože ničily povrch a snižovaly lesk.

Barva by měla být použita, velmi tenké vrstvy, velmi pečlivě drcení. Silné nanesené vrstvy se ohnou, suší dlouho, mají nerovný povrch a zpravidla neatraktivní vzhled. Nanáší se tenčí vrstvy a čím lépe se suší před nanesením další vrstvy, tím vyšší je kvalita.

Zbarvenízlepšené jakosti . V 1 litru maziva přidejte 100-150 g. suchou nebo vytvrzenou barvou a podlahu důkladně vyleštěte tenkou vrstvou. Po dvou dnech, tmel, odstranit úplně všechny existující vady. Po úplném vysušení tmelu vyleštěte celou podlahu středně zrnitou kůží a poté důkladně brouste. Poté naneste první vrstvu zředěnou na kapalnější, než je připravena pro aplikaci hlavních vrstev. Po vysušení naneste několik posledních vrstev.

Vysoce kvalitnínátěr dřevěné podlahy. Je proveden, stejně jako vylepšený, ale povrch podlahy je zcela zdvojený. Tmel se doporučuje, aby se barva, přidáním v ní barvy, stejné barvy, které budou malovány na podlahu. Tímto způsobem se výsledek ukáže jako krásný, spoje desek jsou neviditelné a samotný povrch je velmi podobný linolea.

S rukama můžete nejen správně namalovat podlahu, ale také provést opravu bytu sami, a naše stránky vám v tom pomohou. Zůstaňte s námi.