Obdélníkové hydromasážní vany

Obdélníkové hydromasážní vany

Jedním z nejdůležitějších místností v našem apartmánu je vana. Ráno jdeme povzbuzovat a osvěžovat se po snu a před pracovním dnem a večer můžeme odplavit únavu, která se nahromadila během dne.

V malých bytech, majitelé často nastavit sprchové kabiny místo vany, zabírají dvojnásobek prostoru, a umožní vám uvolnit další prostor. Ale samozřejmě, v tomto případě nebudete moci vychutnat relaxaci a relaxaci ležící v teplé vodě.

Trh nabízí širokou škálu drahých a levných van, méně či více pohodlných, spolehlivých a trvanlivých. V poslední době je mnoho koupelí vybaveno hydromasážními systémy, pokud vám rozpočet dovoluje zvolit přesně tento druh koupele. Hydromasáž je příjemným a užitečným zákrokem, takže stojí za to odmítnout, zejména proto, že je vana instalována po mnoho let.

V typických bytech je nejvhodnější instalovat obdélníkové vany. Mají standardní velikosti a snadno se vkládají na místo staré lázně.

Hlavním kritériem pro výběr je materiál lázně. Vany jsou vyrobeny z akrylu, oceli a litiny. Litina je nejlepším materiálem pro lázně. To drží dobré teplo, nedeformuje, nevibruje a neohýbá pod tíhou těla, velmi trvanlivé. Ale velmi těžké, drahé a nepohodlné při instalaci.

Obdélníkové hydromasážní vany

Obdélníkové akrylátové vany vypadají moderní, lehké, lze je namontovat i na jednu osobu. Navíc se snadno vyrábějí na trhuJe představena neuvěřitelně široká škála velikostí, tvarů a konstrukčních řešení. Akrylátové koupele také dobře udržují teplotu vody.

Demokratické ceny za obdélníkové akrylové vany vám umožní vybrat si nejlepší variantu koupelny. Můžete si vybrat model s nastavitelnými tryskami, ze kterých je voda hozena pod tlakem a smíchána s proudem vzduchu. Tlak vody a vzduchu lze nastavit zvlášť.

Vany s hydromasážními obdélníky mohou používat všichni členové rodiny, děti i starší lidé. Pro všechny členy rodiny je oblíbený režim.