Odvodňovací potrubí

Instalace odtoků vlastními rukama

Po odstranění šupiny a rzi se železo důkladně opláchne pod proudem vody a potom se sníží na zčernalý roztok připravený jedním z následujících receptů.

1. Voda - 200 dílů; hypousiřičitan sodný - 16 dílů; chlorid amonný - 12 dílů; kyselina fosforečná - 1,4 dílu; Kyselina dusičná - 0,6 dílů.

Roztok se postupně ohřeje na teplotu asi 70 ° C a do něj se na asi 20 minut vloží železo. Výsledkem je pokrytí černým matným filmem.

Roztok může také fungovat při teplotě 20 ° C.

Výrobek v tomto případě musí být v něm uchováván nejméně hodinu. Výsledkem je černý matný film, ale méně silný než při teplotě 70 ° C.

2. Voda - 200 dílů; hydroxid sodný - 130 dílů; dusičnan sodný - 35 dílů.

Při teplotě 135 ° C se roztok po dobu 1,5 hodiny sníží o železo, které je v důsledku tohoto postupu pokryto černým lesklým filmem.

3. Voda - 200 dílů; hydroxid sodný - 300 dílů; Dusičnan sodný - 6 dílů.

Při teplotě 150 ° C z roztoku, který není delší než 10 minut, vložte do výrobku produkt, který je pokryt matným černým filmem.

Na konci postupu se produkty nejprve promyjí horkou vodou, pak se suší na čerstvém vzduchu, načež se nanese přírodní mast s tenkou vrstvou.

Na stěně a komíně je odvodnění provedeno na úrovni nejméně 150 mm

.

Zakryjte vnitřní zaoblený roh střešních plechůpřekrytí je položeno nejméně 100 mm

Průměr odtoku závisí na množství vody, která do nich vstupuje. Průměr žlabu pro střechu o ploše 30 m2 je tedy 80 mm; pro střechu, která má plochu 50 m2, - 90 mm; Pro střechu, která má povrch 125 m2, - 100 mm. Instalace odtoků je instalována ve vzdálenosti nejméně 30-35 mm od stěny a pomocí uzamčených kolíků s háčky a svorkami k ní připevněte. Aby nedošlo ke korozi kolíků, měly by být předem pozinkovány nebo pokryty antikorozním prostředkem.

Instalace a výroba odtoků vlastními silami

Instalace ventilačního potrubí vlastníma rukama vyžaduje maximální přesnost potřebnou k vyříznutí otvoru ve střeše, protože bude velmi těžké zablokovat velkou mezeru.

V závislosti na konstrukci střechy existují dva typy okapů: zavěšení a stěna.

Na stroji proveďte snímky stěnových žlabů. Na dvojitém obrázku jsou krátké strany listů vzájemně spojeny ve směru odtokové vody s dvojitými lžícími záhyby.

Na jedné z dlouhých stran obrazu jsou odříznuty hrany potřebné pro spojení s běžným povlakem. Odjíždějící z jiné dlouhé strany 200-250 mm, na krátkých stranách proveďte jeden řez s hloubkou 30 mm a pak podél dlouhého okraje ohněte oboustrannou pásku pod úhlem 60 ° k rovině obrazu. Pod dvojitými ležícími falses, okraje jsou oříznuty k 45 °. V závislosti na ročním množství srážek v oblasti, radažlaby jsou řezány do výšky 120-150 mm

V další etapě, na krátkých stranách obrazu pod ležícími falses, jsou hrany odříznuty: v obrazech žlabů umístěných vpravo od násypky pro příjem vody jsou levá zatáčka zkosena a vpravo nahoru. Stěnový žlab je upevněn přímo na okraji střechy, protože se používá v nepřítomnosti převisu.

Nejběžnější duté žlaby s přepadovými listy. V podstatě jsou půlkruhové, ale v některých případech jsou také obdélníkové.

Vyrábí se z ocelových plechů o tloušťce 4 mm, délce 3-4 ma šířce 25 mm. Listy na obrázku jsou spojeny pomocí dvojitých ležících záhybů a usazeny tak, aby se nacházely na vnější straně žlabu. Hotový obraz je ohýbán pomocí kievanky ve speciálním zařízení. Nakonec se nespojí s krátery zákopů, položí pahýly.

Aby nedošlo k porušení stylové jednoty dřevěného domu, použijte předem namočené antiseptické truhly, vyřezávané z půlky. Je možné, pokud chcete vyrobit límec pro odtoky z pozinkování.

Zvláště pro místo pro opravu bytu na vlastní pěst.