Ohřívač kapalin

Po aplikaci kapalné izolace lze podle výrobců snížit náklady na vytápění na 30%.

Takzvaná kapalná izolace označuje kategorii moderních ultra tenkých tepelně izolačních technologií. Podívejme se, co představuje. Za prvé, pár slov o případech, ve kterých a kde může být úspěšně použit.

Obsah
  1. Oblast působnosti
  2. Obsah
  3. Vesmírná technologie nebo rozvod? ?
  4. Materiály pro tepelnou izolaci kapalin: recenze, experimenty?
  5. Distribuce u nás i v zahraničí?

Oblast působnosti

\ t

Někdy je třeba provést dodatečnou izolaci stěn uvnitř malé místnosti, kde není rozumné ztratit nejméně několik centimetrů drahé bydlení.

Vyvstává také otázka, jak je nejlepší zahřívat vnějšek domu tak, aby jeho vzhled netrpěl, a zároveň nezničit drahé materiály pro obkládání.

Obsah

  • Vesmírná technologie nebo rozvod?
  • kapalné izolační materiály: recenze, experimenty
  • Distribuce u nás i v zahraničí

Vesmírná technologie nebo rozvod? ?

Zakřivené povrchy, jako jsou potrubí, nádrže, nádrže a podobné výrobky, u kterých je provádění izolace (tepelná izolace také úkolem, který není snadný úkol), problémem.

Většina Rusů žije v obyčejných bytech obyčejných panelových domů. Upřímně řečeno, daleko od ideálních reprezentací o pohodlí, především vmnoho z nich je kvůli nedostatku tepla. Nebo spíš zahřívání. Často se díváme na chladné zdi v zimě a uvažujeme o dodatečné tepelné izolaci zevnitř. Ale představte si, že tohle všechno není příliš jednoduché, pokud jde o pracovní sílu a proudění do penny procesu dodatečné vnitřní izolace jeho bytu, po celá desetiletí, budeme i nadále žít v chladném obydlí s mokrými mrazivými stěnami - kteří se chtějí dostat do kontaktu s dlouhodobými opravami! Ale pro takové případy je dnes poměrně levné, jednoduché, ale účinné řešení, které se před několika lety zdálo fantazií, ale s rozvojem moderní nanotechnologie ve světě se stalo realitou, a nazývá se řešení "kapalné tepelné izolace". Dnešní stavební trh v Rusku lze nalézt v mnoha stavebních firmách, které se zabývají keramickými tepelně izolačními povlaky, jejichž rozmanitost je impozantní. Opravdu je to, co si vybrat: korund, stermisol, astratec, herci, alfatek ... je potěšením číst o všech těchto vzácných tepelných izolacích, konzistence připomíná barvu. Aplikuje se i štětcem, dokonce i válečkem - a tady to je, štěstí! Teplé, útulné, krásné!
Barvy s tepelně izolačními vlastnostmi, dokonce i na ruském trhu, již nejsou novinkou. Nicméně, technologie je chválena pouze výrobci a prodejci, uživatelé jsou většinou opuštěni. Snažili jsme se provést nezávislý průzkum na téma zkoumání situace, více či méně objektivně porozumět, což je kapalná tepelná izolace a to, co je konzumováno. To je - stojí to za to?aplikovat a kde.
Zaprvé, pár slov a malé video od producentů, jen proto, aby jste získali obecnou představu o tom, o čem se diskutuje. A pak výsledky slibovaného výzkumu.

Tekutý izolátor "Teplosil" tak nabízí univerzální vývoj v řadě ultratenkých tepelně izolačních materiálů, který je vhodný prakticky pro všechny povrchy s provozní teplotou od mínus 60 ° С do plus 260 ° С.
Podívejte se na video, které vám poví více o možnostech takové izolace:

Materiály pro tepelnou izolaci: recenze, experimenty?

Srovnání tradiční povrchové tepelné izolace s velmi jemnou kapalinou

Andriy Petrov (manažer vývoje): Naše firma prodává takové izolace - keramoizol. Testy byly prováděny na potrubí - mohu říci, že to opravdu funguje. Pokud mluvíme o fasádách - je to obtížnější. Někteří lidé vzali ЖТІ pro izolaci bytů zevnitř ve vícepodlažních budovách, aby bojovali s houbou. Podle recenzí pomáhá houba.
Zdá se mi, že žádný z našich výrobců jasně a rozumně nemůže spotřebiteli vysvětlit princip práce takové izolace.
Pravděpodobně je to důvod, proč soukromí obchodníci něco nového berou, nedůvěřují. Já hlavně nakupuji podniky a nebudu říkat, co se mi líbí. Máte-li zájem o tepelnou izolaci v domech nebo bytech, nejčastěji doporučujeme pro svahy a jiná těžko dostupná místa.
Někde v regionech pokrývají výškové budovy - opravy a jiná opatření v rámci programu bydlení a komunálních služeb.
Prováděnoexperimentujte s teplou filmovou podlahou: zakryjte povrch tekutou tepelnou izolací, umístěte tepelnou fólii shora - a pomocí termokamery byly zkontrolovány ze zadní strany. Verdikt - pro termální film nepůjde, pokles teploty prakticky nedochází.
To je pravda.

Distribuce u nás i v zahraničí?

Ruský materiál astratech, ukrajinský keramoizol (Ukrajina), jakož i zahraniční analogy, včetně amerického tepelného nátěru a německého THERMO-SHIELD, postupně získávají jen málo. Nedávné materiály jsou ve skutečnosti stále více využívány při výstavbě domů a ve vesmírném průmyslu v důsledku nízké tepelné vodivosti. Ceny pro ně jsou však také kosmické :-) Ale naše, domácí i z blízkého zahraničí jsou poměrně dostupné.