Okenní dekorace: záclony a žaluzie

V článku - Jmenování parapetů: neobvyklá řešení pro parapety, již zmiňovaná o použití parapetů jako pohovky. Proto je vhodné ozdobit okenní parapet záclonami, ale ve stylu a duchu.

Je vhodné používat záclony. Vyberte si je s kabely, které se rozkládají podél plátna s určitým krokem. Tam jsou také anglické záclony, které se shromažďují pouze ze stran, tvoří půlkruhový obrys.

Okenní dekorace se záclonami

\ t

Dekorace okenních otvorů

\ t

Anglické záclony jsou vhodnější v případě, kdy je okenní parapet vyzdoben v klasickém stylu nebo ve stylu země (polštářky - "rjushechki"). Ačkoli, neobvyklé měkké parapety s polštáři je nepravděpodobné, že by byly klasické ...

Dřevěné žaluzie horizontální

\ t

Římské závěsy - to je samozřejmě modernistický styl. Sklízí se tkanina z hrubé tkaniny. Vzhledem připomínají žaluzie, vyrobené pouze z tkaného polotovaru. Vynikající vzhled rolet. Tento typ opony se vejde více do přísné okenní pohovky, kde převládají rovné čáry a na polštářích nejsou žádné křeče.

Nicméně, žaluzie nebo záclony na oknech zdobí každou místnost, bez ohledu na to, zda se používají tradiční parapety nebo parapety - pohovky. Odborníci se domnívají, že zde jsou i nové trendy: materiály s obrázkem jsou doplněny monochromatickými závěsy.

Kromě toho výrobci nabízejí různé sbírky záclon s výkresyvelké velikosti. Jedná se o ozdoby, spiknutí a modernistické skici. Designéři preferují přírodní materiály, i když původně provedené, neobvyklá plátna jsou ohodnocena ne méně. Obecnou tendencí je, že umělé materiály se snaží vystupovat tak, aby vypadaly přirozeně.

Roletové rolety

K dekoraci oken obývacího pokoje lze použít nejen žaluzie. Pro dekoraci oken v kanceláři nebo šatně lze použít žaluzie. Předpokládá se, že dřevěné špalky budou v interiéru domu vypadat dobře, protože dřevo dodává interiéru pohodlí a pohodlí.

Dobrou náhradou za tradiční záclony budou záclony-záhyby. No, a pro kanceláře stále relevantní žaluzie - vertikální, horizontální, mají různou šířku lamel a všechny druhy barev.

PS A na dezert doporučuji se podívat na video: Zpráva o závěsech z výstavy nábytku v Rize