Opláštění balkonu vlastními rukama

Jak udělat obložení balkonu sám? Takovou otázku lze slyšet poměrně často. A já chci odpovědět, v tomto procesu není nic složitého!

Ujišťuji vás, že pokud máte s touto prací touhu, trpělivost a sadu nezbytných materiálů, budete schopni se bez problémů vyrovnat s jakoukoli osobou, která má velmi minimální schopnosti pracovat s elektrickým nářadím.

Pokrytí balkonu plastovými panely

Pokrytí balkonu uvnitř i vně vlastními rukama

Zakrytí balkonu vlastníma rukama zpravidla začíná jeho izolací. Brýle samozřejmě chrání místnost před větrem a chladem, zároveň se balkonový plot silně podobá síto.

Abychom se zahřáli, uděláme horizontálně dřevěnou lištu. V dutině upevnění upevněte tepelnou izolaci plechu a nechte podlahu a přilehlé povrchy stěn povinné.

Jako izolační pěnový polystyren je vhodný polystyren, který umožňuje šití stěn pomocí plošného materiálu použitého pro vnitřní zpracování balkonů: sádrokartonové desky, stěnové panely nebo obklady.

Někdy je balkon v kombinaci s kuchyní, a pak je vhodné zacházet s balkonem nebo lodžií s keramickými dlaždicemi, aby byl hladký přechod z jedné místnosti do druhé.

Je třeba poznamenat, že se nedoporučuje obvyklá dlaždice určená pro vnitřní použití. Takže i když je balkon izolován, kolísání teploty je dostatečně velké pro takové obklady.

Pokud však použijete speciální dlaždici, je možné čelit balkonu vlastníma rukamapro externí práci. Nicméně, povrch dlaždic není nejlepší volbou, protože jeho silný studený lesk nepřinese pohodlí interiéru balkonu. A protože předpokládáme, že ji použijeme jako další rekreační oblast.

Kryt balkonu uvnitř

Při zohlednění vnějšího obložení balkonu by měla být zohledněna celková architektura a barva budovy. To je samozřejmě jeden z hlavních požadavků architektonického managementu mnoha měst.

A samozřejmě, barevné skvrny na fasádách domů jsou nepříjemné, dělají ošklivé budovy staré budovy.

V moderním vnějším obložení balkonů je velmi oblíbená aplikace vlečky z kovu, která může být ještě nahrazena vinylovým analogem. Vyznačuje se vysokou odolností proti poklesu teploty, vysoké vlhkosti a slunečnímu záření.

Kromě toho estetický vzhled a široká škála barev, jednoduchost instalace (panely jsou jednoduše chráněny navzájem) přispívají k rostoucímu využívání tohoto materiálu.

Vnější obložení balkonu s vinylovým obložením

\ t

Zdobení balkonů přírodním dřevem se v poslední době stalo irelevantním. To je dáno tím, že cena tenkých hoblovaných desek a obložení je nepřiměřeně vysoká, kromě vlhkosti v místnosti přispívá k jejich bobtnání. Ale pod vlivem jasného slunce prasknou a vyhoří.

Důležitou náhradou může být použití plastových a dřevěných stěnových panelů s různými imitujícími dekorativními vrstvami, včetnětexturu různých druhů dřeva.

V každé z uvažovaných možností je možné balkony samostatně vyzdobit. Pro každý kus materiálu na obalu je uvedena velmi podrobná instrukce pro balení.

V poslední době se prodává mnoho časopisů a knih se stavebními tématy a na televizních profesionálních stavitelích a zpracovatelích provádějí dostatek převodových řad "škola oprav". Před tím můžete vždy najít užitečné informace na internetu.

Ale v tom, co stojí za to, aby se balkon snížil vlastními silami v peněžním vyjádření, nikdo vám to neřekne. Vzhledem k tomu, že existuje mnoho různých balkonů a vyžadují opravy příliš rozmanité.

Kromě toho má každý hostitel své dotazy a úroveň příjmů a každý si vybere opravu těchto materiálů, které se jim líbí nejvíce.

PS A na dezert Doporučuji se podívat na video: Dokončení a izolace balkonů.