Oprava a zasklení balkonů a lodžií

Oprava a zasklení balkonů a lodžií by mělo začít odstraněním starého zasklení. Skrz štěrbiny ve starých rámech proniká zimní studený a chladný vítr volně, popraskané sklo nezdobí fasádu budovy, proto se bez lítosti rozloučím s odpadky.

Prosklení balkonu fotografie za studena

Balkon je druh teplotního nárazníku, který chrání byt před ochlazováním, a pokud se rozhodnete důkladně izolovat balkon, musí být zasklení balkonu provedeno instalací výkyvných oken s dvojitými okny.

Profil neobsahuje žádná omezení. Můžete použít jak strom a levnější kov-plast nebo nejsilnější a téměř věčný - "teplý" hliník.

Opravy a zasklení balkonů a lodžií v bytových domech

Zasklení balkonů a lodžií je neoddělitelně spjato s opravou. Proto by skleněný rám měl být kvalifikovaný mistr. Mají dlouholeté zkušenosti, které okamžitě vyberou nejvhodnější variantu pro umístění oken s dvojitým zasklením, aby zcela chránily místnost před pronikáním hluku ulice, prachu, studeného mrazivého větru.

Samozřejmě můžete zasklení lodžie a balkonu vyrobit nezávisle, ale kde je záruka těsnosti a trvanlivosti?

Tuto záruku poskytuje pouze moderní technologie opravy balkonů, která využívá hliníkový profil nebo plastová okna s dvojitým zasklením. Využívání těchto technologií však vyžaduje speciální vybavení a odborné dovednosti a zdaleka ne.

Fotografie zasklení balkonu

Pokud se byt nachází v posledním, velmi horním patře budovy, stojí za to zvážit účelnost opravy střechy balkonu, protože vliv srážek a mrazu po mnoho let žádný beton není schopen odolat.

Stojí za to uvažovat o zastřešení jakoukoliv střešní krytinou (sutě, naviják) nebo kovovou kůlnou? Stejně tak je vhodné poradit se s odborníky.

Zasklení a oprava střechy - objem a nejdražší práce, nicméně oprava a úprava balkonu a lodžie zahrnuje a zcela nepracující operace, které jsou schopny provádět prakticky každého člověka, který může držet hřebíky a kladivo v rukou.

Například izolujte balkon, stěny, strop a podlahu. Udělejte si dekoraci se stropními deskami a nástěnnými panely. Opravte parapety.

PS A na dezert Doporučuji se podívat na video: Zasklení balkóny a lodžie v Samara