Oprava koupelny

Oprava podlahy v koupelně foto

Takže jste se rozhodli aktualizovat interiér koupelny a opravit. Opravy koupelen musí být provedeny v závěrečné fázi opravy, což je provedeno za účelem skrytí všech nerovností na křižovatce mezi podlahou a stěnami.

Především se musíte zcela zbavit staré podlahové krytiny, očistit povrch od nečistot a nečistot.

Opravy koupelen vlastníma rukama

Ujistěte se, že hydroizolace podlahy koupelny je často mokrá. Na konkrétním základě se položí tlustý cementový plášť. A mělo by to dobře zaschnout.

Teď, když voda protéká celou tloušťkou ochranné vrstvy, potrvá to hodně času.

Před pokládkou podlahové krytiny musí být na upevňovací prvek dodatečně nanesena vrstva izolace par.

V koupelně se teplé podlahy staly předpokladem moderního komfortu. Získáte velkou radost, když stojíte naboso na teplém hladkém povrchu dlaždic.

Teplé podlahy v koupelně se montují na tepelně izolační speciální materiál podle technických specifikací (TU) pro vybraný typ podlahy.

Pokládání dlaždic do koupelny vlastníma rukama

Nejpoužívanější dlažba je v koupelně. Jeho povrch je krásný, jeho znečištění se snadno čistí.

Kromě toho je dokonale kombinován se stěnami obloženými dlaždicemi. Avíce Vzhledem k poměrně silné vrstvě lepidla na dlaždice je vytvořena další vrstva izolace proti vlhkosti.

Paluba dřevěná podlaha v koupelně není vhodná. Voda bude vždy schopna unikat pod prkna, bude bobtnat a v důsledku toho i nepořádek.

Vysoká vlhkost navíc přispívá k rozpadu dřeva, což snižuje životnost podlahy. A impregnované speciální vlhkostí odolnou směsí, která chrání desky před vlhkostí, je nebezpečná, protože není známo, reakce této kompozice na účinek vysoké teploty a vodní páry.

Je třeba věnovat pozornost barvě podlahové krytiny bez ohledu na typ materiálu použitého pro opravu.

Pokud je příliš tmavý, místnost bude vypadat ponurá a těsná. Na příliš lehké podlaze budou všechny nečistoty okamžitě patrné, což z něj dělá okamžitě neatraktivní.

Nejoptimálnějším řešením je zvolit barvu podlahy, kterou chcete ošetřit, o něco tmavší barvu stěn. Stručně řečeno, pokud chcete provést opravu podlahy v koupelně vlastníma rukama, to vše bude muset myslet na vás.

PS A na dezert Doporučuji se podívat na video: Pokládání dlaždice v koupelně