Oprava podlahy na balkóně

Pokud se rozhodnete provést opravu podlahy na balkóně, musíte ihned určit typ podlahy. Výběr podlahy může ovlivnit různé faktory.

Za prvé se bere v úvahu rodinný rozpočet a zadruhé, jaká místnost je ponechána na balkóně. S ohledem na chuť majitele a jeho touhu, aby balkon topení nebo nechat studené.

Oprava podlahy na balkóně. Jaké podlahy chcete dělat na balkóně?

Pokud si vyberete zahřátý balkon, teplá podlaha by měla být vyrobena podle typu sendviče.

  • Pro zlepšení tepelné izolace spojité vrstvy na betonové desce položte silné panely z polyuretanové pěny.
  • Na nich v cihlách z cementové malty.
  • A z výše uvedeného je betonový potěr v jedné rovině s rovnou vrstvou, která bude po konečném sušení sloužit jako základ systému "teplé podlahy".
  • A již na tomto základě můžete naučit požadované povrchové úpravy: keramická žula, laminát, dlaždice.

Oprava podlahy na fotografii balkonu

Někdy, s kompletní přestavbou bytu, místnost je zvýšena kvůli balkonu, a tento způsob izolace také umožní zvýšit podlahu balkonu na úroveň interiéru. Existuje dvojí přínos.

Teplé podlahy koberce na balkóně pomůže zahřát podlahu. Starý koberec vyrobený z přírodní vlny, z odkazu babičky, může přinést ráj potěšení bosých nohou. Budeme mít dvojnásobnou radost, když se povrch koberce zahřeje slunečním světlem.

Povrch topných těles je dřevěnýpodlaha není instalována. Slouží jako nezávislý nátěr a tepelná izolace bude teplá při vytápění balkonu elektrickými nebo parními topnými zařízeními.

Dřevěné desky nebo sexuální pásky mohou být nahrazeny laminátovým nebo dřevotřískovým povlakem, ale kdykoliv budou opatřeny šrouby se slepou hlavou k mřížce a dutiny vytvořené mezi podlahovou krytinou a betonovým podkladem jsou vyplněny jakýmkoli přístupné topení.

Podlahové vytápění na balkoně foto

Stohování dřevěné podlahy na balkónové ploše obarvenými transparentními laky nebo neprůhlednými barvami, které zabraňují bobtnání dřeva při vnikání vody.

Podlahu je možné izolovat levnějším způsobem, na základě dřevotřískové desky by neměla být položena příliš silná (2-3 mm) vrstva izolačního materiálu. Provádí izolační a podkladové funkce podlahové krytiny z laminátu nebo linolea.

Oprava podlahy na balkoně je často prováděna keramickými dlaždicemi jako nejodolnějším materiálem.

Je hygienický, odolný vůči atmosférickým srážkám, dokonale vymyt. Vzhledem k tomu, že velikost balkonu není velká, aby dlaždice na vlastní pěst pomocí speciální lepidlo na dlaždice, nebude příliš mnoho práce.

Stručně řečeno, oprava podlahy na balkóně bude záviset pouze na vaší hojnosti a touze. Ale co je nejdůležitější, že se snadno umýval, byl teplý a co nejdéle nevyprchal.

PS A na dezert doporučuji sledovat video: 4-8-1 Teplá podlaha na lodžii.Izolace balkonů a lodžií.