Oprava stropu na balkóně

Opravy a následné úpravy stropu na balkóně mohou být provedeny z různých materiálů. Nakonec je vše určeno požadavky kladenými na prostory.

Strop stropu na balkóně fotografie

Když je balkon "studený", a neplánujeme jeho izolaci, je možné připevnit strop stropní deskou bílé barvy. To bude pokrýt všechny nerovnosti betonové desky, vzhled stropu se ukáže být elegantní a "okouzlující", navíc světelný tón bude vizuálně zvětšit velikost místnosti.

Jak provádět opravu stropu na balkóně

Pokud plánujeme na stropě izolovat strop, je nutné předem zjistit všechny stávající technologie izolace prostor.

Pokud jde o mne, mohu doporučit, aby stropní krytina na balkoně polyuretanové pěny (ППУ), která má vynikající tepelně izolační vlastnosti, byla snadno obrobitelná, řezatelná, řezaná, vrtaná.

Tato metoda izolace balkonu je vlastní spíše jednoduché technologii: desky z polyuretanové pěny jsou rozřezány a upevněny plastovými hmoždinkami k základu betonového stropu.

Pro větší spolehlivost na povrchu polyuretanové pěny se doporučuje nanášet lepidlo.

Dokončovací materiál stropu je také upevněn lepidlem. Dekorativní povrchovou úpravou může být list sádrokartonu, který je pečlivě opatřen základním nátěrem a nátěrem, stropní obklady z pěnového polystyrenu nebo jiného materiálu.

Ke zdobení stropu na balkoně můžete použít plastové nebo MDF panely,které jsou připevněny na dřevěnou dlážděnou kostku.

Aby se zabránilo deformaci panelů s vlastní hmotností a jejich dalším poklesem v budoucnu, nesmí být vzdálenost mezi rovnoběžnými řadami prutů větší než 30 cm

.

V rámci téhož režimu je strop stropu instalován u obložení vozem. Dutiny tvořící mezi dokončovacím materiálem a betonovou deskou jsou vyplněny pro dodatečnou izolaci plechem z tepelně izolačního materiálu.

A jako vždy, před zahájením opravy, je žádoucí, aby se obrátila fotoalba stavebních firem, které se zabývají opravou obytných prostor. Jejich obrovské praktické zkušenosti, to je docela možné, řekne vám zajímavá řešení, jak správně uspořádat strop na balkóně.

PS A na dezert navrhuji sledovat video: Ošetření balkonu Eurovize