Organizace skladovacích nástrojů

Organizace skladovacích nástrojů

\ t

Dat.vydání: 3-03-2014, 15:10

Žít v venkovském domě jednoduše zavazuje, že bude mít k dispozici celý arzenál zahradního a zahradního nářadí, kterým jsou lopaty, hrábě, motyky a mnoho dalších nástrojů. Kromě toho je třeba poznamenat, že dostupnost nástrojů je zase zavazuje k tomu, aby si uchovávali své kompetence. V některých případech jsou pod nástroji umístěny speciální místnosti nebo části pokojů. Můžete například vytvořit speciální úložiště.

To vyžaduje PVC trubku o průměru 50 mm, pilové listy, vrták a lepicí pásku.

První věc je řezat kusy trubky, zde je důležité okamžitě říci, že musíte řezat pod úhlem nejméně 45%. Mimochodem, pro každý nástroj budete potřebovat dva takové segmenty.

Dále musíte vrták vzít a udělat s ním dva otvory v každé sekci, přesněji jednu na každé straně na dlouhém okraji.

No, pak budete muset upevnit segmenty na zdi pomocí šroubů. Opravte je ve dvou řadách a jedné výšce. Výška upevnění horní řady by měla být od 50 do 70 cm, v případě spodní části pak v pouzdře připevnit sekce ve výšce 20 až 30 sm.

Závěrem lze říci, že bude ponecháno nalepit na každý horní kus trubky podél pásky lepicí pásky, aby na ní bylo možné napsat název nástroje, který je uložen v každém konkrétním případě. Pokud jde o samotné skladování, pak je vše jednoduché, nástroj je ponořen do potrubí a pouzdro v klobouku.