Osvětlení v zemi

Jaká je obvyklá výzdoba vaší zahrady, pozemek? Většina štěstí majitelé malý koutek přírody, seznámil se základy krajiny design, zdobí ji s různými druhy krásných květinových záhonů, výsadbu krásné růže, štíhlé gladioluses nebo svěží sedmikrásky. Pro každého zahradníka, s využitím znalostí a vlastní představivosti, uspořádat rybník, položit pohodlnou zahradu cestu z dlaždice nebo kamene,strávit osvětlení v zemi.Všechny tyto věci nejen probudí území spiknutí, ale také zde přinesou útěchu, protože to v kombinaci s přírodní krásou může vaší rodině představovat skutečnou radost.

Ve světle dne všechny barvy vaší zahrady na mysli, ale když slunce jde za obzor, odstíny jsou matné, noc padá, skrývá všechny dotyky ve tmě.

Je samozřejmé, že moderní dacha spiknutí je těžké si představit bez osvětlení, ale lucerna u vchodu na území nebo v domě je nezbytným minimem, které bude pro vaši oblast nedostatečné. Pamatujte si, jak skvělé je mít letní noční party pro pozdní čaje, poslouchat příjemnou hudbu, obdivovat hvězdnou oblohu. Chcete-li vytvořit romantickou náladu, strávit dekorativní osvětlení v zemi, která bude přidávat jakýsi kouzlo do svého venkovského panství, účinně osvětlovat rybník nebo bazén, stezky nebo kamenné skluzavky.

Každá část vaší oblasti bude potřebovat vlastní osvětlení, takže byste měli správně vybrat osvětlení v zemi pro všechny prvky. Představte si například modré světlo pro červené růžeprostě nepoznávejte tuto krásnou květinu!

Budete moci instalovat různá svítidla, a to umístěním organicky a výběrem vhodných svítidel a diod. Kromě tónu světla je také důležitý tvar lampy, který může být umístěn v podobě malých plaket v trávě a může háčkovat jednotlivé sloupy. Dobrým řešením může být umístění podél okrajů drobných kolejnic, což nejenže přispěje k vytvoření atmosféry, ale i pro pohodlný pohyb po celém území.

Prvky osvětlení v zemi

Pro osvětlení budou vyžadována zařízení, která jsou vybavena zářivkami různých teplot, halogenovými a LED lampami, optickými vlákny a žárovkami.

Instalací zářivek všude nebudete moci regulovat sílu světla, ale někdy chcete snížit světlo a učinit ho jasnějším.

Halogenové žárovky jsou vhodnou volbou, ale mnoho z nich má silné teplo, které je rychle odstraní a není vhodné pro zařízení.
Pro výhodné osvětlení barev je nejvhodnější použít světelné diody s nízkou světelnou výškou, v takovém případě dostanete světle žlutý světlý odstín.

Pro fontánu nebo sklíčko se doporučuje použít malou halogenovou žárovku.
Pro osvětlení bazénu lze na jeho obvod instalovat malé svítilny. Ve všeobecném případě je třeba zvážit osvětlení bazénu zevnitř před instalací bazénu a diskutovat s odborníky. Nejlepší možností budepoužijte modré nebo jasné světlo, vyhněte se jasně červené, žluté odstíny.

Při výběru osvětlení v zemi věnujte pozornost:
- tvaru, výšce svítidel,
- typu osvětlení,
- teplu a tónu světla svítilen.

No, pokud uvažujete o způsobu, který reguluje intenzitu osvětlení pro celé území letní rezidence.

Bude výhodnější než ostatní, aby měli optické vlákno osvětlení, ve kterém můžete instalovat malý generátor v místnosti, kde můžete všude uspořádat různá svítidla.

Použijte vlastnosti senzorůpro osvětlení v zemijednotlivých rohů. Senzory vypnou světlo, pokud se nikdo nenachází v zóně jejich provozu, ušetří se tím energie.