Pece na koupele

Obsah

 • Hotové výrobky
 • \ t
 • Pece na zakázku
 • \ t
 • Samonosné konstrukce
 • \ t
 • Krb v salonku
 • Jak vybavit noclehárnu
 • Obsah
  1. Hotové výrobky
  2. \ t
  3. Pece na zakázku
  4. Samonosné konstrukce
  5. Krb v obýváku
  6. Jak správně vybavit parní lázeň

  Hotové výrobky

  \ t

  Bez ohledu na to, jak dobře je dobře postavená a vyzdobená lázeň, jejím centrálním místem je vždy trouba. Díky správné troubě pro lázeňský dům je parní lázeň skutečně příjemným místem pro relaxaci a wellness procedury. Například produkty tepelného zpracování se osvědčily nejlepším způsobem.

  Pec na dřevo ve vaně

  \ t

  Existuje mnoho společností, které vyrábějí tyto výrobky, výrobky společnosti Teplodar rostou v oblibě. Vyrábí kamna již od roku 1997 a teprve několik let po svém vzniku se etablovala jako výrobce vyrábějící vysoce kvalitní výrobky. Sortiment koupelnových pecí, vyráběných chladičem, je dostatečně velký, aby bylo možné přesně zvolit design, který je v každém konkrétním případě potřebný. Obsahuje desítky základních modelů a více než stovky úprav. Jsou zde dřevo a plyn, určené pro velké místnosti a velmi malé spárované. Přítomnost různých modifikací pecí pro saunu, zdroj tepla činí volbu velmi jednoduchou.

  "Teplodar" také vyrábí krby, které lze také instalovat ve vaně v salonku.Krb instalovaný v této místnosti dodá pohodlí a zahřeje. Ve společnosti "Teplodar" najdete velký výběr krbů.

  Dobře osvědčená a sopka v peci. Jsou dobré v tom, že se mohou utopit s jakýmkoliv pevným palivem a jsou levné.

  Pece na zakázku

  \ t

  Pokud se dobře orientujete v pecích a chcete mít naprosto zvláštní konstrukci, můžete si připravit troubu pro koupel. Tuto službu poskytuje mnoho hutních zařízení. Výrobek vyrobí podle vašich náčrtů, přičemž zohlední všechny požadavky a přání. Ale stále je mnohem snazší koupit hotová tepelná kamna ,a navíc, jak již bylo zmíněno, volba je skvělá.

  Keramická trouba na zakázku

  Stavby na zakázku

  \ t

  Pro řemeslníky, kteří chtějí dělat všechno vlastníma rukama, je vhodné poradit si, že si vyrobíte koupelnovou troubu sami. Je možné vyrobit jak velmi jednoduchou konstrukci, tak troubu s vodním okruhem, který dodatečně ohřívá přilehlé prostory. Nejjednodušší stolní pec s vlastníma rukama je vyrobena z kovu v tloušťce 8-10 mm nebo silnostěnné trubky velkého průměru. Zvláštní pozornost musí být věnována správné instalaci. Koneckonců, domácí trouba pro koupel a musí dokonale v teple, a být v bezpečí.

  Krb v salonku

  Dobrá lázeň se skládá nejméně ze dvou místností. Přímo dvoulůžkové a odpočinkové místnosti. Koneckonců, musíte si někde odpočinout po pár. V tomto pokoji vypadá krb skvěle. To může být zakoupeno připravené nebo sestavené sami. Samozřejmě, aby se krásný krbje nutné znát záležitost trouby, ale práce je usnadněna tím, že je možné koupit hotový krb a uzavřít jej kamenem.

  Můžete si koupit a připravit krb, což je lepší, protože dobrý výrobce již vzal v úvahu všechny nuance a budete muset vychutnat praskání palivového dříví v peci. Dobré krby vyrábí firma "Teplodar". Mají širokou škálu produktů k dispozici na prodej. Různé velikosti a tvaru. Krb může pracovat buď na dřevo, nebo na plyn. Pokud máte potíže s výběrem, konzultanti navrhnou nejlepší řešení.

  Můžete vyzdobit krb s jinými pokoji v zemi domu nebo soukromého domu. Některé z nich jsou dostatečně silné, aby ohřály velké plochy. Takže pece enzymů vyráběných společností Meta mohou vytápět místnost o rozloze 110 m2. m. V menší místnosti se kamna hodí i krby od stejného výrobce.

  Vnitřní krb v teplých barvách

  Jako nejstarší topné zařízení neztrácí krb svou polohu, i když existuje mnoho modernějších způsobů vytápění. Muž byl vždy přitahován plamenem ohně, klidným hořícím krbem. Tato doba je spojena s komfortem, teplom a bezpečností. Dokonce i v bytech, kde není možnost postavit komín, lidé nastavují krb, který pracuje na elektřinu nebo biokamin.

  Jak vybavit kolejní místnost

  Dokonce i velmi dobrá trouba, zakoupená od výrobce tepla nebo jiného známého výrobce, bude zbytečná, pokud nebudete věnovat dostatečnou pozornost vybavení parní lázně. Za prvé, tato místnost by měla býtDobře izolovaná a obložená dřevem, díky čemuž je funkční a útulná.

  Pokud si koupel postavíte sami, musíte si vybrat vhodný ohřívač, který se nebojí vlhkosti. Upevnění na stěny místnosti, shora by měla být položena vrstva kovové fólie a vyplňte mřížku dřevěných tyčí. Dokončení bude připojeno k této mřížce. Strom pro opláštění by měl být vybrán pouze jehličnatých druhů. Nejlepší dřevo pro tento účel je bříza, vápno nebo osika.

  Místo, kde bude pec dodána, musí být speciálně připraveno. Bez ohledu na to, jaký design budete instalovat, hotová trouba z Teplodaru, výrobek na zakázku nebo domácí trouba. Je nutné vytvořit malý základ a poskytnout místo pro komín. V bezprostřední blízkosti trouby není nutné strom upevňovat, protože může trpět vysokou teplotou. Totéž platí pro instalaci komína. Je nutné, aby se trubka nedotýkala dřevěných částí, protože je poněkud silně zahřívaná.

  Pokud jde o místo instalace, většina koupelnové pece je instalována v protilehlém rohu dveří. Můžete ji však nainstalovat i jinde, kde je to pohodlné. Je důležité minimalizovat možnost spalování horkých částí konstrukce. Návštěva vany by měla být zcela bezpečná.