Philips Philips Cleaners: Modely Top-9 + Funkce pro výběr ostřikovače Vysavač

Philips Philips vyrábí poměrně slušné domácí spotřebiče, pokud jde o sympatie spotřebitelů. Ve skutečnosti jsou technicky a technologicky domácí spotřebiče holandské výroby také v dobrém poměru ke spotřebitelům.

Vyčistěte vysavače Philips, prezentované v širokém sortimentu na komerčním trhu. V tomto případě budou potenciální vlastníci sklízecích strojů muset zvážit řadu zajímavých modelů.

Jaké funkce má nejlepší technologie praní? Pokusíme se zjistit hodnocení TOP-9.

Obsah
 1. Hodnocení nejlepších značek vysavačů
 2. Místo # 1 - Philips FC9733 PowerPro Expert
 3. Místo # 2 - Philips FC6404 Power Pro Aqua
 4. Místo č. 3 - Philips FC6400 Power Pro Aqua
 5. Místo č. 4 - Philips FC7088 AquaTrio Pro
 6. Místo č. 5 - Philips FC7080 AquaTrio Pro
 7. Místo č. 6 - Philips FC6408
 8. Místo # 7 - Philips FC6409
 9. Místo č. 8 - Philips FC6402 PowerPro Aqua
 10. Místo # 9 - Philips FC6405 PowerPro Aqua
 11. Vlastnosti volby vysavače
 12. Tip # 1 - kontejnerový systém
 13. Tip # 2 - Kapacita
 14. Rada # 3 - Další důležitá kritéria
 15. Závěry a užitečné video k tématu

Hodnocení nejlepších značek vysavačů

Podle různých zdrojů informací, včetně online marketingu a zpětné vazby mezi uživateli, je hodnocení značky Philips Harvesting, konkrétně modely s podporou funkce praní, stanoveno na následujícím seznamu:

 • FC8794 SmartPro Easy;
 • FC6404 Power Pro Aqua;
 • FC6400 Power Pro Aqua;
 • FC7088 AquaTrio Pro;
 • FC7080 AquaTrio Pro;
 • FC6408;
 • FC6409;
 • FC6402 PowerPro Aqua;
 • FC6405 PowerPro Aqua.

Zvažte každý model zvlášť, abyste měli lepší představu o zaslouženém ratingu, jakož i z hlediska velkých znalostí případu možného nabytí.

Místo # 1 - Philips FC9733 PowerPro Expert

Vývoj, obdržený v úplném pracovním názvu konzoleExpert , získaný v komerčním sektoru 4,5 bodu z pěti možných. Současně majitelé těchto technologií od společnosti Philips reagují na vysavač také pozitivněji.

Zajímavostí je, že tento model představuje robotický stroj. Inovativní robotický vysavač Philips podporuje režimy suchého a mokrého čištění. Konstrukce je vybavena cyklonovým filtračním systémem a váží pouze 2 kg.

Tržní hodnota zařízení je v průměru asi 15 tisíc rublů. a za tyto peníze dostane potenciální uživatel 4 režimy práce.

Charakter tohoto robota-vysavače v dlouhé pracovní době - ​​až 105 minut, což je viditelné jako výhoda oproti jiným podobným strukturám.

Mezitím má i ten nejlepší model ve formě robota-vysavače nevýhody, které zřejmě neumožnily získat 0,5 bodu na plné hodnocení.

Ze zřejmých nevýhod:

 • vynechání zón v režimu čištění;
 • dlouhé hledání základny pro potřebu parkování;
 • žádné specifické čisticí algoritmy;
 • je často uvízl na různých překážkách v domácnosti.

Celkově je cena 15 tisíc rublů. dovoluje odkazovat na tyto vady skepticky, s přihlédnutím k průměrným cenámroboty-vysavače obecně. Nicméně, "nejlepší" model, pravděpodobně, znamená dokonalý výkon.

Místo # 2 - Philips FC6404 Power Pro Aqua

Je to také druh inovativního výrobku, který představuje vertikální ruční vysavač značky Philips. Model FC6404 Power Pro Aqua dosahuje jen mírně 5 hvězdiček a je vlastně na jednom místě s předchozím designem značky Philips.

Konstrukce modelu FC6404 Power Pro Aqua vypadá dokonale. Plná harmonie s okolním prostředím a bezdrátovým napájením je poháněna faktory, které činí model na druhém místě.

Systém domácího čištění podporuje suché a mokré čištění. Existuje funkce sběru kapalin z povrchů. Konstrukce vysavače FC6404 Power Pro Aqua je založena na technologii cyklonové filtrace vzduchu. Zní to dostatečně hlasitě (83 dB).

Podobně jako u robotického provedení běží svislé ruční zařízení na bateriové napájení. Životnost baterií není delší než 40 minut.

Nabití baterie trvá až 5 hodin. Hmotnost technologie - 3,2 kg, což je pro ženskou práci zcela přijatelné.

Pokud je vysavač používán jako pračka, instrukce umožňuje připojení přídavné nádoby na vodu o hmotnosti 0,2 litru. V režimu pracího prostředku je povoleno používat. Průměrné náklady na auto na trhu - 22 tisíc rublů.

Navzdory technologicky vyspělému designu existují v tomto případě také nedostatky. Zejména pro Philips FC6404 Power Pro Aqua jsou důležité následující nedostatky:

 • rychlé vybití akumulátoru;
 • na velké ploše jedné nabití akumulátoru nestačí;
 • výkonová úroveň zůstává velmi žádoucí;
 • špatně čistí vlnu a vlasy.

Někteří uživatelé zjistili, že 22 tisíc rublů je pro takový stroj příliš „cool“, a to i přes vysoké skóre v žebříčku.

Místo č. 3 - Philips FC6400 Power Pro Aqua

Zařízení ze série vertikálních vysavačů, které je indikováno přítomností baterie, získalo od výroby prvních produktů sympatie.

Dodnes se drží na vedoucích pozicích ratingu na úkor uživatelských preferencí.

Toto je poměrně skromný a lehký (2,9 kg) design, ale zároveň účinný. Zařízení označuje vysavače pracích prostředků, protože podporuje dva provozní režimy - suché /mokré.

Konstrukčním znakem je použití dvou typů kontejnerů - cyklonový objem 0,6 l o objemu 0,2 pro mytí.

Dodáváno se sadou trysek z mikrovlákna, napájených baterií. Na jedno nabití může pracovat až 30 minut. Pozoruhodné je, že tato podložka Philips při vysokých zatíženích dosahuje maximálního hluku 83 dB.

Hlavní nevýhody jsou zřejmé:

 • krátká pracovní doba;
 • nízký sací výkon;
 • vysoká cena.

Kromě toho si mnoho techniků všimlo problémů s čistěním, ke kterým dochází po prvním znečištění filtru. Tvrdí, že ani čištění filtru neukládá situaci.

Místo # 4 - Philips FC7088 AquaTrio Pro

Další pozice v ratingu s určitým rozpětímmá stejný design FC7088 AquaTrio Pro. Technologicky je vysavač také vertikální ruční sklízecí stroj.

Spotřeba energie stroje je označena hodnotou 500 wattů. Je třeba poznamenat, že se jedná o ekonomicky atraktivní faktor s ohledem na výkon stroje z domácí sítě.

Tento model FC7088 ze série AquaTrio Pro vypadá jako mimozemský nástroj. Architektura je opravdu impozantní, ale náklady nezůstanou v cestě.

Režim čištění dva - suchý nebo mokrý. Filtrační systém cyklonového typu, doplněný nádobou na odpadky o objemu 0,65 litru. Tam je indikátor, který ukazuje úroveň naplnění kontejneru odpadky.

S ohledem na přípustnou pracovní délku přívodního kabelu, rovnou 8 metrům, je poloměr čištění až 10 metrů.

Tento model od společnosti Philips je poměrně těžký - hmotnost v provozním stavu je asi 7 kg. Pro čištění v režimu praní se předpokládá použití dodatečné kapacity. Voda v nádrži se smísí s pracími prostředky prakticky jakéhokoliv typu.

Přes všechny technické a technologické „čipy“ si tento model zaslouženě zařadil svou pozici.

Mezi další nevýhody tohoto modelu patří:

 • rychlé selhání trysek kartáče;
 • napájecí šňůra vytváří určité nepříjemnosti při práci;
 • kvalita čištění závisí přímo na typu povrchu.

Stručný zobecněný verdikt - velmi jemný a drahý design, který často nutí majitele, aby skutečně žalovali Philips.

Místo # 5 - Philips FC7080 AquaTrio Pro

Model se stejným vzoremSérie, stejně jako auto, je zastoupena ve třetí pozici, je o něco nižší v hodnocení výrobku FC7088. Design je v podstatě téměř jednotný a jednotný, pokud jde o technická data. Rozdíly však stále existují a první rozdíl - cenovka.

Sklízecí stroj Philips, upravený přístrojem FC7080 AquaTrio Pro, je moderní, plně účinný nástroj pro domácnost, který si zaslouží páté místo.

Vysavač pracuje v jednom ze dvou režimů: suchý /mokrý. Konstrukční provedení - ruční vertikální. Zdrojem napájení je domácí síť, kde se zařízení připojuje k délce kabelu 7 metrů.

Stavební práce na principu cyklonové separace s dodatečnou jemnou filtrací.

Řídící a řídicí systém je v podstatě stejný - ruční manipulace se strojem, indikátor plnění sběrače odpadků, indikátor hladiny vody v přídavném zásobníku.

Podmínky pro vlhké čištění vyžadují použití vodní nádrže (objem 0,65 litru), do které lze přidávat detergenty. Při práci spotřebovává vysavač přibližně 500 wattů energie. Hmotnost zařízení - 6,7 kg

Co uživatelé považují za nevýhody:

 • těžká konstrukce;
 • napájecí kabel je krátký;
 • spolehlivost trysek zůstává velmi žádoucí.

Podle mnoha majitelů cena pick-upu neodpovídá technickým a technologickým schopnostem. Za takové peníze je snazší koupit pár standardních vysavačů. Téměř čtyři modely hodnocení hvězdičkamiFC7080 AquaTrio Pro udržuje velmi sebevědomě.

Místo # 6 - Philips FC6408

Náklady na tento model vedly potenciální kupce (nikoli obchodníky) k tomu, aby ji označili za 6. místo v žebříčku TOP-9 Philips Cleaners.

Vysoká cena stroje je však způsobena použitím baterie. V jednom případě je každodenní praxe velmi pohodlná, ve druhé je velmi nežádoucí.

Kompaktnost, mobilita, nízká hmotnost - kritéria moderních technik sklizně, které uživatelé vyžadují. Philips FC6408 v tomto ohledu poskytuje všechny výše uvedené funkce, včetně bezdrátového napájení.

Automobil však zaujímá správné místo mezi konstrukcemi, které jsou vlhké (a suché) čištění. Vertikální ruční model zajišťuje nejen čištění vody. Konstrukce vysavače umožňuje vyčistit vodu rozlitou na podlahu nebo na jiné povrchy.

Napájení baterie je dostatečné pro provoz vysavače po dobu 40 minut. Pokud je baterie plně nabitá, doba nabíjení je nejméně 5 hodin. Jako sbírka odpadků se používá nádoba (0,6 litru) s cyklonovým separačním systémem. Doplňuje cyklonový separátorový filtr jemného čištění.

Podobně jako u většiny podobných modelů má Philips FC6408 velký hluk (83 dB). Je pravda, že vysoká úroveň hluku je zaznamenána pouze při plném výkonu. Při mokrém čištění se používá samostatná nádoba.

Tento model má mimo jiné nízkou hmotnost 3,6 kg a kompaktní výkon.

Negativní negativní body však existují:

 • vysoká hladina hluku;
 • slabý sací výkon;
 • omezení doby práce s potenciálem baterie;
 • pro nabíjení baterie je zapotřebí mnoho času;
 • cena je jednoznačně nadhodnocená.

Mezitím navzdory pevnému seznamu minusů zůstává šesté místo v žebříčku tohoto univerzálního asistenta.

Místo # 7 - Philips FC6409

Vertikální ruční provedení Philips FC6409 pokračuje v ratingové řadě vysavačů, které spolu se suchým čištěním mohou uživateli nabídnout možnost čištění.

Cena tohoto pohlcujícího kompaktního zařízení je 25 tisíc rublů. Práce techniky se provádí ze samostatného zdroje - baterie.

Vertikální kompaktní konstrukce vysavačů získávají na popularitě mezi vlastníky nemovitostí. Čisticí nástroj Philips FC6409 je speciálně navržen pro kompletní sadu moderních bytů.

Tento vývoj je poněkud zvýšen (4,7 kg), což je pro čističe baterií Philips neobvyklé. Zdá se, že do jisté míry, z tohoto důvodu, zametač FC6409 byl zařazen na sedmý.

Současně je životnost baterie v této možnosti prodloužena na 60 minut.

Stejně jako vyšší modely stejného designu, Philips FC6409 nemá žádný problém vyrovnat se s vodou na povrchu. Stroj také podporuje celý cyklus mokrého čištění obytných prostor.

Zpracování sebraného odpadu se provádí pomocí cyklonové separace a jemného čistícího filtru.

V zásadě je pohodlný moderní vysavač, kromě bezdrátového typu, alenejsou zbaveny některých nevýhod v provozu:

 • hlučná práce při plném výkonu;
 • nutnost periodického nabíjení baterií;
 • relativně vysoká účinnost čištění.

Někteří majitelé mají dojem, že výrobce sází na inovaci architektury. Nicméně, masový uživatel obvykle vyžaduje efekt práce na prvním místě. A teprve pak - design. Není divu, že tento model je sedmým místem v hodnocení.

Místo # 8 - Philips FC6402 PowerPro Aqua

Nový akumulátorový vysavač a osmé místo v top-of-the-line čistší značky značky Philips TOP-9. Technicky se model příliš neliší od předchozího vývoje, který je zařazen do seznamu ratingů. Dokonce i hladina hluku při práci je označena stejným parametrem - 83 dB.

Charakteristickým rysem je univerzální čištění, kde je možné čistit suché a má schopnost čistit saponáty. Navíc pro zařízení podobná těm, která jsou typická pro tradiční služby - sběr vody na povrchy.

Napájení baterie vysavače poskytuje uživateli maximální dobu čištění 40 minut. Z pracovních trysek je možné použít nástroj TriActive Turbo a mikrovlákno. Nádoba na mytí vody má objem 0,2 litru a umožňuje přidávání detergentů.

Sada nevýhod "klasické" pro podobné stroje:

 • zvýšený hluk;
 • relativně vysoký sací výkon;
 • nepříjemnosti spojené s napájením z baterie.

A to všepotenciální vlastník je povinen zaplatit 23 tisíc rublů, které uživatelé také odkazují na nedostatky.

Místo # 9 - Philips FC6405 PowerPro Aqua

FC6405 PowerPro Aqua bezdrátový vysavač baterií v Top Ten Philips Pick Up Utility. Není to náhoda, protože jen jeden vzhled provokuje osobu k nákupu.

Jedná se opět o bezdrátový model s bezdrátovou konfigurací. Nedostatek kabelů pod nohama ohromuje mnoho majitelů technologií společnosti Philips. Vysavač, který stojí 27 tisíc rublů, je vybaven turbo kartáčem ze série TriActive, tryskou s vlákny a drážkou.

Sběr odpadu se používá pro tradiční vertikální ruční vysavače - cyklonový typ. Objem odběru - 0,6 litru.

Doba trvání je omezena na 40 minut. V tomto případě se v režimu plného výkonu zkracuje doba akce téměř o polovinu nárokovaných 40 minut.

Nicméně model FC6405 PowerPro Aqua byl zařazen do seznamu nejlepších vysavačů Philips, což je s největší pravděpodobností způsobeno inovativním designovým projektem a dalšími podobnými vysavači.

Faktory vhodné práce s vertikálním bezdrátovým designem však také hrály roli v boji o klienta.

Přístroj je poněkud hlasitý - tento parametr je 83 dB. Obnovení napájení baterie trvá až 5 hodin.

Jednou z výhod technologie je nízká hmotnost a kompaktní design. Tato kritéria se staly pro FC6405 PowerPro Aqua také klíčovým z hlediska postupu k nejlepším modelům.

Seznam nedostatků se však do určité míry zvyšujevyužívání zařízení. Nejdříve jsou zaznamenány následující nevýhody: vysoký hluk, zejména při práci na plný výkon, časté nabíjení baterie, vysoké náklady.

Vlastnosti volby vysavače

Zvláštní pohlednice na rating - obecná informace o vlastnostech výběru vysavače. Je jasné, že design se liší od tradičních „suchých“ vysavačů, a proto je přístup k výběru poněkud odlišný.

Rada č. 1 - kontejnerový systém

Například pozornost potenciálního uživatele si zaslouží systém pracovních kontejnerů. Mycí zařízení je na rozdíl od „suchého“ vybaveno dvěma pracovními nádobami, z nichž jeden je určen k praní.

Zde je rysem volby konstruktivní provedení kontejnerového systému. Nejlepším řešením na základě této praxe je systém „dva v jednom“, kde oba pracovní kontejnery tvoří jednu konstrukci.

Krabice s vysavačem Philips Philips vždy skrývá vnitřní čistící techniku, která má tyto nebo jiné funkce. Znalost funkcí pomáhá vybrat optimální model pro obchodní potřeby

Rada č. 2 - objem kapacity

Další důležitou vlastností volby je objem nádoby pro režim mytí. Čím větší je kapacita takové nádoby, tím větší je čisticí oblast, kterou vysavač pokrývá v jednom čistícím cyklu.

Takže k čištění (mytí) oblasti standardního bytu se dvěma ložnicemi potřebujete objem mycí nádoby 2-3 litry.

Klasika žánru, předtímDen je velmi oblíbený u spotřebitelů. Nepřátelský a účinný přístroj pro úklid domu bohužel již není v zájmu výrobce, ale stále slouží svým majitelům

.

Tip # 3 - Další důležitá kritéria

Další technická kritéria - sací výkon (nespotřebovaný!), Systém filtrace vzduchu, sada pracovních trysek - ve skutečnosti odpovídají výběru tradičních "suchých" vysavačů.

​​Technologie robotického sklízení je pro uživatele lepší než tradiční vysavače. První místo v hodnocení praček značky Philips je zřejmým příkladem

Sací výkon - minimálně 300 W, oddělení požadovaného cyklónu, pracovní trysky - čím větší je odrůda, tím účinnější je čištění.

Při výběru mycího zařízení je důležité vzít v úvahu vlastnosti vašeho domova - pokud je v domě mnoho koberců, pak bez spetsushchik pro jejich čištění a mytí nelze dělat. Důležitým kritériem proto bude nejen pohodlí práce, ale také vysoká účinnost čištění koberců

Závěry a užitečné video k tématu

Odborné poradenství při výběru vysavače pračky pro domácnost v následujícím válci:

Pravidla pro výběr optimálního modelu domácího asistenta v následujícím filmu:

Když se rozhodnete usnadnit svou práci tím, že si koupíte asistenta pro mokré čištění, určete předem důležité vlastnosti, které by měl mít vysavač. Máte-li jednoduchý design a minimální náklady s dobrou absorpční silou v prioritě,ale v této sestavě Phillipsových mycích modelů nejsou tito zástupci.

Místo těžkých a objemných zařízení přišla výkonná a kompaktní technika - robotický a vertikální typ. Která cena nijak neovlivnila nejlepší způsob . Pokud cenovka není děsivá, pak stylový značkový mycí vysavač bude cenným pomocníkem v domácích záležitostech.