Plnění schodišťové lázně vlastníma rukama

Vana z nerezové oceli

\ t

Obnovení lázně je pro mnohé alternativou koupě nové lázně. Tato služba je obzvláště populární díky rychlosti, pohodlí a dostupnosti. Existují dva moderní způsoby, jak provádět obnovu: tekutý povlak lázně akrylové a koupel stolice.

Obsah
  1. Co je to stolní lázeň
  2. Jak se starat o koupelnu po restaurování
  3. Tekutý akryl jako povlak

Co je to škrobová koupel

Tato metoda je dobře rozvinutá, a to navzdory skutečnosti, že její použití se stalo nástrojem, který není tak dávno, a je v dobré poptávce. Na povrchu staré lázně se nanáší speciální smalt, vytvořený na bázi akrylu, nalitím. Kartáč nebo váleček nelze aplikovat, protože je nutné ponechat zcela rovnoměrnou kouli v tloušťce od 2 do 6 mm. Toto provedení převažuje, protože se snadno implementuje, nese minimální rizika a cena za tuto službu je poměrně dostupná a nízká. Velkým plusem tohoto procesu je skutečnost, že není možné demontovat dlaždice z dlaždice na okrajích vany, zatímco při aplikaci akrylového povlaku se dlaždice odstraní před dokončením restaurátorských prací. Životnost škrobové lázně je poměrně dlouhá, může být až 15 let. Brilantní a rovnoměrné pokrytí této technologie výrazně změní staré lázně. Struktura škrobovitého povlaku, který je hladký a hladký bez jakékoli drsnosti, je pro sebe příjemná. A na hladkém povrchu má tato vana protiskluzový povlak, který je velmi důležitýtento druh sanitárního vybavení. Pro plné využití lázně, po restaurování se doporučuje vyčkat až čtyři dny, po které je možné provést kompletní provoz zrenovované a krásné lázně.

Jak pečovat o koupelnu po restaurování

Měkká houba nebo nějaký šátek v kombinaci s neagresivním mýdlem je ideální pro periodické mytí v lázních. Zdá se, že takový způsob je poměrně jednoduchý a levný. Vana sama o sobě s novým nátěrem nevyžaduje žádné zvláštní operace, hlavní věc je používat opatrně, nevystavujte tvrdé předměty - snažit se těžko házet, a agresivní chemie, jak domácí, tak i mimo domácnosti. Vzhledem k tomu, že škrobový povlak je dostatečně odolný vůči vnějším faktorům, není vystaven tvorbě rzi, nereaguje na mikroby, což významně prodlužuje životnost ve vhodné estetické formě. Záruka plné služby je 3 roky. Složení tohoto nátěru je základem a tužidlem, transparentním ve smyslu, který tvoří sklovinu dvou složek akrylu. Tvrdidlo má také funkci ochrany proti žloutnutí.

Tekutý akryl jako povlak

Můžete použít speciální sadu na obnovu koupelny. Tekutý akryl je aplikován podobně jako technologie škrobové lázně. Rozdíl však spočívá v tom, že akrylový povlak v aplikaci nemá stejnou hustotu jako v blízkosti škrobu, ale s menším indexem, což má za následek jemnější povlak. Pokud budete postupovat podle pokynů, použijte vanu,Rekonstruovaný s technologií akrylového nátěru je možný po půl dni. Ale opravit výsledek je lepší počkat dva dny. Na takové krytí je poskytován záruční rok.

  • Restaurování lázně vlastními rukama

Nyní přímo o procesu obnovy lázně. Před nanesením víka je třeba důkladně brousit, aby se zajistila lepší přilnavost nátěru k povrchu. Pro tento účel se používá speciální stroj. Poté byste měli vanu odmastit a uvolnit sprchu a přetékat vanu. Při provádění prací na přípravku je nutné postupovat přímo na nátěr samotný, akrylový nebo škrobový. Technologie samotného procesu je statický povlak, je nanášení tekutého materiálu do horní části stran lázně, k odtoku, přičemž poskytuje rovnoměrnou aplikaci. Spotřeba materiálu je cca 3-4 kg (v závislosti na rozměrech samotného zdravotnického zařízení). Podobně se nanáší tekutý akrylát. Pokud jde o barvu, pak pokrytí je nejprve dána bílá barva. Na žádost majitele vany, můžete dint další tekutý nátěr, aby se barva nebo světlý odstín, který bude optimální. Samotný proces obvykle vyžaduje 2 až 6 hodin. Trvání ovlivňuje, v jakém stavu byla lázeň před zahájením prací.