Pokládka a vyrovnání potěrů z cementu a písku na úrovni | Přizpůsobení podlahy. | Podlaha a kryt.

V tomto článku budu hovořit o tom, jak udělat podlahu vypadat jako cement-pískový potěr. Jeho hlavními výhodami jsou nedostatek smrštění v důsledku malého množství vody, dobrá zvuková izolace, schopnost tvořit sklon podlahy, jakož i tepelná vodivost, což vám umožňuje položit si na design teplé podlahy - to je přesně to, co se děje v našem článku.

Výhodou vazby cementu a písku je také jednoduchá technologie pokládky s nízkými náklady.
Nevýhodami však jsou: hlavní nevýhodou je složitost pokládky - vše se provádí ručně, stejně jako dlouhodobé sušení samonosného potěru podlahy - asi měsíc při velké tloušťce potěru. To znamená, že polovina síly získá cement za sedm dní, ale už je možné udělat něco s kravatou. Například, aby dlaždice. Ale pokládka parkety řeč nemůže jít přesně celý měsíc.
Z nástroje potřebujeme pouze velkou kolejnici, lopatku, hladinu bublin a cementovou omítku.
Samotný potěr jsme si objednali tak, aby nedošlo k narušení chovu směsi ve správném poměru.

Tato technologie se nazývá suchý potěr. Po vyložení z míchačky naložíme směs na vozíky a rovnoměrně ji rozložíme v místnosti.

Již jsme uzavřeli rozcvičku, pod teplou podlahou položenou hydroizolací. Proto je důležité provést co nejpřesněji všechny akce, aby nedošlo k poškození trubek a ochranného nátěru. Pro oddělení potěru od stěn je také nutné použít tlumicí pásku, která bude působit jako deformační šev. Zabraňte popraskání podlahyprodloužení teploty.


Po rozdělení směsi do místnosti začneme s vyrovnání. Tloušťka kravaty by měla být 5-8 centimetrů, pokud je tenčí materiál bude trhlina, silnější vrstva bude velmi dlouhá do sucha.

Aby podlaha byla rovná, musíte použít majáky, vystavené na laserové nebo jiné úrovni.

Rovnost pohlaví lze stanovit na stejné úrovni. Jednoduše jej připojte k podlaze a sledujte pohyb bubliny.
Naše podlaha je stejná a tahání je způsobeno teplou podlahou, ze které jsme udělali bez majáků. Použije se pravidla.
Pro snazší pokládku podlahy však můžete instalovat kolejnice a majáky a srovnat pravidlo pomocí kolejnic jako kolejnic pro pravidlo. Po vyrovnání potěru a vysušení se kolejnice odstraní z prázdného prostoru omítaného cementovou maltou.

Začneme se vyrovnávat od vzdáleného konce místnosti. K tomu použijeme pravidlo - velké rovné hrábě, které pravidelně kontroluje rovnost hladiny bublin.
. Poté, co jste zarovnali malou plochu, přejděte na konečnou hladkost povrchu pomocí speciálního struhadla, stejně jako lehce omílání materiálu.

Je nutné vyrobit maltu, dokud nebude získán homogenní drsný povrch.

Kontrolujeme úroveň pokrytí a odstraňujeme všechny nerovnosti, kopce, jámy.

Po vyrovnání pozemku pokračujeme v pravidledále.

Pokud se objeví malé jámy, lze je vyčistit nalitím směsi na místo vady a následným broušením a broušením.
Chodit šroubem může být za dvanáct hodin. Pokud instalujete majáky, je čas je vzít ven. Zbývající otvory mohou být potřeny stejnou směsí nebo běžným cementem.

Konečný výsledek vypadá dobře. Připomeňme, že potěr zcela schne dlouhodobě - ​​asi měsíc. Výsledek práce - se rovná teplé podlaze, bez větších finančních nákladů a speciálního vybavení. Na našich stránkách je celá sekce o tahání podlahy, nezapomeňte se podívat, existuje více než tucet zpráv a článků.

Děkujeme za pozornost a štěstí při opravách! Speciálně pro Rems-Info.ru