Pokladník cínové koule

Beruška na cínové koule

Dat.vydání: 19-01-2014, 16:14

Pokladník nemusí být vždy velký a keramický. Takže pokud je touha rozjasnit pracovní dny, můžete udělat prasátko speciálně pro práci. Proč pracovat, a protože mnozí jedí v práci, zatímco jdou do další kavárny nebo jídelny, a jako výsledek, často zůstane maličkost. Tak proč ji nevhazovat do zásuvek, kdy ji můžete vždy krmit smajlíkem z tenisového míče.

K tomu budete potřebovat tenisový míček, plastový proužek, ostrý nůž a značku.

Nejprve je třeba nakreslit kuličky ústa a oko. A ústa by měla signalizovat, že se smajlík smál. Pak musíte vzít nůž a udělat řez na linii úst. Pak budete muset znovu skenovat linii úst a stejný nůž, aby se dva malé otvory v závitu emotikonu, které jsou potřebné k upevnění plastové pásky. Mimochodem, pro upevnění pásu budete muset zatlačit proužek skrz otvory, aby se oba konce protáhly ústy a kravata na obou místech. Pak bude nutné táhnout za část pásu, která zůstává mezi otvory vně koule.

V podstatě poté, co je prasátko připraveno. Samo o sobě není vhodné pro hromadění velkých částek, ale to není její obchod. To je v podstatě dočasné uskladnění maličkostí, které mohou být potřebné i na další den a které je snadné získat jen proto, abyste klikli na smajlíka a otevřeli ústa.