Posuvné dveře. Co si vybrat?

Začátek opravy v mém bytě, chceme nahradit téměř všechny. Změníme staré tapety, možná a nábytek, ale co dělat se starými dveřmi? Nesedí se do nového interiéru a navíc potřásli rukama, blikali, ztratili brilanci, zkrátka sloužili svým. Nahradit? Samozřejmě, to je přesně to, co?

Fotografie posuvných dveří ze skla

Jaké jsou posuvné vnitřní dveře

Alternativou k obvyklým dveřním otvorům jsou posuvné dveře (nazývají se také dveřní přihrádky), díky kterým lze interiér obývacího pokoje vyrobit nejen originální a ultramoderní, ale také funkčnější.

Jsou provedeny ve formě provedení sestávajícího z jedné nebo více pláten. V důsledku pohybu těchto pláten na levé nebo pravé straně se dveře zavřou nebo otevřou.

Tkaniny jsou vyrobeny z různých materiálů. Nejdražší je řada dřeva, zejména pokud se používá cenné plemeno, široce se používá kombinace skla a dřeva.

K dispozici jsou také posuvné dveře z tvrzeného skla, které mohou být matné nebo tónované.

V nedávné minulosti byly posuvné dveře spojeny s metrem nebo dálkovými vlaky, dnes je lze vidět všude, v bytech a domech, v obchodech, nákupních centrech, kavárnách.

Jaký je důvod této popularity?

Hlavní a hlavní výhodou posuvných dveří je, že s jejich pomocí můžete důkladně vyřešit problém úspory životně důležitého prostoru. Ve většiněv případech, kdy se jedná o spásu v místnostech s úzkými chodbami a v malých bytech, například v Chruščově.

Koneckonců není mnoho prostoru na jejich otevření. Nejčastěji se používají k oddělení od jiných speciálních místností, jako jsou dveře do šatny nebo sprchy. A mohou být zdobeny zrcadly, které přidají další množství pokoje.

PS A na dezert Doporučuji se podívat na video: Systém posuvných dveří s měkkým uzávěrem SOFT STOP