Potopte buržoazní za dávání

Pro milovníky dovolené na venkově a oddaných pečovatelů, kteří tráví v přírodě polovinu jara, léta, a žijí tam až do hlubokého podzimu, nemůže dělat bez topení. Zpravidla, vily nemají dodávky plynu, a cihlový sporák nebo krb nevytvářejí pro každého v kapse - to není radost z levné. Ale vždy můžete najít cestu ven - je to kovová trouba buržoazní za to, že dává tuhá paliva.

Svařování buržoazní pro dachu

Mnohé z nich budou okamžitě představovat hrubě svařovanou ocelovou konstrukci, ale tomu tak vůbec není. Na moderním trhu existuje velké množství modelů, které uspokojí poptávku po ceně i designu.

Obsah
 1. Bourgeois včera a dnes
 2. Výhody burgerové pece
 3. Důležité momenty při výběru kamna
 4. Konstrukce pece-buržoazní

Bourgeois včera a dnes

V minulosti byla buržoazní pec primitivní konstrukcí tvořenou kovovou zásuvkou na nohách, dveřmi a komínovou trubkou. Takové pece mají nízkou účinnost, a proto bylo obtížné ohřívat i jednu místnost.

Bourgeoisova pec obyčejná

V současné době je možné tuto troubu zakoupit také v obchodě, jejíž cena je mnohem nižší než složitější možnosti předních výrobců.

Aby tato buržoazní činnost fungovala efektivně, doporučuje se, aby její tvůrci sami položili kovovou krabici z cihel. Dále by mělo být zdivo ve vzdálenosti 3-5 cm od stěn pece - v této mezeře bude vzduchová vrstva, která také přispějeudržet teplo po dlouhou dobu.

Moderní, složitější typy buržoazií mají vyšší cenu.

Jeden z moderních modelů

Jedná se o moderní konstrukci kovových pecí a některé z nich jsou schopny vytápět místnost o objemu 100 m3. m, a může udržet teplo v místnosti po dlouhou dobu. Pět inovací, které se objevily v designu, pomáhají zvýšit efektivitu.

 • V peci moderní buržoazní hermeticky uzavřené skleněné dveře orámované kovem zabraňovaly tomu, aby se kouř dostal do místnosti. Používají tepelně odolné sklo.
 • Na sání vzduchu v popelu a dveřích pece jsou nainstalovány šrouby, které pomáhají zvýšit dobu hoření paliva. S jejich pomocí je možné regulovat činnost proudění vzduchu, která závisí na intenzitě spalování.
 • Tepelně odolná podšívka, která je ošetřena vnitřními stěnami pece, která chrání kov před přehřátím, udržuje teplo po dlouhou dobu. Obložení je vyrobeno z šamotu a dalších materiálů.
 • Spalovací komora moderní kovové pece umožňuje vybavit opětovné zapálení, ve kterém jsou zbytkové spaliny téměř zcela uhaseny. Spalování zvyšuje účinnost pece a snižuje teplotu přicházející do potrubí kouře.
 • Rozdělením komína na dvě části - na výstupu z výměníku tepla - můžete také ušetřit teplo po delší dobu.

Výměník tepla je kolenní komín nebo „kouřový sáček“, který je uvnitř buržoazie.

Kovová trubka, která jde ven na ulicinebo napojen na již existující komínový dům, má západku, která také přispívá k ochraně tepla. Tento systém se nazývá výstupní část.

Výhody burgerové pece

Moderní pecní buržoazie mohou být díky novému vývoji a vylepšení dodatečným a hlavním zdrojem tepla. Má své výhody oproti cihlovým pecím - je celkem možné zahrnout následující:

 • Bourgeois se jednoduše instaluje i v již postaveném domě, protože není nutné uspořádat nadaci, protože design není příliš velký. Jednoduše ho vložte pod ohnivzdorný materiál.

Kamenné obložení pro burghou

\ t
 • Taková pec nevyžaduje zvláštní údržbu, která je nezbytná pro cihelny.
 • Povrch litiny, který má varnou desku, umožňuje vaření.
 • Relativně nízké náklady ve srovnání s cihlovými konstrukcemi.
 • Schopnost sip burghui několik druhů paliv: palivové dříví, rašelina, dřevěné brikety.
 • V případě potřeby lze buržoazii přeuspořádat v jiné místnosti, ve které je možné přivést komín na ulici nebo na společný komín.

Důležité momenty při výběru pece

Co byste měli věnovat zvláštní pozornosti při výběru kovových kamen? Je nutné vědět, že nákup nebyl k ničemu, ale fungoval efektivně a vaše peníze nebyly zbytečné.

 • Při koupi trouby je třeba věnovat pozornost síle - záleží na prostoru místnosti, kterýby se měla zahřát. V malé místnosti byste si neměli kupovat silnou troubu, protože to bude sušit vzduch. Napájení naleznete v návodu k obsluze dodaném s produktem. Když jdete na tento nákup, musíte znát přesnou velikost místnosti.
 • Je velmi důležité vzít v úvahu materiál, ze kterého byl dům postaven a které rámy jsou namontovány na oknech. Pokud je dům vyroben ze studeného materiálu (beton, cihla nebo kámen), měl by být výkon pece větší než pro použití v dřevěných nebo naskládaných konstrukcích.
 • Nezáleží na tom, jaké palivo plánujete vyrábět v topeniště - to bude přímo záviset na volbě modelu. Nezapomeňte, že litina vydrží vysoké teploty a slouží dlouhodobě, na rozdíl od oceli.
 • Nejlepší verze trouby - za přítomnosti varné desky. Tato možnost vám ušetří v případě výpadku proudu nebo jen vymění plynový nebo elektrický sporák.
 • Velmi důležité bezpečnostní výrobky - profesionálně vyrobené pece splňují všechna bezpečnostní pravidla, takže je lepší koupit buržoazii spíše v obchodech než v soukromých osobách.
 • Samozřejmě, jednou z hlavních rolí je konstrukce drsné, která bude podrobně popsána níže.

Konstrukce pece-buržoazní

Běžná buržoazie, starý model, se neliší v různých konstrukčních řešeních a její majitel bude muset vymyslet nejen to, jak zlepšit svou funkčnost, ale také to, jak ji změnit z vnějšku. Existují však i další možnosti, ze kterých si můžete vybrat, aozdobte svůj interiér buržoazní.

Pece z oceli a litiny jsou zdobeny uměleckým odlitkem a potaženy barevnou glazurou, která se používá k zdobení speciálních podšívek a žáruvzdorných barev.

Zdobená buržoazní trouba

Tyto pece mají nejen dobrý vzhled, ale také různorodou formu. Vzhledem k tomu, že sní o tom, že mají ve svém venkovském domě nebo v domě krb, je možné ho nahradit modelem buržoazní, opakující jeho klasickou podobu.

Buržoazie v interiéru

Chcete-li pochopit, co přesně chcete získat od designu kamna v zemi, musíte zvážit různé modely v interiéru. Fotografická data jasně ukazují, na co jsou určeny.

Bourgeois v interiéru země kuchyně

\ t

Kompaktní buržoazie nezabírala velkou plochu v kuchyni země a našla ideální místo v tomto interiéru. Jeho černá vypadá skvěle na rozdíl od bílých stěn. Vzhledem k tomu, že kouř je přesměrován na nepostřehnutelné pro celou kouřovou trubku, barva kuchyně nebude trpět usazovacími brány. To je usnadněno a uzavřené dveře jsou hermeticky uzavřeny. Kamna mají dva hořáky, které mohou současně ohřívat konvici a vařit jídlo. V chladné době trouba zahřeje malou kuchyňskou místnost dobře.

A buržoazní a ohniště

Tato varianta grilovací trouby může být nazývána multifunkční, protože může fungovat jako krb a vytvořit útulnost. V chladném počasí zahřeje místnost a varný panel, pokud je to nutné, umožní konvici ohřát nebo vařit kávu. Tento krb se dobře vejde dodesign každého venkovského domu a osvětluje místnost v případě výpadku proudu. To je kompaktní, a nebude téměř zmenšit užitečnou plochu, ale přinese pohodlí a teplo do vašeho domova.

Kombinace tepla a pohodlí

Tuto místnost je těžké si představit bez takové buržoazie - je nedílnou součástí tohoto krásného interiéru a přináší mu pohodlí. Když se podíváte na situaci, můžete si okamžitě představit, jak příjemné to bude, zabalené v dece, sedět u okna v deštivém počasí, když vedle trouby důkladně zavěsí dříví a varnou konvici vaří. Je jasně vidět, že pod konstrukcí pece je položen ohnivzdorný materiál, který chrání podlahu před nadměrným ohřevem.

Bourgeois se stává vnitřní výzdobou

Tato buržoazní společnost je instalována na chodbě vily, a také organicky zapadá do interiéru. V tomto případě je však instalován jako přídavné topné zařízení, které vytváří mezi teplem a vchodem teplou vzduchovou vrstvu. Tato trouba pomáhá šetřit teplo, které již bylo nahromaděno v domě. Kolem protopranque buržoazní mohou být sušené boty a věci, a díky varné desce - vařit jídlo nebo vařit vodu.

Samozřejmě můžete vyzvednout a něco jednoduššího - volba je nyní široká. Podívejte se například na tuto „malou“, která nebude poskytovat díla přepravovaná z místa na místo:

Pokud jste unaveni mrazem v noci na jaře, na podzim nebo v deštivém počasí v venkovském domě, pak máte dokonalé řešení - nastavit troubu buržoazní. Dokonce i v těch nejmenšíchDům pro ni má vždy místo, protože je kompaktní a estetické. Sledujete-li v útulné atmosféře bouřlivé plameny, často se ujistíte o správnosti svého rozhodnutí.