Použití elektrolytu


Použití a jmenování elektrodelevelu

Navrženo pro vzorek dřeva pro pravoúhlé hnízda pro účely upevnění dílů. Hlavní část tohoto nářadí se skládá z malých, sklopných upevňovacích prvků, řezacích řetězů. Aby se dosáhlo různých velikostí drážek, vyměňte pouze desku, na které je upevněn řetěz závěsu. K okrajům montážní konzoly bylo ještě před zahájením prací nutné frézy očistit nebo naostřit, pak můžete stroj připravit k práci. Další stupeň použití elektrodelevelu - upevnění dílů nebo desek na stroji, nastavení stroje a jeho začlenění.

Před zahájením práce je obrobek nebo blok upevněn v průchodkách a jednoduchá pevná tužka je opatřena značením na povrchu dřeva a potom je použití nože nebezpečné. Pokud musí být díra velká a hluboká, je nutné nejprve vybrat dřevo s trochou a až po tomto sekáči povrch vydrhnout. Před zahájením práce dávejte pozor na vzorek dřeva v blízkosti okrajů vláken umístěných napříč.

Velké hluché díry jsou provedeny takto: s pomocí kievanki zabít čepel bitu, pak mírně klouzat k opačnému okraji s natáčenou stranou fazety a zvednout hadřík nahoru. Uvařit dřevo a oddělit několik kusů z pole. Pak se 2-3 mm ustoupily z vytvořeného otvoru a vše se opakovalo. Je důležité si uvědomit, že při zpracování okrajů prohlubování se pokaždé, když se z ní odebere 1 -2 mm, dláto vloží do fasety. V tomto případěje-li možné sekáčové rouno zvednout stranou, kde se sražení odstraní, je nutné zvednout dřevo z nevyčištěného povrchu tkaniny.

Pokud je to nutné, průchodem otvorem by se mělo na obou stranách provádět odběr vzorků dřeva současně, postupně se zmenšuje mezivrstva. Hrany pak vyčistí zpracovaný otvor rovným úzkým sekáčem. Při práci s elektrickým sklápěčem je velmi důležité přijmout řadu opatření. Mezi ně patří zejména údržba vlastního vedení, správná montáž závěsného řetězu, správné dodávání dřeva za použití pevného stroje. V případě, že stroj není zajištěn, je nutné zajistit spolehlivé upevnění tyče. Nemůžete začít pracovat s neuzemněným strojem - to je vaše bezpečnost.

Oprava bytu vlastníma rukama zdarma. Děkuji za pozornost.