Poznámkový blok ze staré diskety

Poznámkový blok ze staré diskety

Dat.vydání: 19-01-2014, 15:59

Nikdo není potřebný pro staré diskety, pravděpodobně nemohou přijmout více než jeden pracovní počítač, ale jsou stále uloženy v některých domech a v práci. A správně, díky nim můžete dělat mnoho různých věcí, například originální notebook. Mimochodem, v dalším článku se budeme zabývat tím, jak si vyrobit vlastní špenát pro zimní rybolov.

Pro případ budete potřebovat dvě identické diskety, nůžky, listy pro tiskárnu, starý, zašroubovaný drát ze starého notebooku, malý vrták, vrták a úder.

Můžete dělat bez cvičení, ale pak musíte přijít s jiným způsobem, jak spustit malé otvory ve splachovacím pouzdře.

Nejprve je třeba rozebrat diskety, pak je rovnoměrně složit a vyvrtat požadovaný počet otvorů. Aby se desky nepohybovaly, mohou být upevněny k okraji stolu pomocí svorky nebo úchytů mlýnku na maso.

Dále musíte odstranit pružinu z notebooku a oříznout ji ve velikosti disket. Pak je třeba řezat malé listy na velikost desek.

To bude vyžadovat papír a nůžky. Poté musí písmena otevřít děrovač. A otvory by měly být přesně takové, jaké jsou na plastových pouzdrech diskety. Kromě toho se otvory musí shodovat, aby se papír za žádných okolností neobjevil pod plastovým krytem.

Nakonec bude stavba ještě sestavena, nejprve sloužila jako "sendvič", a pak přes ní přeskočit.na jaře