Pravidla stylového designu napínacích stropů v bytě: řádně vybavit každý pokoj

Se slovem "oprava" mnoha, a že existuje mnoho, každý hází v chvění. Tapety, barvy, dlaždice, cement, sádrokartonové desky a stále dobré sto dokončovacích a stavebních materiálů, bez nichž nebude v novém novém reinkarnaci starého bytu. Ale pokud se budete muset vypořádat se stěnami a podlahou, můžete vyřešit vše se stropem během jednoho dne. K tomu budete potřebovat jen pár zkušených řemeslníků a napínací strop. Je to díky tomuto vynálezu, že lidstvo může téměř okamžitě přeměnit váš domov, učinit ho útulnějším a lehce světlejším. O tom, který návrh napínacích stropů - fotografie nejoriginálnějších variant, které můžete vidět o něco nižší - je nyní v módě a bude v tomto článku diskutován.

Obsah
 1. Obsah
 2. Stretch stropy v interiéru obývacího pokoje?
 3. Příklad konstrukce stropu v hale?
 4. Stretch stropy v interiéru kuchyně?
 5. Stropní řešení pro ložnice?
 6. Děti a výzdobové stropy?

Obsah

 • Stretch stropy v interiéru obývacího pokoje
 • Příklad konstrukce stropu v hale
 • Stretch stropy v interiéru kuchyně
 • \ t
 • Stropní dekorace pro ložnice
 • \ t
 • Děti a výzdoba napínacích stropů
 • \ t

Stretch stropy v interiéru obývacího pokoje?

Obývací pokoj - centrum domu. Tento předpoklad, za prvé, by měl být prostorný, za druhé, lehký, třetí, útulný. Samozřejmě, dekorace stěn a podlah, stejně jako výzdoba a nábytek prvky hrají obrovskou roli při vytváření atmosféry pohodlí a teplo. Strop tohoto „svatého života“ však není o nic méně důležitýmísto

Konstrukce napínacích stropů v obývacím pokoji musí být do jisté míry rozšířením interiéru, místo aby byla umístěna na svém samostatném prvku. Můžete si vybrat jak lesklý, tak matný materiál, jako tradiční bílou barvu, a všechny ostatní, především to, že je v souladu s okolním prostředím.

Elegantně vypadají jako složité víceúrovňové stavby, ale za předpokladu, že váš obývací pokoj má dostatečnou výšku stěn a prostoru. V opačném případě se místnost změní na jakési venkovské chýše. Jak se říká: "Ve frontě, ale ne ve formě."

Zde jsou některé možnosti pro zdobení stropu obývacího pokoje pomocí napínacích stropů.


Dvouúrovňový strop neobvyklého tvaru
Oválná vložka lesklá

Dvouúrovňový strop stropu vinylu vinyl Svěží a stylové
Strop stropní pro obývací pokoj s jasným potiskem

\ t

Příklad konstrukce stropu v hale?

Je mi potěšením mít čas s rodinou v hale. Ve večerních hodinách si můžete posedět u televize a užívat si pohodlí a pohodlí. Tento pokoj by měl být umístěn pro relaxaci a relaxaci, aby stropy splňovaly tento úkol.

Vynikající vzhled protáhlých stropů modré barvy se sněhově bílými mraky. Není to špatná volba s použitím tradičního bílého matného materiálu nebo saténového materiálu, jemného zeleného odstínu. Tyto barvy se uvolňují a příznivě ovlivňují duševní stav člověka.

Konstrukce napínacích stropů v hale nemusí být zcela normální.Držte hvězdnou oblohu nad hlavou a v noci, i v nejtmavším počasí, bude váš byt lehký a teplý.


Strop stropu s "nebeskými" výtisky - ideální řešení pro milovníky přírody
Matný vinyl zelené barvy - zdroj dobré nálady

Stretch stropy v interiéru kuchyně?

Ale v kuchyni na strop je hlavní věc praktičnost. I když barva také záleží. Je nepravděpodobné, že by stropy stropů z tkaniny byly vhodné, ale vinyl dokonale doplňují interiér.

Nadšenci ve stylu high-tech mohou vytvořit elegantní jídelní kout, který se skládá ze skleněného nebo kovového stolu, židlí na rovných nohách a stropní konstrukce ze sádrokartonu a stropu z dlažby kovové barvy.

A pokud chcete vytvořit chuť k jídlu v kuchyni design, pak nainstalovat strop se vzorem v podobě ovoce, zeleniny, koláče a další pochoutky.

Stretch strop pro kuchyně v secesním stylu
Stretch strop pro kuchyni v klasickém stylu
Orange - Appetite Appetite

Stropní řešení pro ložnice?

V ložnici musí mozek odpočívat, tedy: žádné agresivní barvy, lesk a jiné rušivé prvky ze spánku.

Bílé, smetanové, modré, světle zelené odstíny jsou ideální pro ložnici, ale někteří lidé dávají přednost relaxaci ve světlém prostředí. Pro tyto osobnosti můžete poradit použití černých a červených barev při ošetření stěn a stropních ložnic. Tento styl je skvělýzdůrazní individualitu majitele bytu a dá místnosti jedinečnou atmosféru vášně a ohně.

Obecně lze říci, že návrh napínacích stropů v ložnici může být kdokoli, protože každý je zvyklý odpočívat na vlastní pěst.

Červený lesklý strop v ložnici je vhodný pouze pro velmi světlé lidi
Chladný bílý a klidný burgundský - dokonale se doplňují
(77 Střešní strop pro ložnice - stylově a přísně
Strop stropu smetanové barvy s neintruzivním potiskem dokonale zapadá do světlé ložnice

Stropy pro děti a dekory?

Děti jsou místností, kde lze umístit i ty nejodvážnější pokusy. Děti budou rádi, když uvidí ve svých hlavách hvězdnou oblohu s planetami a kometami, mraky a duhy, zábavné postavičky z jejich oblíbené karikatury a dokonce i vlastní tváře.

Neváhejte vytvořit design napěťových stropů v dětském pokoji a nebojte se dělat chyby, jasnější plátno, čím více dojmu bude mít vaše dítě a tím šťastnější bude jeho dětství.


Hvězdná obloha s galaxiemi a kometami je nádherným doplňkem interiéru dětského pokoje

Živé postavy na stropě a stěnách - vynikající dekorace dětského pokoje. 91) Mléčné mraky - nejvhodnější volba pro novorozence

Vzhledem k napětím stropů můžete snadno a rychle změnit interiér ve vašem bytě, protože postup pro instalaci celého návrhu trvá od několika dnů. Teď si pamatuj, kolik času to trvalo.pro zarovnání stropu s tmelem a bělením. Týden, nebo dokonce dva! Neméně! Ale ani z hlediska případu, ale skutečnost, že konstrukce napínacích stropů vám umožní vytvořit si svůj vlastní styl, jedinečný a individuální. To je to, co chcete.