Přenosný gril-krb s vlastními rukama

Přenosný gril s krbem vlastníma rukama

Dat.vydání: 08-08-2014, 12:01

Jakmile přijdou první teplé jarní dny, všichni se potulují na čerstvém vzduchu déle. Ve stejné době, mnoho lidí rád sedět ve večerních hodinách u ohně nebo například v blízkosti ohně pouličního krbu, který mimo jiné je velmi snadné.

Může být vyrobena z nerezové oceli, nerezových plechů, mřížek, které jsou také vyrobeny z nerezové oceli, jakož i spojovacích prvků, s nimiž budou všechny spojeny.

Nejprve je třeba provést výkresy budoucího ohniště s označením všech velikostí. Pak se můžete začít budovat. Mimochodem, je důležité nezapomenout, že tento krb by se měl skládat ze dvou částí, a to hlavního tělesa a palety na nohách. Tato konstrukce umožňuje rychlé a snadné čištění přístroje.

Poté, co byly připraveny všechny podrobnosti, můžete začít sestavovat. Nejprve je třeba postavit dvě zcela identické sekce sekcí. Profily musí být spojeny upevněním mřížky, přibližně 255 mm od spodního konce a plechu přímo z horního konce.

Čtyřúhelník musí vycházet spíše než trojúhelník, takže horní strana tohoto čtyřúhelníku musí být rovna 175 mm. Mimochodem, hra by měla být upevněna přes desky, které lze vyrobit řezáním nerezového rohu.

Poté, co jsou oba úseky připraveny, je třeba je spojit, čímž se vybaví dva další stejné úseky, při připojení je nutné použít stejnou mřížku a desky. Mimochodem, je to možnéspojit kovovými šrouby.

Další na horní části konstrukce by měl být vybaven nějakým deflektorem.

V další fázi je třeba přistoupit k výrobě druhé části, a to podpěr.

K tomu jsou také zapotřebí rohy a rošty. Je nutné postavit stojan s dvojitým příhradovým dnem. Velikost stojanu by měla být plně v souladu s velikostí základny. Jeho výška by tedy měla být o 1-5 cm nižší než výška instalace spodních desek, na které je síť upevněna. Obecně je třeba se ujistit, že stojan je snadno umístěn pod základnou a že mezi stěnami a stěnami základny nejsou žádné trhliny.

Pokud jde o výrobu, je nejprve nutné shromáždit dvě mřížkové mřížky z mřížky a rohů a pak tyto obrazovky upevnit ve čtyřech krátkých rozích, což, jak již bylo řečeno, bude noha, první obrazovka by měla být namontována přímo nahoře a druhá na 60 mm od něj