Primer ST 17

Univerzální penetrantní penetrátor ST 17 je vodná disperze akrylových polymerů, které zvyšují absorpci a adhezi. Složení neobsahuje rozpouštědla, která umožňují použití ve vnitřní práci. Hluboko pronikající základní nátěr je tou nejlepší volbou, pokud je nutné ošetřit podklady náchylné k absorpci vlhkosti před aplikací samonivelačních směsí, omítek, dlažeb. S pomocí prvních nátěrů ST 17 se upravují betonové podlahy, anhydridové a cementotěsné spoje, dřevotřískové desky, sádrokartonové desky, vápenná omítka, betonové tvárnice a topné špendlíky, umělé a přírodní kameny, šikmý beton, silikátové a keramické cihly apod.

Obsah
 1. Technologie nanášení základního nátěru ST17
 2. První nátěr Cerezite ST 17 - hlavní výhody

Základní technologie CT17

Před nanesením směsi se povrch očistí od prachu a nečistot, zbaví se zbytků oleje a lepidel, odstraní se starý nátěr a nátěr lakem převrácením. Základ musí splňovat požadavky SNiP 3.04.01-87, SNiP 2.03.13-88, mít dostatečnou nosnost, suchý. Vonné plochy by měly být mleté, leštěné. Anhydritové potěry jsou leštěny, dokud se neobjeví zrna kameniva.

Dále, pomocí polyethylenové fólie, chrání dveře a okna a poté začnou aplikovat kompozici. Půda ST 17 se prodává v připravené formě, před použitím se míchá. Směs naneste válečkem s dlouhým vlasem nebo štětcem. To je onoumožní stanovit podmínky pro jednotnou aplikaci skladu. Pokud je výška stěn významná, aplikuje se základní nátěr válečkem nebo štětcem s teleskopickou rukojetí. Před zahájením práce doporučujeme použít rukavice a brýle. Další úpravu aplikujte až po konečném zaschnutí základního nátěru. Rychlost sušení ošetřeného povrchu závisí na režimu teploty a vlhkosti, obvykle 4-6 hodin. Práce se provádějí při teplotě vzduchu 5-5 + 35 ° C a index relativní vlhkosti nepřesahuje 80%. Primer Cerezit C17, jehož vlastnosti jsou uvedeny na obalu, bude vykazovat své vlastnosti při specifikovaném objemu při teplotě + 20 ° C a 60% vlhkosti. Kompozice obsahuje malé množství pigmentu, což umožňuje odlišit ošetřený povrch od neošetřené barvy.

Po vysušení by měl být povrch zkontrolován na absorpční kapacitu av případě potřeby znovu opakovat léčbu. Po dokončení práce se přístroj důkladně promyje tekoucí vodou.

První nátěr Cerezit CT 17 - Hlavní přínosy

 • vysoký pronikavý výkon
 • schopnost snížit hygroskopičnost základu
 • .
 • zpevňuje povrch podkladu a zvyšuje přilnavost k povrchovému materiálu
 • se používá pro vnější a vnitřní práce
 • transparentní
 • ekologicky nezávadný
 • neobsahuje rozpouštědla
 • lze použít při organizaci topného okruhu

Základní nátěr Cerezit CT 17 má vysoký výkon, což umožňuje jeho použití i se zařízenímvnější izolace fasád. Pro práci s neabsorbujícími a špatně nasákavými podklady je lepší použít půdní CN94.

První nátěr Cerezit CT 17 je 0,1-0,2 L /m2. Směs skladujte v místnosti, kde je pozorována pozitivní teplota vzduchu.