Připojení balkonu k pokoji

Většina majitelů malých bytů sní o zvýšení své užitné plochy alespoň trochu. Pravděpodobně správným východiskem v tomto případě bude spojení balkonu s místností. I když je tento proces poměrně složitý a vyžaduje zpravidla odvolání k opravárenské a stavební organizaci.

Spojení lodžie s ložnicí

Nejčastěji je připojení pokoje s balkonem provedeno majiteli velkých vícepokojových apartmánů. Toto re-uspořádání umožňuje dokončit exkluzivní design pokoje s balkonem a neomezuje let fantazie interiérového designéra.

Připojení balkonu nebo lodžie k pokoji

Zhotovení balkonu nebo lodžie je součástí vnitřního prostoru místnosti poněkud komplikované a zdaleka ne bezpečné. S touto verzí přestavby, tam jsou některé nebezpečí a obtíže, a to nejen pro majitele bytu, ale i jeho sousedé.

Připojit lodžii nebo balkon může být ve dvou variantách.

 • První verze:
 • Nosíme sklo.
 • Zbouráme balkonové dveře a okno.
 • Zahřívám balkon.
  • Druhá možnost: připojení balkonu k místnosti je způsobeno odstraněním části vnější stěny domu.

  Je zřejmé, že druhá možnost je poměrně složitá a s vydáváním dokladů se bude potýkat mnoho obtíží, protože nutně musí být dohodnuto a schváleno přeplánování.

  Kombinace balkonu s pokojem

  Demontáž vnější stěny pracovníků nebude mít za následek obtíže. Ale měli byste vědět, že s takovým postupemje nutné získat projekt a konzultovat s odborníky.

  S povolením a dodržováním pravidel pro připojení lodžie k místnosti dostanete určitě portál na místě bývalého okna, protože je přísně zakázáno demontovat i malou plochu zdi budovy. V důsledku toho dostaneme okno v celé stěně a mírně zvýšenou podlahu.

  Proto pečlivě zvážit všechny výhody a nevýhody, než se rozhodne sjednotit balkon s místností. Rozhodněte se, zda několik dalších 3

  metrů prostoru stojí všechny potíže, které vzniknou, když je dohodnuto?

  Změna funkčního účelu balkonu je hlavním důvodem neochoty všech orgánů dohodnout se na návrhu přistoupení.

  Balkon je zónou sedimentu při požáru, od té doby je snazší a rychlejší evakuaci obyvatel na požárním žebříku. Když se k němu připojíte, ztratíte tuto zónu. Projekt však může být schválen, pokud má byt alespoň jeden balkon, který nebude rekonstruován.

  Balkon nebo lodžie by v důsledku přestavby neměly významně vyniknout na celkovém pozadí budovy a nepříznivě ovlivnit estetický vzhled budovy.

  Sjednocení lodžie a místnosti v panelové budově

  Velký vliv na možnost přestavby poskytuje typ výškových budov. Spojení balkonu s místností je možné, pokud je dům postaven z cihel, a boční pro balkonovou stěnu jsou ložiska, budou muset být dále vyztuženy, například ponechat sloupy na stranách podpírající klenby mezi balkonem a místností.

  Lodžie nebo balkon panelového domu je obvykle pokračováním podlahové desky a část stěny pod oknem hraje důležitou roli pro rovnováhu a trvanlivost stropů. Typicky, v panelových domech zakázat odstranění této části zdi, tak to zůstane otočit parapet na stůl, nebo k nějakému dekoračnímu elementu.

  Nelze předpokládat, že usmíření bude potvrzeno skutečností, že dojde k novému plánování. Pevnost budovy je ovlivněna mnoha faktory, dokonce i poměrem teplých a chladných místností. Nemůžete povolit příliš mnoho příloh v jednom vstupu (jeden a stejný svislý). Pokud vaši sousedé, před provedením kombinace balkonu s místností, je možné, že další přestavba ohrožuje sílu vašeho domova.

  Je důležité mít na paměti nejen jejich vymoženosti, ale i bezpečnost obyvatel v nižších patrech. Pokud je spojení provedeno s porušením a podlaha pod balkónem se začne zhroutit, je zřejmé, že soused vás přivede k soudu, a navrácení následků nehody bude provedeno na vaše náklady.

  PS A pro dezert Doporučuji sledovat video: Připojení balkonu s pokojem